juridiskie jautājumi caregiving: pilnvara, dzīves griba, un vairāk

Bez tam, rūpējoties par savu mīļoto fiziskajām vajadzībām, jums var būt nepieciešams, lai palīdzētu viņam pieņemt lēmumus par naudu. Ar dažiem plānošanas divi no jums var padarīt šo procesu sekmīgai norisei.

Kad vecākais ir slims vai atgūstas no traumas, tas ir svarīgi, lai viņam ēst veselīgu uzturu. Getting pietiekami daudz kaloriju no barojošu pārtiku var palīdzēt viņu atveseļošanos. Tas palīdzēs viņu ķermeņi dziedēt un sniegt viņiem garīgo un fizisko enerģiju, kas vajadzīga; “Vissvarīgākais ir nodrošināt, ka viņu imūnsistēma strādā pie tās labākās,” stāsta F. Gliks Madeleine, MS, RD, diētas pie Greenwich Woods, ilgtermiņa aprūpes iekārtā Greenwich, Conn.

Pilnvara. Tas ir dokuments, kas ļauj savu mīļoto sniegt jums Iestāde jums veikt juridiskus lēmumus, ja viņš vairs nav spējīgs pieņemt tos par savējo.

Nav standarta pilnvara. Katra no tām ir vērsta uz personas konkrēto situāciju. Pārliecinieties, ka jūs saprotat visus noteikumus šajā dokumentā, jo tas ir skaidri noteikts, ko tieši iestāde jums jādara un nav.

Izturīgs pilnvara veselības aprūpei. Jūs varat alsohear šo sauc par “veselības aprūpes proxy.” Tas ļauj jums veikt visus lēmumus par savu mīļoto veselības aprūpē. Piemēram, jums jāļauj izvēlēties ārstu, medicīnas ārstēšanu, un pieņemt lēmumus beigu dzīves. Bet šis dokuments stāsies spēkā tikai tad, ja Jūsu mīlēja viens vairs nespēj pieņemt lēmumus par sevi.

Living būs. Tas ļauj savu mīļoto pateikt iepriekš, kāda veida medicīnisko aprūpi viņš vēlētos saņemt – un arī kāda veida dzīvības atbalsta procedūrās viņš nevēlas. To lieto, ja Jūsu mīlēja viens kļūst nedziedināmi slims un nespēj veikt savus vēlmes zināmas. Termināla slimība nozīmē savu mīļoto ārsts uzskata, ka tas nav izredžu uz atveseļošanos.

Dzīvo testamenti var izmantot arī tad, ja savu mīļoto kļūst neatgriezeniski bezsamaņā. Divi ārsti nepieciešams norādīt, ka viņam nav pamatotas izredzes atgūt samaņu vai spēju pieņemt lēmumus. Likumi par dzīves testamentu atšķiras no valsts uz valsti.

Dzīves uzticību. Tas ļauj jums izveidot uzticību un iecelt kādu rūpīgi ieguldīt un pārvaldīt savu naudu pēc tam, kad savu mīļoto vairs nespēj to izdarīt, par savējo.

Will: Šajā dokumentā ir uzskaitīti cilvēki, kas iemantos jūsu mīlēja savu naudu un mantu. Tā arī vārdi par “izpildītājs” gribas – persona, kas nodrošina viņa īpašums tiek sadalīts pareizi.

Guardian / sargātājs. Ja jūs juridiski iecelts savu mīļoto “aizbildni” vai “sargātājs,” jūs esat dota pilnvaras pieņemt lēmumus vairāk nekā lietām, piemēram, kur viņš dzīvo, kāda veida aprūpes un ārstniecības viņam vajadzētu saņemt, un arī tiesības vadīt viņa finanšu darījumi. Advokāts var sniegt jums padomus par to, kad tas varētu būt nepieciešami.

AVOTI

Cleveland Clinic.

Ģimenes aprūpētāju Alliance.

MIT Darba Center.

Nacionālā Aprūpētāji bibliotēka.