beta metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetīns injekcijas

Eritropoēzi stimulējošais līdzekļi (EKA) palielina risku nāves, nopietnām nevēlamām kardiovaskulārām reakcijām, un insulta, ja to lieto, lai mērķa hemoglobīna lielāku kā 11 g / dl. nav identificēts hemoglobīna mērķa līmenis vai dozēšanas stratēģija, kas nepalielina šos riskus. Izmantojiet mazāko devu, kas samazina nepieciešamību RBC pārliešanas. Metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetīnu beta ieteicams ārstēšanai anēmijas dēļ vēža ķīmijterapija. ESA var saīsināt kopējo dzīvildzi un / vai palielināt audzēja progresēšanas risku vai atkārtošanās pacientiem ar krūts, nesīkšūnu plaušu, galvas un kakla, limfātisko un dzemdes kakla vēzi.

Izmanto metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta

Terapeitiskās klase: asinsrades

Farmakoloģiska klase: eritropoetīna

Metoksi beta polietilēna glikolu epoetin injekcija izraisa kaulu smadzenes ražot sarkanās asins šūnas. Ja organisms nespēj saražot pietiekami daudz sarkano asins šūnu, var rasties smaga anēmija. Tas bieži rodas cilvēkiem ar hronisku nieru mazspēju, kuru nieres nedarbojas pareizi.

metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta ir pieejama tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta, jāapsver šādas

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija uz metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta injekcijām bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Pirms Izmantojot metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta injekcijām vecāka gadagājuma cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir nieru, aknu vai sirds problēmas, kas var prasīt lielāku uzraudzību vai korekcija devu metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Mircera® parasti ievada ārsts. Tomēr zāles ievada injekcijas dažreiz izmanto mājās. Ja jums būs, izmantojot Mircera® mājās, ārsts Jums iemācīs, kā injekcijas ir jāsniedz. Pārliecinieties, ka jūs saprotat, kā tieši zāles ir jāinjicē.

metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta nāk ar medikamentu ceļvedi. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta var ievadīt vārtiem zem ādas vai vēnā. Ja ārsts Jums injicēt to noteiktā veidā, ievērojiet ārsta norādījumus.

Ja jums dodam metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta mājās

Daudzi cilvēki ar nieru darbības traucējumiem ir jābūt par īpašu diētu. Arī cilvēki ar augstu asinsspiedienu (kas var būt, ko izraisa nieru slimības vai Mircera® ārstēšana) var būt nepieciešams uz īpašu diētu vai lietot zāles, lai saglabātu savu asinsspiediena kontrolei. Pēc tam, kad viņu anēmija ir izlabots, daži cilvēki jūtas tik daudz labāk, ka viņi vēlas ēst vairāk nekā agrāk. Lai saglabātu savu nieru slimība vai Jūsu augsts asinsspiediens no kļūst sliktāk, tas ir ļoti svarīgi, ka jums sekot jūsu īpašu diētu un zāles lietot regulāri, pat ja Jums ir sajūta labāk.

Papildus Mircera®, jūsu ķermeņa vajadzībām dzelzi un vitamīnus, lai sarkanās asins šūnas. Ārsts var tieši jums veikt dzelzs vai vitamīna piedevas. Noteikti ievērojiet ārsta rīkojumiem uzmanīgi.

Par metoksi polietilēna beta glikolu epoetīna deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās devas metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Zvaniet savam ārstam vai farmaceitam par norādījumiem.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Uzglabāt ledusskapī. Nesasaldēt.

Pareiza izmantošana metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetīnu beta

Ja jūs glabājat metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta mājās, glabājiet to oriģinālajā iepakojumā, kamēr neesat gatavi to izmantot. Sargāt no tiešas gaismas. Nesasaldēt vai kratīt zāles. Ja nepieciešams, jūs varat uzglabāt istabas temperatūrā līdz 30 dienām.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīs Jūsu asinis regulāri, kamēr jūs izmantojat metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta. Jums var būt nepieciešams kontrolēt savu asinsspiedienu mājās. Ja jūs novērojat jebkādas izmaiņas savā normālu asinsspiedienu, zvaniet savam ārstam.

metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta var palielināt risku iegūt sirdslēkme, insults, sastrēguma sirds mazspēja, kā arī asins recēšanas problēmas. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jūs sākat ar reibonis, ģībonis viļņus, izteikts nogurums, sāpes krūtīs, elpošanas traucējumi, pēkšņas vai stipras galvassāpes, vai problēmas ar redzes, runas, vai kājām.

Pārliecinieties, ka kāds ārsts vai zobārsts, kurš izturas pret jums zina, ka jūs izmantojat metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta. Jums var būt nepieciešams pārtraukt metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta vairākas dienas, pirms operācijas. Ārsts var norādīt Jums veikt asins plānāks (piemēram, varfarīnu), lai novērstu asins recekļu laikā vai pēc operācijas.

metoksi polietilēna beta glikolu epoetīns var palielināt risku pasliktināšanās audzēja pacientiem ar vēzi. Konsultējieties ar savu ārstu par šo risku.

Mircera® dažkārt izraisa krampjus (lēkmes), it īpaši pirmajos mēnešos ārstēšanas. Konsultējieties ar savu ārstu, ja jums ir bažas par to.

metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas, tai skaitā anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir izsitumi, nieze, sejas, mēles un rīkles pietūkums, apgrūtināta elpošana vai sāpes krūtīs pēc saņemat zāles.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta

Sazinieties ar savu ārstu vai medmāsu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

metoksipolietilēnglikolepoetīns epoetin beta blakusparādības

epoetīns beta-metoksipolietilēnglikolepoetīns

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Anēmija kas saistīta ar hronisku nieru mazspēju dzelzs sulfāta, Procrit, Epogen, Aranesp, alfa epoetīna Feosol Original, Feraheme, darbepoetīns alfa, Infed, Ferrlecit, Mircera, dzelzs dekstrāna, Fergon, nandrolons, FeroSul, Slow Fe, Hemocyte, ferumoxytol, Nulecit