Azaglinafarelīns

(NBS rel in)

Palīgviela informācija uzrāda, kad ir pieejams (ierobežota, jo īpaši ģenērisko); konsultēties konkrētu produktu marķēšanu.

Risinājums, Deguna

Synarel: 2 mg / mL (8 ml)

Spēcīgi sintētiskais dekapeptīds analogs gonadotropīnu atbrīvojošo hormonu (GnRH; LHRH), kas ir aptuveni 200 reizes spēcīgāks nekā GnRH ziņā hipofīzes atbrīvošanu luteinizējošā hormona (LH) un folikulus stimulējošā hormona (FSH). Ietekme uz hipofīzi un dzimumhormoni ir atkarīga no tās garuma ievadīšanas. Pēc akūtas pārvaldē, ir novērots sākotnējo stimulēšana atbrīvošanu LH un FSH no hipofīzes; in androgēnu un estrogēnu pieaugums pēc tam seko. Turpinājums administrēšana Azaglinafarelīns tomēr nomāc gonadotrope reaģēt uz endogēno GnRH rezultātā samazinātu sekrēciju LH un FSH, un, otrkārt, samazinājās olnīcu un sēklinieku steroīdu produkciju.

Noārdīties peptidāzes; formas metabolīti

Urīnu (44% līdz 55%, ~ 3% nemainītu zāļu); ekskrementi (19% līdz 44%)

Serumā: 10 līdz 45 minūtes

~ 3 stundas; Metabolīti: ~ 86 stundas

Plazmas: ~ 80%

Centrālā pāragrs pubertātes: ārstēšana centrālās pāragrs pubertātes (CPP) (gonadotropīnu atkarīgs pāragrs pubertātes) bērniem abu dzimumu.

Endometrioze: vadība endometriozes, ieskaitot sāpju atvieglošanu un samazināšanu endometriotic bojājumu.

Paaugstināta jutība pret gonadotropīnu atbrīvojošā hormona (GnRH), GnRH agonistu analogu, vai jebkura tās komponenta formulēšanā; neatklāti patoloģiska asiņošana no maksts; grūtniecēm vai tiem, kuri var palikt stāvoklī; barošana ar krūti

Endometrioze: intranazālā: Sievietes: Viens spray (200 MCG) uz 1 nāsī katru rītu un 1 aerosols (200 mkg) otrā nāsī katru vakaru sākot no dienas, 2 un 4 menstruālā cikla (kopā: 2 devas [400 mcg] dienā) . Ja regulāras menstruācijas saglabājas pēc 2 mēnešu terapijas, var palielināt devu līdz 2 aerosoli (400 mcg, 1 katrā nāsī) no rīta un vakarā (kopā: 4 aerosoli [800 mcg] dienā). Kopējais terapijas ilgums nedrīkst pārsniegt 6 mēnešus dēļ samazinās kaulu minerālā blīvuma; atkārtota ārstēšana nav ieteicama ražotājs.

Skatiet pieaugušo devas ievadīšanas.

Centrālā pāragrs pubertātes: intranazāli: Vīrieši / Sievietes: (US marķēšanas): divas devas (400 MCG) katrā nāsī no rīta un 2 devas (400 MCG) katrā nāsī vakarā (kopā: 8 aerosoli [1600 mcg] katru dienu ). Ja nepietiekamas apspiešanu, var palielināt devu līdz 3 aerosoli (600 mikrogrami) uz maiņstrāvu nāsīs 3 reizes dienā (kopā: 9 aerosolus [1800 mcg] katru dienu). Turpiniet terapiju, līdz vēlamais atsākšana pubertātes.

Nav devas pielāgošana paredzētā ražotāja marķējumu (nav pētīta).

Nav devas pielāgošana paredzētā ražotāja marķējumu (nav pētīta).

Deguna aerosols: Atļaut ~ 30 sekundes paiet starp aerosolus. Šķaudot laikā vai tūlīt pēc jāizvairās dozēšanas (var samazināt narkotiku uzsūkšanos). Neizmantojiet aktuālu deguna tūskas vismaz 2 stundas (ASV marķēšanas) vai vismaz 30 minūtes (Canadian marķēšanas) pēc Azaglinafarelīns izmantošanu.

Bīstamie aģents; atbilstoša piesardzība lietošanā un iznīcināšanā (NIOSH 2014. gadam [grupa 3]).

