intraokulārais (uveal) melanoma ārstēšana (pdqто): ārstēšana [] -medium un liela horoidālo melanoma

Acu -sparing staru terapiju, nu vulgārā brahiterapijas vai ārējo gaismu, ir vēlamais risinājums vairumam pacientu ar vidēja izmēra horoidālu melanomu. Enucleation paliek standarta terapija lieliem, horoidālu melanomām un melanomām, kas izraisa smagu glaukoma vai iebrukt redzes nerva.

Man nebija paaugties sauļošanos. Man ir gaiša āda un sarkani mati, un man nepatika guļ saulē vai pat iet uz pludmali. Un, kad man bija pakļauti saules, es nedabūju iedegumu. Es tikko saņēmu nedaudz rozā un izraibināts; Patiesībā, es saņēmu savu pirmo iedegumu, kad es devos uz Floridas 2001. man bija 17 gadus vecs, un es biju patiesi satraukti par to, kā es izskatījās. Kad es atgriezos mājās, es sāku iet uz solāriju, lai neatpaliktu krāsu. Nākamo divarpus gadiem es atgriezos reizi nedēļā. Man nebija super tumšs, …

Audzēja augšanas modelis ir faktors terapeitisko lēmumā. Ja ir difūza melanoma vai, ja ir extraocular paplašināšana, enucleation jāapsver, bet staru terapiju var izmantot mazāk plašu slimību.

Vidēja lieluma horoidālu melanomas

Lielie horoidālu melanomas

Pašreizējās klīnisko pētījumu

Pārbaudiet, ASV klīniskajos pētījumos no ‘s sarakstā vēža klīnisko izmēģinājumu, kas tagad pieņem pacientus ar ciliārajā ķermeņa un dzīsleni melanomas, vidēja / liela izmēra. Klīnisko izmēģinājumu sarakstu var turpināt sašaurināt pēc atrašanās vietas, narkotiku, intervenci un citiem kritērijiem.

Vispārīga informācija par klīniskajiem pētījumiem ir pieejama tīmekļa vietnē arī.

Atsauces

Šī informācija tiek ražots un ar to Nationa nodrošināts; CANCE; Institūts (). Informācija šajā tēmā var būt mainījusies, jo tas bija rakstīts. Aktuālāko informāciju, sazinieties Nationa; CANCE; Institūts, izmantojot internetu tīmekļa vietnē http: /; cancer.gov vai zvaniet 1-800-4-vēzi.

 Publiskā informācija no Nacionālā vēža institūta