dabas throid nt-1

In euthyroid pacientiem devas robežās no ikdienas hormonālo prasības ir neefektīva svara samazināšanai. Lielākas devas var izraisīt nopietnas vai pat dzīvībai bīstamas izpausmes toksicitāti, jo īpaši, ja to lieto kopā ar simpatomimētiskajiem amīniem piemēram, lieto to anorectic ietekmi.

Izmanto dabas Throid NT-1

Terapeitiskās klase: Vairogdziedzera Papildinājums

Vairogdziedzera tiek izmantots arī dažās medicīniskās pārbaudes, lai palīdzētu diagnosticēt problēmas ar vairogdziedzeri.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrija specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību vairogdziedzera bērniem.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts geriatrija raksturīgās problēmas, kas varētu ierobežot lietderību vairogdziedzera gados vecākiem pacientiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir ar vecumu saistītu sirds un asinsvadu problēmas, kas var būt nepieciešama piesardzību pacientiem, kuri saņem vairogdziedzera.

Pirms Izmantojot dabas Throid NT-1

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur vairogdziedzera. Tas nedrīkst būt raksturīgi dabas-Throid NT-1. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Šīs zāles parasti ir jāņem uz mūžu. Nepārtrauciet šo zāļu lietošanu vai mainīt devu, iepriekš nekonsultējoties ar ārstu. Tas var aizņemt vairākas nedēļas pirms sākat pamanīt uzlabojumus Jūsu simptomus.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi, un izlemt, vai Jums jāturpina lietot to. Asins un urīna analīzes, būs nepieciešami, lai pārbaudītu nevēlamas sekas.

Vairogdziedzera nedrīkst izmantot, lai ārstētu aptaukošanās vai ar mērķi zaudēt svaru. Šīs zāles ir neefektīvas svara samazināšanai un kad pieņemts lielāku summu, tas var izraisīt daudz nopietnākas veselības stāvokli.

Hipotireoze dažreiz var izraisīt neauglību vīriešiem un sievietēm. Vairogdziedzera nedrīkst izmantot, lai neauglības ārstēšanai, ja vien tas ir, ko izraisa hipotireoze.

Zvaniet savam ārstam, ja jūs sākat ir sāpes krūtīs, ātra, neregulāra, sirdsklauves, vai sacīkšu sirdsdarbība vai pulss, pārmērīga svīšana, karstuma nepanesība, nervozitāte, vai jebkuru citu neparastu veselības stāvokli.

Pacientiem ar cukura diabētu, tas ir ļoti svarīgi, ka jums sekot Jūsu asins vai urīna cukura līmeni, kā norādījis ārsts. Sazinieties ar savu ārstu nekavējoties, ja Jūs novērojat jebkādas izmaiņas Jūsu cukura līmeni.

gada pirmajos mēnešos vairogdziedzera terapijas laikā var rasties īslaicīga matu izkrišana. Jautājiet par to savam ārstam, ja Jums ir kādas šaubas.

Pareiza izmantošana vairogdziedzera

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Saņemt ārkārtas palīdzību, ja kāds no šiem simptomiem pārdozēšana

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība A kategorijas Pētījumi neuzrāda risku

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Piesardzības pasākumi, lietojot Nature-Throid NT-1

Hashimoto slimība levotiroksīns, Synthroid, Levoxyl, Armour Vairogdziedzera, Tirosint, Levothroid

Pavājināta vairogdziedzera levotiroksīns, Synthroid, Levoxyl, Armour Vairogdziedzera, Cytomel, Liothyronine

Hipotireoze, pēc vairogdziedzera Removal levotiroksīna, Synthroid, Levoxyl, Armour Vairogdziedzera, Cytomel, Liothyronine

TSH nomākšana levotiroksīns, Synthroid, Levoxyl, Armour Vairogdziedzera, Cytomel, Liothyronine

Nature-Throid NT-1 blakusparādības

vairogdziedzera izžuvis