kā aprūpētāji var uzturēt vecākus vadītājiem droši

Daudz cilvēki var saglabāt braukšanas kā viņi saņem vecāki, bet ir svarīgi, lai saglabātu cilnēm par savu mīļoto prasmēm, lai pārliecinātos, ka viņa paliek drošs. Paturiet prātā, ir daudz veidu, kā iegūt apkārt, kas nav saistīti ar viņas kļūst aiz stūres. Lūk, ko jūs varat darīt, lai ļautu viņai palikt mobilo nekļūstot briesmas sev vai citiem.

In Noras Efrona vislabāk pārdoto grāmatu, es jūtos slikti par manu kaklu, viņa pauž nožēlu bēdīgā stāvoklī viņas 60-kaut kakla: “Mūsu sejas ir meli un mūsu kakli ir patiesība Jums ir samazināt atvērt Redwood koku, lai redzētu, kā to izdarīt. vecs tas ir, bet jūs nebūtu, ja tas bija kakla, “viņa raksta; Ik tik bieži es izlasīju grāmatu par vecumu, un kurš ir rakstot to saka, ka tas ir liels, lai būtu vecs. Tas ir liels, lai būtu gudrs un salvija un maigu, tas ir lieliski būt vietā, kur jūs saprast, kādiem jautājumiem dzīvē. Es nevaru …

Skatīties pazīmes braukšanas problēmas. Jūsu mīlēja viens var būt pilnīgi drošs vadītāja tiesības tagad. Bet viņas braukšanas prasmes var pasliktināties pēkšņi, lai saglabātu acu par situāciju. Skatīties pazīmes nepatikšanas – pazaudēties, braucot pārāk lēni vai pārāk ātri, kļūst nemierīgi vai neapmierināti, un kam ir ciešas zvanus vai negadījumus.

Iegūt neatkarīgu novērtējumu. Sazinieties ar vadītāja rehabilitācijas speciālistu (DRS) vai zvaniet departamenta mehānisko transportlīdzekļu, lai redzētu, valsts piedāvā braukšanas novērtējumus par vecāka gadagājuma autovadītājiem. Dažas valstis pieprasa vadītāja testi cilvēkiem, kuri saņem diagnosticēta konkrētiem nosacījumiem, piemēram, demenci. Ja jūsu mīļoto iztur pārbaudi, viņa, iespējams, ņemt to atkal pēc 6 mēnešiem.

Uzstādīt konsekventu ierobežojumus braukšanu. Par savu mīļoto drošību, jums var būt nepieciešams ierobežot, kad un kur viņa var braukt. Piemēram, jūs varētu uzdot viņai nav braukt tumsā vai sliktos laika apstākļos. Vai jūs varētu vēlēties, lai viņa braukt tikai pilsētas.

Carpool. Ja jūs dodot daudz liftu, lai jūsu mīlēja vienu, sazināties ar citiem aprūpētājiem. Jūs varētu atrast veidu, lai dalītos daži no braukšanas.

Izpētīt bezmaksas transportu. Slimnīcas, vecākie centri, un pieaugušo dienu rūpējas bieži pakalpojumus veikt vecāka gadagājuma cilvēkus ārstu tikšanās, iepirkšanās un citas errands.

Novērtēt sabiedrisko transportu. Daudzos reģionos ir autobusus ar hidraulisko liftu, kas palīdz cilvēkiem ar gājējiem vai ratiņkrēslos. Bet, ja mīlēja viens netiek izmantota, lai, ņemot autobusu, jūs varētu vēlēties, lai ceļojumu ar viņu dažas reizes, lai viņš saņem pakārt par to.