hidrazīns sulfāts: lietojumi, blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi

Sehydrin, sulfāts d’hidrazīns, Sulfato de Hidracina.

Hidrazīns sulfāts ir ķīmiska izmanto rūpniecībā un kā reaktīvo degvielu. Daži cilvēki to izmantot kā zāles; Hidrazīns, sulfātu tiek izmantots, lai ārstētu resnās zarnas un taisnās zarnas (resnās un taisnās zarnas) vēzis, plaušu vēzis, smadzeņu vēzis (neiroblastoma), Hodžkina slimība (limfa vēzi), un citiem vēža. To lieto arī par vispārējo svara zudums un novājēšanas (kaheksija), kas saistīti ar vēzi.

Hidrazīns sulfāts var bloķēt ķīmiskas reakcijas organismā, kas var novest pie nepietiekama uztura un muskuļu izšķērdēt kas saistīta ar vēzi.

Iespējams Neefektīva fo; Resnās zarnas un taisnās zarnas vēzi, kas izplatījies (metastātisku kolorektālo vēzi). Ņemot hidrazīna sulfātu iekšķīgi neuzlabojas metastātiska kolorektālā vēža; Vēzis. Ir pierādīts, ka hidrazīns sulfāts ir neefektīvs, lai ārstētu olnīcu vēža, kolorektālā vēža, krūts vēzis, plaušu vēzis, aizkuņģa dziedzera vēzis, dzemdes kakla vēzis, prostatas vēzis, dzemdes vēzis, melanoma, un cita veida vēzi; Visticamāk Neefektīva fo; Plaušu vēzis. Pievienojot hidrazīna sulfātu ķīmijterapijas nav būtiski uzlabot dzīves kvalitāti, audzēja reakcija, svara pieaugums, vai izdzīvošanu lielākā daļa cilvēku ar plaušu vēzi, ko sauc par ne-nesīkšūnu plaušu vēzi; Nepietiekama Pierādījumi fo; Smadzeņu audzējs: Ņemot hidrazīna sulfāta kopā ar ķīmijterapiju var uzlabot nervu saistītus simptomus cilvēkiem ar smadzeņu vēzi. Tas var arī palīdzēt samazināt izmēru audzēju cilvēkiem ar konkrētu smadzeņu vēža veidu sauc glioblastoma; Vispārējā svara zudumu, un atrofija, kas saistītas ar vēzi. Early pētījumi liecina, ka hidrazīns sulfāts varētu palēnināt svara zudums dažās vēža pacientiem; Hodžkina slimība (limfa vēzis). Daži pētījumi liecina, ka hidrazīns sulfāts varētu palēnināt gaitu Progresīvo Hodžkina slimību; Nervu vēzis (neiroblastoma). Ir daži pierādījumi, ka hidrazīns sulfāts varētu kavēt augšanu neiroblastomu; Citi nosacījumi. ir nepieciešams vairāk pierādījumu, lai vērtētu efektivitāti hidrazīna sulfāta šiem lietojumiem.

Hidrazīns sulfāts, iespējams nedrošs. Tas ir saistīts ar gadījumiem aknu bojājumu, izņemšanu, koma un nāve; Hidrazīns sulfāts var izraisīt dažas blakusparādības, tostarp slikta dūša, vemšana, reibonis, miegainība, nervu problēmas, vardarbīgu uzvedību, nemiers, krampji, koma, apjukums, garastāvokļa stimulācija, uztraukums, vājums, neregulāra elpošana, patoloģiskas cukura līmeni asinīs, izsitumi, un nieru bojājumu ; Piesardzība un brīdinājumi: Grūtniecība un zīdīšanas periods: Hydrazine sulfāts, iespējams nedrošs, lai ikviens, ieskaitot grūtniecēm un ar krūti barojošām sievietēm. Tas ir saistīts ar gadījumiem aknu bojājumu, izņemšanu, koma un nāve; Diabēts: Hydrazine sulfāts var pazemināt cukura līmeni asinīs cilvēkiem ar cukura diabētu. Skatīties pazīmes zems cukura līmenis asinīs (hipoglikēmija) un kontrolēt cukura līmeni asinīs uzmanīgi, ja jums ir diabēts, un izmantot hidrazīna sulfātu; Aknu slimība: Hydrazine sulfate varētu bojāt aknas. Tas varētu būt nedrošs cilvēkiem ar aknu slimībām; Ķirurģija: Kopš Hydrazine sulfāts spēks ietekmēt glikozes līmeni asinīs, pastāv bažas, ka tas var traucēt asins glikozes kontroles laikā un pēc operācijas. Pārtrauciet lietot hidrazīna sulfāta vismaz 2 nedēļas pirms plānotā operācija.

