deviņvīru spēks

Bieži vārdi: deviņvīru spēks arī ir pazīstams kā amerikāņu deviņvīru spēks, Eiropas vai apelsīnu deviņvīru spēks, candleflower, sveces dakts, higtaper un lakači ?.

Efektivitāte-drošības reitings

Oo … Etno vai citi pierādījumi par efektivitāti.

drošība vērtējums

Kopējā deviņvīru spēks, kas parasti sastopami visā ASV, ir pūkaina leafed divgadīgs augs. Savā pirmajā gadā izaugsmes laikā, lielās lapas veido zemu guļ bazālo rozete. Pavasarī otro gadu, augs attīstās garš kāts, kas var augt vairāk nekā 1,22 m augstumu. Augšējā daļa stumbra attīstās dzelteni ziedi, kas ir vāju medus līdzīgu smaržu. Tas, kopā ar putekšņlapām, veido aktīvo sastāvdaļu.

Deviņvīru spēks lepojas illustrious vēsturi kā labvēlīgā augu aizsardzības līdzekli, un, līdz ar to, ir atradusi izmantojumu dažādu traucējumu. Tās tradicionālie veidi parasti ir vērsta uz elpceļu traucējumu kur tas tika izmantots, lai ārstētu astmu, klepu, tuberkulozi, un ar to saistītās elpošanas problēmas vadību. Tomēr tās dažādās formās, augs tika izmantots, lai ārstētu hemoroīdi, apdegumi, sasitumi un podagra. Preparāti auga ir norīts, lokāli, un kūpinātas. Dzeltenās puķes reiz tika izmantota kā avotu dzeltena matu krāsu. In Appalachia, augs tika izmantots, lai ārstētu saaukstēšanos un vārītas saknes ievadīt uz krustiem. Lapas tika lokāli, lai mīkstinātu un aizsargātu ādu. Eļļas iegūta no ziediem ir izmantots, lai remdētu earaches.

Ir maz pierādījumu, kas norādītu, ka iekārta var piedāvāt vairāk nekā vieglas savelkošas un aktuāliem nomierinošas iedarbības. Tas var būt vieglas nomierinošs īpašības, ja norīts. Deviņvīru spēks ir atklepošanas un klepus nomācošas īpašības, kas padara to noderīga simptomātiskai ārstēšanai iekaisis kakls un klepus. Ziņots pretvīrusu aktivitāte deviņvīru spēks pret herpes un gripas. Klīniskie pētījumi trūkst.

Nav nesen klīnisko pierādījumu, lai atbalstītu konkrētu devu deviņvīru spēks. Tomēr, klasiskā izmantošana herb bija 3 līdz 4 g dienā.

Kontrindikācijas vēl nav identificēta.

Informācija par drošību un efektivitāti grūtniecības un zīdīšanas trūkst.

Nav labi dokumentēta.

Nav ziņots par nelabvēlīgu ietekmi.

Pētījumi atklāj ziņojumi par nopietnu toksicitātes ar deviņvīru spēks.

Atsauces