IBS uzturs (ieteicams IBS ar caureju)

Lai kāds ar kairinātu zarnu sindroms ar caureju, vai IBS, pēkšņa vēlmi iet uz vannas istabu, var būt nepatīkami un embarrassin; tas ir pietiekami, lai persona izvairās atsevišķiem pārtikas produktiem un situācijām.

Labā ziņa ir tā, ka bieži vien uztura izmaiņas, cilvēki ar IBS var dot, lai mazinātu dusmas par iet. Un jums nav pilnīgi atmest jebkuru pārtiku.

Nav izārstēt kairinātu zarnu sindroms ar caureju (KZS-D), bet ir veidi, lai nomierinātu jūsu simptomi un iegūt dažus atvieglojumus; Pirmkārt, Jūsu ārsts var ieteikt izmaiņas jūsu diēta, lai redzētu, vai jūsu simptomi labāks. Zāles, gan pār-the-counter un receptes, var arī palīdzēt; Stress bieži liek IBS-D sliktāk, tāpēc ir svarīgi atrast veselīgu veidus, kā pārvaldīt spriedzi savā dzīvē, too.

“Mērenība ir svarīgi,” saka Leslie Bonci, MPH, RD, autors Diētas asociācija (ADA), atpūta uz labāku gremošanu. Ir svarīgi saglabāt sabalansētu uzturu labu veselību, ja jums ir IBS. Tāpēc nekad pilnībā izvairīties no atsevišķām pārtikas grupām vai arī jums var tikt liegta uzturvielu jūsu ķermeņa vajadzībām.

Cilvēkiem ir nepieciešams, lai varētu veikt laika, lai eksperimentētu mazliet, lai uzzinātu, kas darbojas viņu labā, “saka Bonci.” Cilvēki varētu būt selektīvs ar to, kas viņi ir, sakot, “Labi, es esmu nav labi ar āboliem, bet Es esmu alright ar bumbieri. Vai vīnogas nav darbs mani, bet es esmu OK ar kuru mazliet banānu.

Sekojiet IBS simptomu žurnālu, lai izsekotu, kādu pārtiku un kas veido cēloņu bouts caureja. Tas ir labākais veids, lai noskaidrotu, kādu pārtiku radīt problēmas. Atceries, dažādos pārtikas produktos ir atšķirīga ietekme uz katru personu. Arī uzskata eliminācijas diēta – likvidēt atsevišķiem pārtikas produktiem no jūsu diēta vienā laikā un redzēt, kā jūs jūtaties.

Vai jums ir IBS vai nē, ir daži elementi, pārtikas produktiem, kas, kā zināms, paātrināt zarnu kustības. Fiber ir viens no tiem, kas ir iemesls, kāpēc fiber palīdz atbrīvot aizcietējums. Neizvairījās no šķiedras, ja Jums ir caureja. Tas palīdz aizsargāt savu ķermeni pret sirds slimībām un, iespējams, vēzi, tāpēc jums to vajag.

Tā vietā, Bonci iesaka cilvēkiem ar IBS ēst vairāk šķīstošā šķiedra nevis nešķīstošo šķiedrvielu. Šķīstošā šķiedra paliek zarnās ilgāk, pievienojot beztaras resnajā zarnā, kas palīdz resnās darbu normāli.

Jūs atradīsiet šķīstošā šķiedra, kas

Salīdzinājumam, nešķīstošo šķiedrvielu ir atrodams ādām augļu un sakņu dārzeņiem, jo ​​pilngraudu produkti, kviešu un kukurūzas klijas, un dārzeņos, piemēram, ziedkāpostiem un zaļās pupiņas.