Hidrazīns sulfāts ir ķīmiska viela, kas ietekmē ķermeni. Šī ķīmiskā varētu palielināties blakusparādības dažiem medikamentiem, ko izmanto depresijas; Daži no šiem medikamentiem, ko izmanto depresijas ietver fenelzīns (Nardil), tranilcipromīns (Parnate), un citi.

Hidrazīns sulfāts var izraisīt miegainību un miegainību. Zāles, kas izraisa miegainību sauc sedatīvus. Ņemot hidrazīna sulfāta kopā ar sedatīviem medikamentiem var izraisīt pārāk lielu miegainību; Daži sedatīvas zāles iekļaut Clonazepam (Klonopin), lorazepāms (Ativan), fenobarbitāls (Donnatal), Zolpidemu (Ambien), un citi.

Izoniazīds ir zāles, ko lieto tuberkulozes. Ķermeņa pārtraukumiem izoniazīds līdz hidrazīna. Izmantojot gan izoniazīds un Hidrazīns var palielināt risku aknu bojājumu.

Hidrazīns sulfāts varētu samazināties cukura līmeni asinīs. Diabēts zāles tiek izmantotas arī, lai samazinātu cukura līmeni asinīs. Ņemot hidrazīna sulfāta kopā ar diabēta medikamentiem var izraisīt cukura līmenis asinīs, lai iet pārāk zems. Jāpārbauda glikozes līmenis asinīs cieši. Jūsu diabēta medikamentu devu, iespējams, ir jāmaina; Dažas zāles, ko izmanto diabēta ietver glimepirīdu (Amaryl), gliburīdu (Diabēta, Glynase PresTab, Micronase), insulīna pioglitazonu (Actos), rosiglitazona (Avandia), hlorpropamīdu (Diabinese), glipizīda (Glucotrol), tolbutamīdu (Orinase), un citi .

Atbilstošā deva hidrazīna sulfāta ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, lietotāja vecuma, veselības, un vairākiem citiem nosacījumiem. Šajā laikā nav pietiekama zinātniskā informācija, lai noteiktu atbilstošu klāstu devās hidrazīna sulfātu. Paturiet prātā, ka dabas produkti ne vienmēr drošs un devas var būt svarīgi. Noteikti sekot attiecīgus norādījumus par produktu etiķetēm un konsultējieties ar savu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, pirms lietojat.

Atsauces

Albano, E., Goria-Gatti, L., receklis, P., JANNONE, A., un Tomasi, A. Iespējamā loma brīvo radikāļu starpproduktu ar aknām Hidrazīna atvasinājumi. Toxicol Ind veselība 199; 9 (3): 529-538.

Alus DT un Schaffner F. Fatal dzelte pēc ievadīšanas beta-phenylisopropylhydrazine. JAMA 195; 171 (7): 887-889.

Bhide, S. V. Pretvēža īpašības izoniazīdu & hidrazīna-sulfāta. Indijas J Exp Biol 197; 16 (8): 926-928.

Bhide, S. V., D’Souza, R. A., Sawai, M. M., un Ranadive, K. J. plaušu audzējs sastopamība pelēm ārstēti ar hidrazīna sulfātu. Int J Vēzis 10-15-197; 18 (4): 530-535.