Store pie 15 ° C līdz 30 ° C (59 ° F līdz 86 ° F). Sargāt no gaismas. Nesasaldēt.

Holīna C 11: luteinizējošais hormons atbrīvojošo hormonu Analogs var samazināt terapeitisko iedarbību holīns C 11. Monitor terapijas

Korifolitropīns Alfa: luteinizējošais hormons atbrīvojošo hormonu analogi var pastiprināt terapeitisko efektu alfa korifolitropīns. Izvairieties kombināciju

Indija 111 Capromab Pendetide: luteinizējošais hormons atbrīvojošo hormonu Analogs var samazināt diagnostisko efektu indija 111 Capromab Pendetide. Izvairieties kombināciju

Diagnostikas testi hipofīzes gonadotropiem un gonādas funkcijas laikā, un līdz 4 līdz 8 nedēļas pēc ārstēšanas pārtraukšanas var būt maldinoša.

Piezīme: blakusparādības var būt biežāk pirmo 6 ārstēšanas nedēļu sakarā ar stimulāciju hipofīzes-gonādu asi.

CPP: 1% līdz 10%

Centrālā nervu sistēma: emocionāla labilitāte (6%)

Dermatoloģiskas: acne vulgaris (10%), paaugstināts kaunuma matu (5%, pārejoša), ķermeņa smakas (4%), seboreja (3%)

Endokrīno sistēmu un metabolā: Krūts hypertropthy (8%; pārejošs), maksts asiņošana (8%), karstā mirgo (3%, pārejoša), izdalījumi no maksts (3%)

Paaugstināta jutība: Paaugstinātas jutības reakcijas (3%, tai skaitā sāpes krūtīs, nieze, aizdusa, ādas izsitumi)

Elpošanas: rinīts (5%)

Endometrioze

> 10%

Centrālā nervu sistēma: galvassāpes (18%), emocionāla labilitāte (16%)

Dermatoloģiskas: acne vulgaris (14%)

Endokrīnās un vielmaiņas: Hot flash (90%), samazināts libido (23%), hiperfosfatēmija (10% līdz 15%), Hipokalciēmija (10% līdz 15%), hipertrigliceridēmiju (12%)

Uroģenitālās sistēmas: maksts sausums (19%)

Hematoloģiskiem un onkoloģiskā: Izmaiņas leikocītu skaitu (10% līdz 15%, samazinājās), eozinofilija (10% līdz 15%)

1% līdz 10%

Sirds un asinsvadu: tūska (8%)

Centrālā nervu sistēma: bezmiegs (8%), depresija (3%)

Dermatoloģiskas: hirsutisms (3%)

Endokrīno sistēmu un metabolā: Krūts atrofija (10%), hiperholesterinēmija (6%), paaugstināts libido (2%)

Kuņģa un zarnu trakta: Svara pieaugums (8%), svara zudums (2%)

Neiromuskulārā un skeleta: mialģija (10%), samazinājies kaulu minerālā blīvuma

Elpošanas: Deguna gļotādas iekaisums (10%)

