imunizācijas-pieaugušo vakcināciju

Nepieciešamība pēc imunizācija nebeidzas brīdī, kad jūs sasniedzat pieauguša. Konkrētie šāvienu (injekcijas), jums ir nepieciešams, kā pieaugušais atkarīga ne tikai no jūsu vecuma, dzīvesveida, vispārējo veselību, grūtniecības stāvokli, un ceļojumu plānus, bet arī par to, kas jūs esat ciešā kontaktā ar un ko vakcīnām jums bija kā bērns. Stingumkrampju un difterijas šāvienu jāatkārto ik pēc 10 gadiem visā brieduma gados, lai saglabātu savu imunitāti.

Imunizācija sniegtie pieaugušā dzīves laikā var ietvert: 8

Tas imunizācija palīdz aizsargāt pret gripu. Gripas vīrusi ir vienmēr mainās, tāpēc gripas vakcīnas katru gadu tiek atjauninātas. Aizsardzība ilgst līdz pat gadam katram gripas vakcīnas veidu.

Veselīgas cilvēki vecumā 2 gadi caur 49 gadiem parasti var iegūt deguna aerosols gripas vakcīna (FluMist) (Kas ir PDF dokuments?), Nevis gripas shot. Grūtnieces var saņemt gripas shot, bet ne FluMist. Cilvēki vecumā no 18 līdz 64 var iegūt intradermālo gripas shot, nevis regulāru gripas shot. Intradermālo vakcīnu izpaužas injicējot ādā, nevis muskulī. Un tā izmanto daudz mazāku adatu nekā regulāru gripas shot.

Pieaugušie vecumā no 65 un vecāki var iegūt augstas devas gripas shot. 9 Studijas tiek darīts, lai redzētu, vai augstas devas shot aizsargā gados vecākiem pieaugušajiem labāk nekā standarta devu shot.

Aktuālāko CDC vadlīnijām par gripu, dodieties uz www.cdc.gov/flu~~V.

Visiem pieaugušajiem ir viena deva katru gadu. Tas ir īpaši svarīgi, reklāma; Cilvēki ar augstāku risku smagas gripas; Aizvērt kontakti cilvēkiem, kuri ir pakļauti lielākam riskam, tostarp cilvēkiem, kas dzīvo vai aprūpi bērniem jaunākiem par 6 mēnešiem.