Bosan, W. S., Shank, R. C., MacEwen, J. D., Gaworski, C. L., un Newberne, P. M. metilēšana DNS guanīna gaitā indukcijas aknu vēža kāmjiem ar hidrazīna vai dimetilnitrozamīns laikā. Kancerogenitāte 198; 8 (3): 439-444.

Bruera, E. Klīniskā no anoreksijas un kaheksija vadība pacientiem ar progresējošu vēzi. Onkoloģija 199; 49 Suppl 2: 35-42.

Cameron, I. L. ietekme kopējā parenterālās barošanas par audzēju-uzņēmējas atbildes žurkām. Vēzis Treat.Rep 198; 65 Suppl 5: 93-99.

Cavaliere, A., Bufalari, A., un Vitali, R. kancerogenitāte un cocarcinogenicity pārbaudījums fenobarbitāls nātrija pieaugušiem Balb / c pelēm. Tumori 4-30-198; 72 (2): 125-128.

Chlebowski RT, Heber D, Richardson B, un et al. Asociācija starp uzlabotu ogļhidrātu vielmaiņu un svara uzturēšanu in hidrazīna sulfāta ārstētiem pacientiem ar vēža kaheksija [abstrakts]. Proc Am Soc Clin Onkoloģija 198; 2:95.

Chlebowski RT, Heber D, Richardson B, un et al. Ietekme hidrazīna sulfāta (HS) uz ogļhidrātu metabolismu vēža kaheksija: randomizēts, placebo kontrolēts pētījums [abstrakts]. Proc Am Soc Clin Oncol 198; 01:59.

Chlebowski, R. T. kritisks novērtējums lomu uztura atbalstu ar ķīmijterapiju. Vēzis 1-1-198; 55 (1 Suppl): 268-272.

Chlebowski, RT, Bulcavage, L., Grosvenor, M., Oktay, E., Block, JB, Chlebowski, JS, Ali, I., un Elashoff, R. Hidrazīns sulfāta ietekme uz uztura statusu un izdzīvošanu nav maza sīkšūnu plaušu vēzis. J.Clin.Oncol. 199; 8 (1): 9-15.

Chlebowski, R. T., Heber, D., Richardson, B., un Block, J. B. ietekme hidrazīna sulfāta par patoloģisku ogļhidrātu vielmaiņas vēža pacientiem ar svara zudumu. Vēzis Res. 198; 44 (2): 857-861.

Danova, L. A., Kondrat’ev, V. B., Gershanovich, M. L., un Filov, V. A. [rezultāti izmantošanas hidrazīna sulfāta lymphogranulomatosis]. Ter.Arkh. 197; 49 (8): 45-47.

De, S. K., Silverstein, R., un Andrews, G. K. Hidrazīns sulfāts aizsardzība pret endotoksīna letalitāte: analīze par ietekmi uz izpausmi aknu citokīnu gēnu un akūtās fāzes gēnu. Microb.Pathog. 199; 13 (1): 37-47.

Douglas, G. R., Gingerich, J. D., un Soper, L. M. pierādījumi in vivo nav mutagenitāti no kancerogēna hidrazīna sulfāta mērķa audos lacZ transgēno pelēm. Kancerogenitāte 199; 16 (4): 801-804.

Filov, V. A. un Burova, T. M. [glikoneoģenēzi terapijas eksperimentālo audzēju ar hidrazīna sulfāta laikā]. Biull.Eksp.Biol Med 198; 97 (1): 73-74.

Filov, V. A., Gershanovich, M. L., Danova, L. A., un Ivin, B. A. pieredze ārstēšanā ar Sehydrin (hidrazīns sulfāts, HS) uzlabotas vēža slimniekiem. Ieguldīt jaunu medikamentu 199; 13 (1): 89-97.

Filov, V. A., Gershanovich, M. L., Ivin, B. A., Danova, L. A., Gurchin, F. A., Naryshkin, A. G., Leshchinskii, V. I., Zemskaia, A. G., Ņikiforovs, B. M., un Breivis, P.V. [terapija primāro smadzeņu audzēju ar segidrin]. Vopr.Onkol. 199; 40 (7-12): 332-336.

