jaunu ieskatu virulence mēris

atsauces

Par Yersinia sugu baktērijas ietver vielām, kas izraisa mēri (Y. pestis) un gastroenterītu (Y. pseudotuberculosis un Y. enterocolitica) cilvēkiem. Šie trīs aģenti kopīgs virulenci proteīnasociētās Yersinia proteīnkināzes A vai YpkA-kas saistās ar konkrētu mērķa olbaltumvielu cilvēku organismos un nosaka smagumu infekciju.

Nesenā pētījumā, ko theernment saņēmēju pirmo reizi rāda procesu, ar kura YpkA uzvar dabiskās imūnsistēmas aizsargspējas un ļauj infekciju. Svarīgi, ka darbs ir nodrošinājis zinātnieki, kas strādā uz mēris ar jaunu informāciju par to, kā Y. pestis intoxicates cilvēka šūnas, un kā tās varētu novērst infekciju.

Vadīja C. EREC Stebbins, Ph.D., no Rockefeller University, sadarbībā ar zinātnieku Stony Brook University in New York, pētniecības komanda izmanto Y. pseudotuberculosis studēt kristālisko struktūru iepriekš nepārbaudītus domēnu ietvaros YpkA. Viņi atklāja, ka struktūra YpkA atdarina ka īpaša uzņēmējas proteīnu, uz kuru mērķis YpkA parasti saistās, ierobežojot mērķa uzņēmējas proteīna funkcijas.

Konkrēti, YpkA vājina infrastruktūru uzņēmējas šūnas un novērš vēlamo aizsardzības formas izmaiņas. YpkA arī bioķīmiski izraisa uzņēmēja imūnsistēmas aizsargspējas slēgt, ļaujot okupē baktērijām inficēt un izplatīties visā uzņēmēja. Tas pats mehānisms būtu saglabātas Y. pestis baktēriju un Y. enterocolitica, pētnieki, ņemiet vērā.

Kad YpkA tika grozīts Y. pseudotuberculosis, lai nepieļautu tā mijiedarbojas ar savu olbaltumvielu mērķi, un pārveidotais proteīns tika pētīta pelēm, Stebbins ‘grupa atzīmēja, ka aģents nebija tik bīstami.

Prehna G et al. Yersinia virulence atkarīgs mīmikas no uzņēmējas Rho-ģimenes nukleotīdu disociācijas inhibitoriem. Cell DOI: 10,1016 / j.cell.2006.06.056 (2006).