IBS simptomi: uzpūšanās, gāzes, caureja, aizcietējums, un vairāk

Mums visiem ir stomachaches un nepatikšanas iet uz vannas istabu reizi brītiņa, bet cilvēkiem ar IBS, hroniskas sāpes un diskomforts var invaliditāti.

Bloatin; Ga; Aizcietējums – izkārnījumos nāk vai nu neregulāri vai har; Caureja – izkārnījumos nāk vaļēju vai ūdeni; Pārmaiņus bouts aizcietējums un diarrhe; Zarnu kustības, kas jūtas nekontrolējami steidzami, grūti iet, vai nepilnīgs; Skaidras vai baltas gļotas ar izkārnījumiem

Tas nav pilnīgi skaidrs, kā stress, nemiers, un kairinātu zarnu sindroms (KZS) ir saistīti – vai kuriem viens ir pirmajā vietā – bet pētījumi liecina, tie mēdz pastāvēt līdzās; Ja jūs diagnostikas intervijas, ko jūs atradīsiet, ka apmēram 60% no IBS pacientu tiksies kritērijiem attiecībā uz vienu vai vairākiem psihiskiem traucējumiem, “saka Edvards Blanchard, PhD, profesors psiholoģijas Valsts University of New York at Albany; Visvairāk kopīgu garīgo slimību cilvēki cietuši ar IBS ir ģeneralizētas trauksmes …

Lai noteiktu, vai jūsu gremošanas problēmas ir patiesi IBS, ārstiem ir nepieciešams redzēt divas no šīm trim pazīmēm

Standarta diagnostikas pamatnostādne IBS, ko sauc Romas III kritēriji paredz, ka jums ir šie simptomi vismaz 12 nedēļas pēdējo 6 mēnešu laikā. Bet lielākā daļa ārstu nav sekot šai prasībai cieši, saka Philip Schoenfeld, MD, msed, MSc. Viņš ir līdzautors koledžas gastroenteroloģijā s IBS ārstēšanas vadlīnijām.

Schoenfeld saka, tas ir grūts, lai pacienti atcerēties precīzu skaitu nedēļu viņi bija simptomus iepriekšējā gadā. Viņš norāda, ka cilvēkiem nav jāgaida. Tā vietā, apmeklēt ārstu, ja jums ir atkārtotas simptomus.

Ārsti var noteikt, vai Jūsu simptomi ir IBS vai pazīmes citu problēmu. IBS bieži tiek sajaukts ar citām slimībām, tāpēc ārstiem būs nepieciešams uzdot jautājumus un veikt testus, lai apstiprinātu diagnozi.

Asinis izkārnījumos, drudzis, svara zudums, un turpinot sāpes NAV simptomi IBS. Ja Jums ir šie simptomi, pie ārsta uzreiz.

AVOTS; Philip Schoenfeld, MD, msed, MSc, līdzautors koledžas gastroenteroloģijā s “uz pierādījumiem balstītu vadlīniju par vadībai kairināto zarnu sindroms, Pašreizējais Psihiatrijas tīmekļa vietnē; National Gremošanas slimību informācijas apstrādes centrs” kairinātu zarnu sindroms.

Zarnu kustības atvieglo sāpes un sufferin; Tur ir izmaiņas, cik bieži izkārnījumiem nāk ou; Izkārnījumos izskatās atšķirīgi