HIV un AIDS: simptomi un veidi

Lūk, kur jūs varat uzzināt vairāk par pazīmēm un simptomiem, HIV infekcijas – un oportūnistisko infekciju un vēzi, kas saistītas ar AIDS veidiem.

Uzziniet par agri un vēlu simptomiem HIV un AIDS.

Tur ir progresēšanu slimības no inficēšanās ar HIV līdz AIDS. Šeit ir īss apraksts.

HIV (cilvēka imūndeficīta vīruss) uzbrūk organisma Leikocīti – īpaši apakšgrupā sauc CD4 vai palīgs T šūnas. Šis uzbrukums ļauj oportūnistiskas infekcijas izmantot novājinātu imūnsistēmu, un var izraisīt slimību, vēža, vai neiroloģiskas problēmas.

Pneumocystis pneimonija (PCP) ir nopietna infekcija, kas izraisa iekaisumu un šķidruma uzkrāšanos plaušās.

CMV var izraisīt smagu saslimšanu cilvēkiem ar HIV (cilvēka imūndeficīta vīruss). Ir iespēja izmantot novājinātu imūnsistēmu, kas ir iemesls, kāpēc to sauc oportūnistiskām infekcija.

Tuberkuloze ņem priekšrocība novājinātu imūnsistēmu, kas ir iemesls, kāpēc to sauc oportūnistiskām infekcija. Visā pasaulē, tuberkuloze ir galvenais nāves cēlonis bija inficēti ar HIV (cilvēka imūndeficīta sindroms) cilvēkiem.

Ar HIV, MAC infekcija parasti notiek tikai pēc tam, kad jūs saņemat diagnoze AIDS (iegūtā imūndeficīta sindroms) un kad CD4 šūnu skaits kritums zem 50.

AIDS demence komplekss izraisa HIV vīruss pati, nevis ar oportūnistisko infekciju, kas notiek parasti gaitā slimības. Mēs nezinām, kā tieši vīrusu bojā smadzeņu šūnas.

AIDS izšķērdēt sindroms rodas, ja jums ir AIDS un zaudē vismaz 10% no sava ķermeņa masas – īpaši muskuļu. Jums var būt arī vismaz 30 dienas caureja vai stiprs vājums un drudzis, kas nav saistīta ar infekciju.

Cilvēki ar HIV (cilvēka imūndeficīta vīruss) ir novājināta imūnsistēma. Tā rezultātā, tie ir lielāka iespēja saslimt ar dažiem vēža. Tas ietver ne-Hodžkina limfoma (NHL).

Lipodistrofija ir problēma ar to, kā organisms ražo, izmanto un veikali tauku. To sauc arī tauku pārdale. Tā plaši izmantojot antiretrovīrusu terapijas uzsākšanas, numurus HIV pozitīviem cilvēkiem ar lipodistrofijas palielinājies.

Kapoši sarkoma (KS), ir vēža veids, kas galvenokārt skar ādu, muti, un limfmezgli – infekciju apkarošanas dziedzeri – bet var ietekmēt arī citu orgānu, piemēram, plaušu un kuņģa-zarnu traktā.

Persona, kurai ir HIV ir grūtības kaujas pie citas infekcijas. Jūs varat palīdzēt aizsargāt personu no infekcijām.