indulging jūsu salds zobs

Atzīsim: Gandrīz visi no mums ir vāja spot kādu saldu indulgence. Vai tas ir šokolāde, saldējums, cepumi, kūkas, vai donuts, dzīve būtu diezgan darn blah bez ārstēt no laika uz laiku. Un mēs nerunājam par mēģina muļķot sevi domāt bērns burkāns ir faktiski Snickers bārs. Mēs runājam par reālo sīkumi.

Pirmais padoms jums vajadzētu sekot, saka Elizabete Somer, MA, RD, autors 10 ieradumi, kas izjaukt sievietes Diēta, ir “Dump beztauku deserti.”

“Unce par unci, vairums beztauku deserti ir tikpat kaloriju bagātu jo augstāks tauku versija,” saka Somer. “Un, pat ja tie ir zemas cal, jums nav dodot sev kāju uz augšu, ēdot visu kastē.”

Daudziem no mums, kārdinājums nozīmē šokolādi, neskatoties uz tās kalorijas un tendence izraisīt grēmas. Risinājums gan diētu un jūsu grēmas? Domāju, ka neliela, bet salds.

Ja tas ir šokolādes jūs alkas, tad nekas, bet šokolādes darīs, saka Somer. Viņa ierosina sagriešana jebkāda veida augļiem jums patīk – zemenes, banāni, ananāsi, un melones ir laba izvēle – un pēc tam iegremdējot gabalu šokolādes sīrupu (iemērcot, nevis ielejot par, palīdzēs jums uzturēt rokturi kalorijas). Tas dod jums šokolādes garšu vēlaties ar uzturvērtību augļu.

Jūs varat arī dzert savu šokolādes fantāzijas, Somer saka, ar krūze karstās šokolādes (izgatavots no augstas kvalitātes kakao vai šokolādes batoniņu, ne pulverī instant varianti), vai pāris Mallomars (tiem šokolādes pārklājumu zefīrs cookies, kas ir tikai pieejams no septembra līdz martam – pirkt priekšu un ielieciet ledusskapī vai saldētavā, lai jūs varētu braukt no karstā vasaras mēnešos, kad cookies netiek ražoti).

Vai mēģiniet kvadrātveida vai divas no krēmveida tumsā (pretstatā piena) šokolādes, piemēram, Dove, kas ir ne tikai patīkami, bet bagāta ar antioksidantiem pārāk, saka Cindy Moore, MS, RD, direktors uztura terapijas Cleveland Clinic. Daži (un tas nozīmē, ka tikai daži – izlasiet etiķeti kalpo lieluma) Hershey skūpsti vai miniatūra Hershey bāros var arī barot šokolādes noteikt bez nobraukšanas no sliedēm savu uzturu.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Vistas, Šokolādes, Salāti, Deserti, zupa