john smoltz, krūka par Atlanta Braves

VĀRDS: John smoltu; TEAM: Atlanta Brave; AMATS: Pitche; Trauma: Torn vidusdaļa (elkoņa kaula) nodrošinājums saišu viņa labo (pitching) elkoni

Beisbols: Kerry Wood, Chicago Cub; Norm Charlton, Jose Canseco, Tampa Bay Devil Ray; Kerry Ligtenberg, Odalis Pérez, Atlanta Braves

Smoltz ir cietusi caur sāpēm un diskomfortu viņa labo elkoni vairākumam pēdējās divās sezonās. Viņš pavadīja laiku sarakstā invalīdu divreiz 1998. gadā un divreiz atkal 1999. gadā sakarā ar nepatikšanas tajā pašā elkoņa. Viņš piedzīvoja arthroscopic elkoņa operācija pirms 1998. gada sezonas, un atkal 1994. gada septembrī, lai novērstu kaulu stimulēt un mikroshēmas. Pagājušajā sezonā viņš modificēts savu pitching stils atbrīvot dažus no stresa uz elkoņa. Savā pēdējā spēlē gadu un viņa agrīnā pavasara izbraukumos viņš arī eksperimentēja ar knuckleball. Viņš pitched vāji savā pirmajā pavasara izbrauciens un vēlāk teica, ka līkums bija “diezgan sāpīgi.”

John Smoltz ir bijis viens no visvairāk nospiedošs kannas beisbola par lielāko daļu no ’90s. Viņš uzvarēja Cy Young balvu Nacionālās līgas 1996. gadā un ir ievietojis vismaz 10 uzvaras 10 no pēdējām 11 sezonām. 32 gadus vecais Smoltz, Greg Maddux, un Toms Glavine ir uzskatāms par labāko pitching trijatā spēlē gadiem. In ’99, Smoltz ierindojās 5. vietā Nīderlandē ar 3.19 ERA. 1996. gadā – savu labāko sezonu – viņš noteikti Braves “kluba rekordu uzvarot 14 taisni spēles un arī vadīja lielie uzņēmumi uzvar (24) un strikeouts (276).

Tas saišu cīpslu ar elkoni, tad MCL, ir pazīstama arī kā elkoņa kaula nodrošinājuma saišu vai UCL. Tas ir ļoti svarīgi, lai iesaistītajām overhand sportu, piemēram, beisbola (īpaši kannas), šķēpa, basketbols un volejbols sportistiem. Tas stabilizē iekšējo aspektu elkonis (ķermeņa pusē elkoņa “bedres”) kā krūka paātrina ar savu pitching kustībā. Kannas, dažreiz metot pie ātrumu vairāk nekā 100 mph, likt milzīgu spēku uz rokām un elkoņiem. Asaru var izraisīt dramatisku notikumu, ja krūka nav silts, vai ja viņa mehānika ir nedaudz off. Spēks uz elkoņa ir tik liela, ka tā asaras saišu. In Smoltz gadījumā tā bija visticamāk pakāpeniska pavājināšanās saišu, kas noveda pie asaru. Šie atkārtoti celmi saišu stiept to ārā, un pakāpeniski krūka jutīsies kļuvuši vaļīgi elkoņa. Sportists ar asaru raksturotu asas searing sāpes elkonim un var justies pop vai kreka mirkli, saišu asarām.

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …