Jostas herniated disku – tēmu pārskats

Šī tēma ir par cilvēkiem, kas ir herniated disku Lowe; atpakaļ. Ja jūs meklējat informāciju par herniated disku kaklā, se; temats kakla Dis; Herniation.

Kauli (muguras), kas veido th; mugurkaula jūsu atpakaļ raksti; spilveniem mazi, porainās diskiem. Kad šie diski ir veselīgi, viņi rīkojas A; amortizatori mugurkaula un saglabāt mugurkaula elastīga. Bet, kad disks i; bojāts, tas var izspiesties vai uzlauzt. To sauc; herniated disku. Tas ma; arī sauc paslīdēja vai plīsušas disku.

Jums var būt herniated dis; jebkurā no jūsu mugurkaulā. Bet lielākā daļa herniated diski ietekmēt apakšējo bac; (Mugurkaula jostas daļas). Daži notikt kakla (mugurkaula kakla daļā) un, retāk, i; augšējo muguras (mugurkaula krūšu daļas).

Herniated disku var izraisīt

Kad ; herniated disks nospiež uz NERV; saknes, tas var izraisīt sāpes, nejutīgums un vājums Rajonā o; ķermenis kur nervu ceļo. Herniated disku apakšējā muguras var Caus; sāpes un nejutīgums sēžamvietas un lejup kāju. Tas ir calle; išiass. (sa; SY-AT-IH-Kuh “) Išiass ir visbiežāk simptoms herniated disku in th; muguras.

Ja herniated disks nav nospiežot uz; nervu, jums var būt muguras sāpēm vai nav sāpes vispār.

Ja jums ir weaknes; vai nejutīgums abām kājām kopā ar urīnpūšļa vai zarnu kontroles zudumu, sk; medicīniskā aprūpe uzreiz. Tas varētu liecināt par retu, bet nopietnu proble; sauc cauda equin; sindroms.

Valkā un tēja; no diska. Kā jūs vecumu, jūsu diskus izžūt un nav tik elastīga; Kaitējumu mugurkaula. Tas var izraisīt tiny plīsumi vai plaisas cietā oute; slānis no diska. Kad tas notiek, bieza želeja iekšā disku var b; izspiests caur asarām vai plaisas ārējā slāņa diska. Thi; izraisa disku izspiesties vai uzlauzt.