brīvdienu saldumi: bake ar zemu cal substitūcijas

Ar Shoshana Pritzker, R.D., C.D.N.

Ar tik daudz saldumi peldošs ap brīvdienās, tas ir grūti turēt atpakaļ. Un atsakoties no izdilis džinsi jums strādājis tik grūti, lai ietilptu ir grūts pārdot. Vai jūs ēdat cep kārumus, vai ne? Ko darīt, ja es tev teicu, tur bija veids, kā padarīt jūsu mīļākie Ziemassvētku gardumi zemu cal?

Tā ir taisnība: Ir vairāki substitūciju varat veikt virtuvē, kad runa ir par cepšanas. Bet mainās recepte ne vienmēr keikvoks. Jūs, iespējams, ir darīt daži testēšana un tweaking līdz Pārstrādā recepte nāk ārā labi.

Šeit ir daži padomi cepšanai ar aizvietojumiem

Ko tas parāda tabulā: saīsināšana ir atbildīgs par konkursu, drupans textures kūkas un cepumi. Tas nav pievienot daudz ziņā garšu, nedz arī uzrādīt atslāņošanos ka sviests nodrošina ar lietām, piemēram, pie crusts; Swap to: Avokado un kokosriekstu eļļu. Tās ir labas, veselīgas alternatīvas, jo tie abi sniedz tauku nepieciešamo konkursa tekstūru un ir piekrauts ar labu-for-you uzturvielām. Avokado ir vislabāk izmantot tumšās krāsas cep preces, piemēram, šokolādes cepumi vai kūka.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …

Ko tas parāda tabulā: Sviests sniedz atšķirīgu garšu kopā ar konkursu, kārtainā tekstūru, kas ir ideāli piemērots cepumiem un pīrāgiem; Swap to: grieķu jogurts, banāni vai nesaldinātas ābolu. Ja izmanto grieķu jogurts, par katru tasi sviesta, izmantojiet 1/4 tasi grieķu jogurts plus 1/2 tase sviesta. Izmantojiet vienu banānu vienu stick sviesta un 1/2 tasi ābolu vienu tasi sviesta. (Piezīme: Jūsu cep preces struktūra būs atšķirīga bez sviesta.)

Ko tas parāda tabulā: Milti mēdz būt nedaudz grūts cepšanai. Ir daudz dažādu veidu miltu, visi nodrošinot mazāku rīcības fluffiness un tekstūru, lai cep preces. Universālie balto miltu mēdz radīt vieglāks ēdiens nekā daudzi citi miltu veidu; Swap to: pilngraudu miltiem. Pilngraudu milti nesamazināsies kaloriju saturu, bet tas būs pievienot šķiedras un veseli graudi jūsu ārstēt. Tikai zinu, ka šī pāreja būs par blīvāks ceptu labumam. Par katru tasi universālajiem milti, izmantojiet 3/4 tase pilngraudu miltiem. Un, kad padarot cepumi ar pilngraudu miltiem, samazināt sviestu vai saīsināt par 20 procentiem.