intraokulārais (uveal) melanoma ārstēšana (pdqто): ārstēšana [] -extraocular paplašināšana un metastātiska intraokulārā melanoma

Extrascleral pagarinājums dod sliktu prognozi. Pacientiem ar bruto audzēja iesaistot orbītā, ārstēšana prasa orbītas exenteration. Tomēr nav pierādījumu, ka šāds radikāls operācija būs paildzināt dzīvi. Lielākā daļa pacientu ar lokalizētu vai iekapsulēta extraocular pagarinājuma netiek exenterated. Šis objekts ir strīdīgs. [1, 2, 3, 4, 5],

Kā jums iet cauri ārstēšanu metastātisku melanomu, ādas vēža veids, kas ir izplatījies uz citām ķermeņa daļām, ir lietas, ko tu vari darīt, lai dotu sev kādu TLC katru dienu; Izmantojiet šos 9 idejas, lai palīdzētu pieradināt blakusparādības, palielināt savu enerģiju, un justies labāk.

Pašreizējās klīnisko pētījumu

Pārbaudiet, ASV klīniskiem pētījumiem, ‘s sarakstā vēža klīnisko izmēģinājumu, kas tagad pieņem pacientus ar extraocular pagarinājuma melanomas un metastātisku intraokulārā melanomu. Klīnisko izmēģinājumu sarakstu var turpināt sašaurināt pēc atrašanās vietas, narkotiku, intervenci un citiem kritērijiem.

Vispārīga informācija par klīniskajiem pētījumiem ir pieejama tīmekļa vietnē arī.

Atsauces

Šī informācija tiek ražots un ar to Nationa nodrošināts; CANCE; Institūts (). Informācija šajā tēmā var būt mainījusies, jo tas bija rakstīts. Aktuālāko informāciju, sazinieties Nationa; CANCE; Institūts, izmantojot internetu tīmekļa vietnē http: /; cancer.gov vai zvaniet 1-800-4-vēzi.

 Publiskā informācija no Nacionālā vēža institūta