bezmiegs alternatīvajiem: baldriāns, melatonion, un vairāk

Miega traucējumi tendences

Alternatīva terapija ietver dažādas disciplīnas, kas ietver visu, sākot no diētu un fiziskiem vingrinājumiem garīgās kondicionēšanas un dzīvesveida izmaiņām. Piemēri alternatīvu terapiju ietver akupunktūru, vadoties tēlainība, joga, hipnoze, Biofeedback, aromterapija, relaksāciju, augu aizsardzības līdzekļi, masāža, un daudzi citi.

Barbara Schneider neļauj sev kumoss pārtikas pēc vakariņām, uzskatot, ka ēšanas, pirms gulētiešanas saglabās viņas nomodā. “. Kopš es biju jauns, man bija grūtības iemigt Un, kad man izdodas aizmigt, es pamostos ap 3 no rīta,” viņa saka; Aptuveni 70% no daudziem cilvēkiem visā pasaulē ir miega problēmas, un aptuveni puse no tiem, piemēram, Schneider, ir bezmiegs. Lai gan Schneider, 51., cietušais pakalpojumu koordinators Miami policijas departaments, galvenokārt atribūti viņas atlikšanu blūza viņas augsto stresa …

Augu bagātinātāji ir vēlējies, lai palīdzētu ārstēt bezmiegu. Skats

Klīniskie pētījumi, lai novērtētu efektivitāti un nekaitīgumu augiem ir trūcīgi. Vairāk informācija ir nepieciešama, pirms šie augi var ieteikt kā pirmās līnijas terapijas pret bezmiegu.

Tā kā augu bagātinātāji var mijiedarboties ar dažiem medikamentiem, vienmēr informējiet savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju, ja lietojat kādas augu piedevas.

melatonīns

Melatonīns ir hormons, kas tiek veikta ar smadzeņu dziedzeris, cilvēkiem un ražots dzīvniekiem, kā arī augiem. Lai gan ietekme melatonīna ir sarežģīti un slikti saprot, tai ir izšķiroša loma regulēšanā miega -wake ciklu un citus diennakts ritmu. Melatonīns ir pētīts kā iespējamo ārstēšanas diennakts ritma traucējumi, un var būt noderīga, samazinot miega traucējumus, ko izraisa jet lag.