hidrazīns sulfāts (pdqто): netradicionālā un alternatīvā medicīna [] ģenerāldirektorāts informācija

Hidrazīns sulfāts ir pētīta pretvēža terapiju vairāk nekā 30 gadus. Tas ir pētīts kombinācijā ar noteiktajām procedūrām kā ķīmijterapijas līdzekli. Tā ir arī pētīts kā ārstēšanas vēža -related anoreksija (apetītes zudums) un kaheksija (muskuļu masas un ķermeņa masas zudumu). Līdzīgi kā citām hidrazīna savienojumiem, tas ir kodols ķīmiskā struktūra, kas sastāv no diviem slāpekļa atomiem un četriem ūdeņraža atomiem.

Epidemiolog; Vecuma koriģētā sastopamība karcinoīds audzējiem pasaulē ir aptuveni 2 par 100000 cilvēku [1,2] Vidējais vecums diagnozes ir 61,4 gadi [3] karcinoīds audzēji veido aptuveni 0,5% no visiem no jauna diagnosticēto ļaundabīgu slimību [2,3… Anatom; Karcinoīds audzējiem ir reti, lēni augošas audzēji, kuru izcelsme šūnās difūzā neiroendokrīnās sistēmas. Tie sastopami visbiežāk audos, kas iegūti no embrija zarnās. Foregut audzēji, kas veido līdz pat 25% gadījumu, rodas …

Veikt klīnisko narkotiku pētījumus ASV, pētniekiem jāiesniedz pētāmo New Drug (IND) pieteikums ar FDA. Līdz šim, FDA ir piešķīrusi IND statusu vismaz trīs grupās pētnieku studēt hidrazīna sulfātu kā attieksme pret vēzi. [1, 2, 3]

Pētījumos ar dzīvniekiem, hidrazīns sulfāts ir pievienota dzeramā ūdens vai pārtikas piegādes, vai arī tas ir dots ar injekciju. Klīniskajos pētījumos, kuros piedalījās vēža pacientiem, hidrazīns sulfāts ir ievadītas tabletes vai kapsulas. [4] Klīniskajos pētījumos līdz šim veiktajiem, deva un ilgums hidrazīna sulfāta administrācija ir dažāds.

Atsauces

Šī informācija tiek ražots un ar to Nationa nodrošināts; CANCE; Institūts (). Informācija šajā tēmā var būt mainījusies, jo tas bija rakstīts. Aktuālāko informāciju, sazinieties Nationa; CANCE; Institūts, izmantojot internetu tīmekļa vietnē http: /; cancer.gov vai zvaniet 1-800-4-vēzi.

 Publiskā informācija no Nacionālā vēža institūta