alfa lutropīns zemādas

Terapeitiskās klase: Endokrīnās-Metabolisma Agent

Izmanto alfa lutropīnu

Farmakoloģiska klase: Human luteinizējošais hormons

Alfa lutropīnu izmantoti, lai palīdzētu koncepciju rasties. To parasti lieto kombinācijā ar alfa folitropīnu. Daudzas sievietes tiek ārstēti ar šīm zālēm parasti nav spējuši iedomāties vēl.

alfa lutropīns bija pieejama tikai ar ārsta recepti.

Alfa lutropīns (Luveris®) injekcijas tika izņemtas no ASV tirgū, EMD Serono, Inc. gada 16. jūlijs 2012.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Alfa lutropīna, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret alfa lutropīna vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Pirms Izmantojot alfa lutropīnu

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot alfa lutropīna. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Lai, izmantojot alfa lutropīnu kā drošu un uzticamu, kā iespējams, jums vajadzētu saprast, kā un kad izmantot alfa lutropīnu un kādas sekas var sagaidīt. Papīra ar informāciju pacientam tiks dota jums ar jūsu piepildīta recepti un sniegs daudz detaļas par lietošanu alfa lutropīna. Izlasiet šo dokumentu uzmanīgi un ar ārstu par jebkuru papildu informāciju vai paskaidrojumu.

Dažreiz lutropīns alfa var ievadīt injekciju mājās. Ja lietojat alfa lutropīnu mājās

Pastāstiet ārstam, ja lietojat pēdējo devu alfa lutropīna. alfa folitropīnu bieži vien ir nepieciešams, ka cita Hormons cilvēka horiona gonadotropīna (hCG) jānorāda kā vienu devu dienā pēc tiek dota pēdējā deva alfa lutropīna. Ārsts dos Jums lutropīna alfa vai organizē, lai jūs varētu saņemt alfa lutropīnu īstajā laikā.

Par Alfa lutropīna deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas alfa lutropīnu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Zvaniet savam ārstam vai farmaceitam par norādījumiem.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu bieži regulāriem apmeklējumiem, lai pārliecinātos, ka zāles darbojas pareizi un lai pārbaudītu nevēlamas sekas. Jūsu ārsts, iespējams, vēlas sekot jaunattīstības olas iekšpusē olnīcas, veicot ultraskaņas pārbaudi un mērīšanas hormonu līmenis asinīs plūsmā. Pēc tam, kad vairs saņemt alfa lutropīnu un folitropīnu alfa terapiju, jūsu progress joprojām ir jāpārbauda vismaz 2 nedēļas.

Ja Jūsu ārsts ir lūgusi ierakstīt savu bazālo ķermeņa temperatūru (BBTs) katru dienu, pārliecinieties, ka jūs darīt katru dienu. Izmantojot BBT ierakstu vai kādu citu metodi, ārsts palīdzēs jums izlemt, kad jums ir visvairāk auglīga un kad ovulācija notiek. Ir svarīgi, ka dzimumaktu notiek ap to laiku, kad jums ir visvairāk auglīga, lai dotu jums vislabāko iespēju grūtniecības iestāšanās. Sekojiet ārsta norādījumus rūpīgi.

Ja vēdera vai vēdera sāpes rodas, lietojot alfa lutropīna, pārtrauciet ārstēšanu un nekavējoties ziņot par problēmu ārstu. Nesaņem injekciju cilvēka horiona gonadotropīna (hCG) un izvairīties no dzimumakta.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Pareiza izmantošana alfa lutropīna

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība pārtraukta pārtraukta

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot alfa lutropīnu

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Folikuls Stimulēsim urofollitropin, Menopur, GONAL-f, folikulu stimulējošais hormons, Follistim, monotropins, GONAL-f RFF, Luveris

Sieviete Neauglība Clomid, clomiphene, HCG, Pregnyl, horiona gonadotropīnu (hCG), Novarel, Ovidrel, urofollitropin, Menopur, Serophene, monotropins, Chorex

 vai iet pievienoties lutropīnu alfa atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kuriem ir līdzīgas intereses.

Alfa lutropīns blakusparādības

alfa lutropīns