<1% (Tikai svarīgu vai dzīvību apdraudoša) (jebkura norāde): Arteriālā trombembolija, locītavu sāpes, krūšu piebriešana, hloazma, krampji, sāpes acīs, aknu bojājumi, zīdīšana, makulopapulāri izsitumi, sirdsklauves, parestēzija, hipofīzes apopleksija, hipofīzes slimības, krampji, vēnu trombembolija, vājums Bažas saistībā ar nelabvēlīgām sekām • Samazināta kaulu blīvums: ir ziņots, un var būt neatgriezeniska. Lietot piesardzīgi pacientiem ar riska faktoriem kaulu zudumu (piemēram, hroniska alkohola lietošanu, pretkrampju vai kortikosteroīdu terapiju, osteoporoze ģimenes anamnēzē). Atkārtot kursi nav ieteicama pacientiem ar galvenajiem riska faktoriem kaulu zudumu. • Olnīcu cistas: var rasties pirmajos 2 mēnešos terapijas laikā un var rasties biežāk sievietēm ar policistisku olnīcu slimību. Šīs cistas var atrisināt spontāni, parasti par apmēram 4 līdz 6 terapijas nedēļu, bet dažreiz jāpārtrauc terapija un / vai ķirurģiskas iejaukšanās. • Hipofīzes apopleksija: retiem hipofīzes apopleksija (bieži ir sekundāra hipofīzes adenoma) ir novērotas ar GnRH agonistu pārvaldē (sākums no 1 stundas līdz parasti <2 nedēļas); var iesniegt kā pēkšņas galvassāpes, vemšana, redzes vai garīgās statusa izmaiņām, un nereti sirds un asinsvadu sabrukumu; var būt nepieciešama neatliekama medicīniskā palīdzība. Slimību saistītas problēmas • CPP lietošana: Ja lieto, lai ārstētu CPP, var rasties dažas pubertātes pazīmes (piemēram, asiņošana no maksts, krūšu palielināšanos), bet vajadzētu atrisināt pirmajos 2 mēnešos terapijas laikā. Īpaša apstrāde • Bīstami aģents: atbilstošus piesardzības lietošanā un iznīcināšanā (NIOSH 2014. gadam [grupa 3]). Citi brīdinājumi / piesardzības pasākumi • pareiza izmantošana: Endometrioze: Pieredze ar Azaglinafarelīns par endometriozes vadība ir tikai sievietēm 18 gadi un vecāki ārstēti 6 mēnešus; attīrīšana nav ieteicams, jo drošības dati nav pieejami lietošanai> 6 mēnešus.

CPP: kaulu minerālo blīvumu, GnRH testēšana (asins LH un FSH līmenis), mērījums kaulu vecumu, Tanner inscenējums

Endometrioze: menstruācijas, maksts asiņošana vai smērēšanās kas saglabājas pēc 2 mēnešu ārstēšanas

X

Blakusparādības tika novērotas dažiem dzīvnieku vairošanās pētījumos. Lietošana ir kontrindicēta grūtniecēm un jāizslēdz grūtniecība pirms ārstēšanas uzsākšanas. Ovulācijas ir bloķēta un menstruācijas tiek pārtraukta, kad to izmanto pareizi, lai ārstētu endometriozes, tomēr kontracepcija nav nodrošināta. Nonhormonal kontracepcija ieteicama. Nav pierādījumu, ka grūtniecība likmes tiek uzlabotas vai nelabvēlīgi ietekmē izmantošanu.

• Apspriediet konkrētu izmantošanu narkotiku un blakusparādības ar pacientu, jo tas attiecas uz ārstēšanu. (HCAHPS: šajā slimnīcā laikā, tika jums dota kādas zāles, kas jums bija nav pieņemts pirms pirms sniedzot jums nekādas jaunas zāles, cik bieži bija slimnīcas darbinieki pateikt, kas zāles bija Cik bieži slimnīcas personāls aprakstīt iespējamās blakusparādības? veids, kā jūs varētu saprast?)

• Pacientu var rasties galvassāpes, piesarkums, acne vulgaris, maksts iekaisumu, rinoreja, emocionāla nestabilitāte, samazināts libido, macromastia, izmaiņas ķermeņa smarža, vai pazīmes pubertātes. Vai pacientu ziņojumu nekavējoties Ārstam stenokardiju, ievērojamu rinīts, neloģisku domāšanu, menstruāciju, depresija, garastāvokļa izmaiņas, aritmiju, aizdusa, dispepsija, tūska ekstremitāšu, izdalījumi no maksts, dzelte, ievērojams maksts hemorrhaging, osteodynia vai pazīmes hipofīzes apopleksija (HCAHPS) .

• Izglītot pacientu par pazīmēm ievērojamu reakcijas (piemēram, sēkšana, smaguma sajūta krūtīs, drudzis, nieze, slikta klepus; zila ādas krāsa; krampju vai pietūkums sejas, lūpu, mēles vai rīkles pietūkums). Piezīme: Tas nav visaptverošs saraksts ar visām blakusparādībām. Pacientam jākonsultējas pie ārsta uz papildu jautājumiem.

Paredzētais pielietojums un Atruna: Ja nav iespējams izdrukāt un dot pacientiem. Šī informācija ir paredzēta, lai kalpotu kā koncentrēts sākotnējo atskaites veselības aprūpes speciālistiem izmantot, apspriežot zāles ar pacientu. Jums ir galu galā paļauties uz Jūsu ieskatiem, pieredzi un spriedumu diagnosticēt, ārstēt un konsultējot pacientus.