Filov, V. A., Stukov, A. N., Blank, M. A., un Neishtadt, E. L. [Eksperimentālie dati par toksisko iedarbību hidrazīna sulfāta uz ķermeņa un uz audzēja]. Farmakol.Toksikol. 197; 41 (2): 203-205.

Fitzgerald B.E. un Shank, R. C. metilēšana statuss DNS citozīnu gaitā indukcijas aknu vēža kāmjiem ar hidrazīna sulfātu laikā. Kancerogenitāte 199; 17 (12): 2703-2709.

Freese, E., Sklarow, S., un Freese, E. B. DNS bojājumus, ko izraisa antidepresantu hidrazīniem un saistīto narkotikām. Mutat.Res 196; 5 (3): 343-348.

Gershanovich, M. L., Danova, L. A., Kondratyev, V. B., Malyugina, L. L., Stukov, A. N., Seitz, J. F., un Filov, V. A. Klīniskie dati par pretaudzēju aktivitāti hidrazīna sulfāta. Vēzis Treat.Rep. 197; 60 (7): 933-935.

Gold J. Hidrazīns sulfāts un vēža kaheksija. Uzturs un Vēzis 197; 1 (4): 4-9.

Zelta J. izmantošana hidrazīna sulfāta uzlabotas vēža slimniekiem: provizoriskie rezultāti [abstact]. Proc Am Assoc Cancer Res 197; 15:83.

Zelts, J. Anaboliskie profili vēlu stadijas vēža slimniekiem atsaucīgi uz hidrazīna sulfātu. Nutr.Cancer 198; 3 (1): 13-19.

Zelts, J. Hidrazīns sulfāts: strāvas perspektīva. Nutr.Cancer 198; 9 (2-3): 59-66.

Zelts, J. Ierosinātais ārstēšanu vēža kavēšana glikoneoģenēzes. Onkoloģija 196; 22 (2): 185-207.

Zelts, J. izmantošana hidrazīna sulfāta termināla un preterminal vēža pacientiem: rezultāti pētāmā jaunu narkotiku (IND) pētījumā 84 vērtētiem pacientiem. Onkoloģija 197; 32 (1): 1-10.

Grubbs, B., Rogers, W., un Cameron, I. Total parenterāla barošana un nomākšana glikoneoģenēzes par tumor- uzņēmējas atbildes. Onkoloģija 197; 36 (5): 216-223.

Johnson, D. C., Freudenberg, M. A., Jia, F., Gonzalez, J. C., Galanos, C., Morrison, D. C., un Silverstein, R. ieguldījums audzēja nekrozes faktoru-alfa un glikokortikoīdu in hidrazīna sulfāta mediēto aizsardzību pret endotoksīna bojāeju. Circ.Shock 199; 43 (1): 1-8.

Jung, R., Engelhart, G., Herbolt, B., Jackh, R., un Muller, W. Collaborative pētījums par mutagenitāti ar Salmonella typhimurium TA 102. Mutat.Res 199; 278 (4): 265-270.

Kamradt, J. M. un Pienta, K. J. No hidrazīna sulfāta ietekme uz prostatas vēža augšanu. Oncol.Rep. 199; 5 (4): 919-921.

Kulkarni, S. G. un Nawaz, M. Akūta aknu encefalopātija pēc hidrazīns – hidrātu saindēšanās. J Assoc Ārsti India 198; 30 (3): 171-172.

Langauer-Lewowicka, H. un Kujawska, A. [Smadzeņu Bioelektrisko darbības traucējumi akūta hidrazīna saindēšanās]. Neurol.Neurochir.Pol. 197; 12 (4): 451-456.

Laszlo, J., Durant, J., un Lēbs, V. klīniskā farmakoloģiskā pētījumā 1-acetil-2-picolinoyl hidrazīna (NSC- 68626). Vēzis Chemother Rep 196; 53 (2): 131-134.

Lerner, H. J. un Regelson, W. klīniskā pētījumā hidrazīna sulfāta norobežotiem audzējiem. Vēzis Treat.Rep. 197; 60 (7): 959-960.

