jūras priede

Bieži vārdi: Jūras priedes ekstrakts, priežu mizas ekstrakts, Pycnogenol

Efektivitāte-drošības reitings

Oo … Etno vai citi pierādījumi par efektivitāti.

drošība vērtējums

P. pīnija Aiton (iepriekš nosaukto Pinus maritima Mill.) Ir vidēja lieluma priede aug līdz 100 pēdu garš ar spilgti sarkanbrūns, dziļi fissured mizas. Tā ir resns adatas sastopamas pa pāriem, un rūpnīca ražo ovālas konusi 10 līdz 20 cm garš. Koks ir dzimtā uz rietumu un dienvidrietumu Vidusjūras reģionos, bet ir strauji naturalizēties uz citām valstīm, tostarp ASV, Anglijā, Dienvidāfrikā un Austrālijā. Lielākais mākslīgo mežu pasaulē, tad 900,000 hektāru Les Landes par Atlantijas piekrastē dienvidrietumu Francijā valda gandrīz pilnībā P. pīnija.

In 1535, franču pētnieks ir pazīstams, ir izmantoti tēju no mizas jūras priežu lai ārstētu skorbuts starp viņa jūrnieki, kad viņa kuģis kļuva ledū iekalts. Nosaukums Pycnogenol ir preču britu kompānijas Horphag pētniecības, Ltd par patentētu maisījumu ūdenī šķīstošo proanthocyanidins iegūti no mizas Eiropas piekrastes priedes, kas aug gar dienvidrietumu Francijā Gascogne.

Priežu mizas ekstrakts ir pieejamas bez receptes, kas ASV veselīgas pārtikas veikalos un aptiekās. Produkts literatūra norāda, ka uztura bagātinātājs ir bezmaksas radikāļu iznīcinātājs, un prasības par tās sekas ietver uzlabojot asinsriti, samazinot iekaisumu, un aizsargājot kolagēnu no dabas degradācijas.

Priežu mizas ekstrakts parāda antioksidanta un pretiekaisuma iedarbība, un ir pētīts plašam kaites, tostarp ilgtermiņa vēnu asins plūsmas problēmas, sirds / asinsvadu apstākļi un erektilās disfunkcijas. Tomēr daudzi klīniskie pētījumi ir bijuši nelieli un slikti izstrādāts.

Devas priežu mizas ekstrakts ir pētīts klīniskos pētījumos, visbiežāk ar 150 mg Pycnogenol dienā.

Kontrindikācijas nav identificēti.

Informācija par drošību un efektivitāti grūtniecības un zīdīšanas trūkst.

Nav labi dokumentēta.

Priežu mizas ekstrakts parasti ir labi panesams, ar nelielām kuņģa diskomfortu, reibonis, slikta dūša un galvassāpes reizēm atzīmēja. Klīniskie pētījumi, izmantojot Pycnogenol ziņot klīniski nozīmīgas blakusparādības.

Priežu mizas ekstrakts ir vispārēji atzīta par drošu (GRAS), pamatojoties uz datiem no klīniskajiem pētījumiem. Ierobežoti toksikoloģiskie dati ir pieejami.

Atsauces