cirkšņa trūce ķirurģija, atgūšana, komplikācijas, un vairāk

Ķirurģija kopumā ir ieteicama visiem cirkšņos trūces lai izvairītos no sarežģījumiem, piemēram, nožņaugšanās, kurā cilpas zarnas kļūst cieši Ieslodzījuma trūce, nogriežot asins piegādi šai daļai zarnās.

Vairumā gadījumu, bērns ar cirkšņa trūce būs nepieciešama operācija, lai labotu to.

Zīdaiņi 6 mēnešu vecumā un jaunāki, kuri ir cirkšņa trūces ir daudz lielāks risks nožņaugšanās nekā vecākiem bērniem un pieaugušajiem. Tātad operācija cirkšņa trūces zīdaiņiem netiek atlikta, piemēram, tas var būt pieaugušajiem.

Viens no galvenajiem lēmumiem attiecībā uz zīdaiņiem un bērniem ir, vai izpētīt pretēju cirkšņa zonā pēc trūce trūce remonta laikā. Trūce attīstās otrā pusē cirksnis aptuveni 30 no 100 bērniem, kas ir bijusi trūci operācija.

Sintētiskie ielāpi nav vajadzīgi, lai remontu cirkšņa trūce zīdainim; Dažiem zīdaiņiem ar cirkšņos trūces var būt nepieciešams hospitalizēt ķirurģija nevis ir operācija ambulatori. Tie ietver bērnus, kuriem ir problēmas ar plaušām, krampjiem vai sirds slimībām no dzimšanas, vai tiem, kuri dzimuši priekšlaicīgi.

Lietas, lai padomātu par, izlemjot, vai otra puse būtu jāizpēta ietver vispārējo veselību bērnam, risku ieslodzīšanai trūce, un pieredze līmeni ķirurga (cik daudzi no šiem operācijas ārsts ir darīts, un viņa vai viņas atkārtošanās likmes).

Divu veidu operācijas tiek darīts, lai labotu cirkšņa trūces

Atvērt cirkšņa trūce remonts (herniorrhaphy, hernioplasty; Laparoscopic cirkšņa trūce remonts