Muller, W., Engelhart, G., Herbold, B., Jackh, R., un Jung, R. novērtējums mutagenitātes pārbaudei ar Salmonella typhimurium TA 102 trīs dažādās laboratorijās. Apkārtējai Veselības Perspect 199; 101 Suppl 3: 33-36.

Nadel MV. Pretēji apgalvojumam, NIH hidrazīns sulfāts pētījumi netika kļūdains. Ziņojums priekšsēdētājam un Senāta mazākuma loceklis, cilvēkresursu un starpvaldību attiecību apakškomitejas, House komiteja par valsts reformu un uzraudzība 199; 1-24.

Nagappan, R. un Riddell, T. piridoksīna terapija pacientam ar smagu hidrazīns sulfātu toksicitāti. Crit Care Med. 200; 28 (6): 2116-2118.

Quintero-Ruiz, A., Paz-Neri, L. L., un Villa-Trevino, S. netiešā alkilēšana CBA peles aknu DNS un RNS ar hidrazīna in vivo. Iespējamais darbības mehānisms kā kancerogēnus. J Natl.Cancer Inst. 198; 67 (3): 613-618.

Reid, F. J. Hidrazīns saindēšanās. Br Med J 11-20-196; 5472: 1246.

Seits, I. F., Gershanovich, M. L., Filov, V. A., Danova, L. A., un Kondrat’ev, V. B. [Eksperimentālie un klīniskie dati par pretaudzēju darbības hidrazīna sulfāta]. Vopr.Onkol. 197; 21 (1): 45-52.

Spremulli, E., Wampler, G. L., un Regelson, W. klīniskais pētījums par hidrazīna sulfāta uzlabotas vēža slimniekiem. Vēzis Chemother.Pharmacol. 197; 3 (2): 121-124.

Strum SB, Bierman HR, un Thompson R. Hidrazīns sulfāts pacientiem ar jaunveidojumu [Kopsavilkums]. Proc Am Assoc Cancer Res un Am Soc Clin Oncol 197; 16: 243.

Suzuki, H., Tominaga, T., Mizuno, H., Kouno, M., Suzuki, M., Kato, Y., Sato, A., Okabe, K., Uchikoshi, T., Maezono, K., un. Etanols un hidrazīns sulfātu izraisītas hroniskas aknu bojājuma žurkām: ārstniecisku efektu administrēšanas glucogenic aminoskābēm. Alkohols Alkohols Suppl 199; 1A: 111-117.

Tayek, J. A., Heber, D., un Chlebowski, R. T. ietekme hidrazīna sulfāta uz visa ķermeņa proteīnu sadalījumu mēra pēc 14C-lizīns metabolismu pacientiem ar plaušu vēzi. Lancet 8-1-198; 2 (8553): 241-244.

Tayek, J. A., Sutter, L., Manglik, S., Lillington, L. B., Grosvenor, M., un Chlebowski, R. T. Izmainīta metabolisms un mirstība pacientiem ar resnās zarnas vēzi, kas saņem ķīmijterapiju. Am.J.Med.Sci. 199; 310 (2): 48-55.

Toth B. Pārskats par vēža risku, kas saistīts ar pakļaušanu hidrazīniem cilvēkiem. Intern J Oncol 199; 4: 231-239.

Vasudēva, M. un Vashishat, R. K. mutagēnas un recombinogenic aktivitāte hidrazīna sulfāta Saccharomyces cerevisiae. Mutat.Res 198; 155 (3): 113-115.

Vickers, A. alternatīva vēža izārstē: “nepierādīts” vai “neatspēko”? CA Vēzis J Clin 200; 54 (2): 110-118.

Warren, D., Cornelius, C., un Ford, B. aknu funkcionālie pētījumi rēzus pērtiķiem (Macaca mulatta) pēc administrācijas hidrazīna sulfāta. Vet Hum Toxicol 198; 26 (4): 295-299.

Wiernikowski, A. un Langer, D. [Akūta saindēšanās ar Iekšķīgi hidrazīna hidrāts]. Polski Tygodnik Lekarski 7-21-197; 30 (29): 1231-1232.

