dzīvsudraba līmeņi zīdaiņu, kas saņēma rutīnas imunizācija

Pētījums I: Infant metabolisms Thimerosal pret metildzīvsudrabu

Pētījums II: Thimerosal Metabolisms zīdaiņiem saņemšana rutīnas imunizācija

theernment atbalstītas studijas universitātē Rochester un Nacionālās Jūras medicīnas centra Bethesda, Merilenda, novērtē līmeni dzīvsudraba asinīs, matu, urīna un izkārnījumiem 40 zīdaiņiem, kuri saņēmuši vakcīnas satur Thimerosal un 21 zīdaiņiem, kas saņēma vakcīnu bez Thimerosal kā daļa no viņu ikdienas imunizācijas grafiku. Zīdaiņiem pētīta bija 6 mēnešu vecuma vai jaunāki. Šis pētījums radīts šādus svarīgus rezultātus

Šie rezultāti liecina, ka pastāv atšķirības veidā Thimerosal un metildzīvsudrabu tiek izplatīti, metabolizējas un izdalās. Thimerosal šķiet, jāizņem no asinīm un ķermeņa straujāk nekā metildzīvsudrabu.

Pētījums III: Thimerosal metabolisms Priekšlaicīga un mazu dzimšanas svaru zīdaiņiem saņemšana rutīnas imunizācija

Pichichero ME, Cernichiari E, Lopreiato J, un Treanor J. Dzīvsudraba koncentrācija un metabolisms zīdaiņiem, kuri saņem vakcīnu, kas satur Thimerosal: aprakstošs pētījums. Lancet 360: 1737-1741 (2002).

theernment veica pēcpārbaudi Rochester pētījuma Argentīnā ar 216 jaundzimušajiem un zīdaiņiem. Šī pētījuma mērķis bija

Rezultāti apstiprināja secinājumus pirmajā pētījumā parakstīts Universitātes Rochester

Pichichero ME, Gentile A, Giglio N, Umido V, Clarkson T, Cernichiari E, dzeloņstiepļu iežogojums G, Gotelli C, Gotelli M, Yan L, Treanor J. Dzīvsudraba līmenis jaundzimušajiem un zīdaiņiem pēc saņemšanas Thimerosal saturošu vakcīnu. Pediatrics 121 (2): e208-214 (2008).

theernment veica papildu pētījumu Argentīna, kas vērsta uz 72 priekšlaicīgu (32 līdz 37 nedēļām gestācijas vecumam) un zemu dzimšanas svaru (2000 līdz vairāk nekā 3000 gramiem) zīdaiņiem.

Secinājumi no pētījuma liecina,

Pichichero ME et al. Dzīvsudraba līmenis priekšlaicīgi un zemu dzimšanas svaru jaundzimušo pēc saņemšanas Thimerosal saturošu vakcīnu. J Pediatr. 2009 AZT; 155 (4): 495-9. Epub 2009 26. jūnijs.