aknas (aknu) vēža skrīningu (pdqто): skrīninga [] -evidence par kaitējumu

Divu veidu kaitējumu vai komplikācijas var rasties no pārmeklēšanas. Tiešie kaitē var rasties komplikācijas aknu biopsija darīts kā daļa no diagnostikas workup. Šādas komplikācijas ir ziņots 0,06% līdz 0,32% pacientu, un parasti rodas pirmajās stundās pēc biopsijas laikā. Komplikācijas ir asiņošana, žults peritonīts, iekļūšanu iekšējo orgānu un pneimotorakss. Reti, nāve iestājas kā tiešā rezultātā aknu biopsija (0,009% -0.12%). Apmēram viena trešdaļa pacientu rodas sāpes vietā ieraksta, labajā augšējā kvadrantā, vai labo plecu. [1] Adatu aspirācijas citoloģija un aknu biopsija ir reti saistītas ar adatu dziesmu implantāciju ļaundabīgo šūnu. Sagatavošanās laiks neobjektivitāti (agrāk diagnoze dabiskā vēsturē HCC nevis uzlabota izdzīvošana no agrīnu diagnostiku un ārstēšanu), garums aizspriedumiem (agrāk konstatētu lēnāk audzēšanas un mazāk agresīvu audzēju caur skrīningu), un / vai overdiagnosis no HCC (atklāšanu audzēji, kas neietekmē saslimstību vai mirstību), var pilnībā vai daļēji veido pilnveidotās 5 gadu un 10 gadu dzīvildzes rādītāju ziņots.

Vēža profilakse ir rīcība, lai samazinātu iespēju saslimt ar vēzi. Novēršot vēzi skaits jaunu gadījumu vēža grupas vai populācijas tiek nolaists. Cerams, tas būs samazināt nāves gadījumu skaitu, ko izraisa vēzi; Lai novērstu jaunus vēža no sākuma, zinātnieki apskatīt riska faktoriem un aizsardzības faktoru. Jebkas, kas palielina jūsu izredzes saslimt ar vēzi sauc vēža riska faktors, jebko, kas samazina jūsu izredzes saslimt ar vēzi sauc par vēzi aizsardzības …

Šī informācija tiek ražots un ar to Nationa nodrošināts; CANCE; Institūts (). Informācija šajā tēmā var būt mainījusies, jo tas bija rakstīts. Aktuālāko informāciju, sazinieties Nationa; CANCE; Institūts, izmantojot internetu tīmekļa vietnē http: /; cancer.gov vai zvaniet 1-800-4-vēzi.

 Publiskā informācija no Nacionālā vēža institūta