Zheng, H. un Shank, R. C. Izmaiņas metila jutīgu ierobežošanas vietām aknu DNS no kāmjiem hroniski pakļauti hidrazīna sulfātu. Kancerogenitāte 199; 17 (12): 2711-2717.

Melns M, Hussain H. hidrazīns, vēzis, internets, izoniazīds, un aknas. Ann Intern Med 200; 133: 911-3.

Bouhnik Y, Vahedi K, Achour L, et al. Īsas virknes frukto-oligosaharīdu administrācija atkarībā no devas palielina fecal bifidobaktēriju veseliem cilvēkiem. J Nutr 199; 129: 113-6.

Chlebowski RT, Bulcavage L, Grosvenor M, et al. Hidrazīns sulfāts vēža pacientiem ar svara zudumu. Placebo kontrolētā klīniskā pieredze. Vēzis 198; 59: 406-10.

Gershanovich ML, Danova LA, Ivin BA, Filov VA. Rezultāti klīnisko pētījumu pretaudzēju darbības hidrazīna sulfāta. Nutr Vēzis 198; 3: 7-12 ..

Hainer MI, Tsai N, Komura ST, Chiu CL. Fatal hepatorenālā neveiksme saistīta ar hidrazīna sulfātu. Ann Intern Med 200; 133: 877-80.

Herndon JE 2nd, Fleishman S, Kosty MP, Green MR. Gareniskais pētījums par dzīves kvalitātes modernu nesīkšūnu plaušu vēzi: Vēzis un Leikēmija, B grupa (CALGB) 8931. Control Clin Trials 199; 18: 286-300.

Kaegi E. Netradicionālas terapijas izmantošanas vēža: 4. hidrazīns sulfātu. Task Force par alternatīvu terapiju Kanādas krūts vēža pētniecības iniciatīvas. CMAJ 199; 158: 1327-30.

Kosty MP, Fleishman SB, Herndon JE II, et al. Cisplatīns, vinblastīna, un hidrazīna sulfāta progresīvas, non-mazo šūnu plaušu vēzi: randomizēts, placebo kontrolētā, dubultaklā III fāzes pētījums par vēža un leikēmijas grupas B. J Clin Oncol 199; 12: 1113-1120.

Loprinzi CL, Goldberg RM, Burnham NL. Vēzis saistīta anoreksija un kaheksiju. Ietekme uz zāļu terapijas. Narkotikas 199; 43: 499-506.

Loprinzi CL, Goldberg RM, Su JQ, et al. Placebo kontrolētā pētījumā hidrazīna sulfāta pacientiem ar pirmreizēji diagnosticētu nav maza šūnu plaušu vēzi. J Clin Oncol 199; 12: 1126-9.

Loprinzi CL, Kuross SA, Ofalona JR, et al. Randomizēts, placebo kontrolētā novērtējums hidrazīna sulfāta pacientiem ar progresējošu kolorektālo vēzi. J Clin Oncol 199; 12: 1121-5.

Miller LG, Panosian CB. Ataksija un neskaidra runa pēc ARTESUNATE ārstēšanas falciparum malārijas [vēstules]. N Engl J Med 199; 336: 1328.

Ochoa M Jr, Wittes RE, Krakoff IH. Trial hidrazīna sulfāta (NSC-150014), pacientiem ar vēzi. Vēzis Chemother Rep 197; 59: 1151-4.

Sarich TC, Adams SP, Petricca G, Wright JM. Inhibīcija izoniazīds izraisīta hepatotoksicitātes trušiem ar pirmapstrādes ar amidāzi inhibitoru. J Pharmacol Exp Tur 199; 289: 695-702.

Young DS. Ietekme narkotikām uz klīnisko laboratorijas testi 4th ed. Vašingtona: AACC Press, 1995.

Dabas Zāļu Visaptveroša Database Patērētāju versija. redzēt Dabas Zāļu visaptverošu datubāzi profesionālo versiju. ?? Terapeitiskās Research fakultāte 2009.

Ex. Žeņšeņs, C vitamīns, Depresija