kā HOPS zāles mijiedarbojas ar pārtikas un barības vielām

Daudzi cilvēki ar HOPS uzturēt gandrīz normālu elpošanu un lielisku dzīves kvalitāti. Viņi to dara, izmantojot bronhodilatatoru zāles, atpūsties gludās muskulatūras un atvērt elpceļus. Viņi izmanto pretiekaisuma samazināt iekaisuma reakciju. Un tās veic diurētiskie līdzekļi, kas novērš šķidruma uzkrāšanos.

Šīs zāles ir diezgan efektīvs, uzlabojot simptomus HOPS. Tomēr visas šīs zāles var palielināt vai samazināt uztura vajadzībām. Turklāt pārtikas produktus jūs patērē var mijiedarboties ar aktivitāti šīm zālēm un mainīt narkotiku “efektivitāti.

Dažas zāles, kas ietekmē apetīti vai izraisīt nelabumu, var nopietni ietekmēt kopējo uztura devu cilvēkam, kura barības uzņemšana jau var tikt apdraudēta. Tātad, tas ir svarīgi, lai jūs varētu izlasīt informāciju lietošanas. Ar ārstu vai farmaceitu. Tas ir īpaši svarīgi, ja lietojat kādas zāles uz ilgtermiņa pamata.

• Beta-adrenerģiskos: albuterol (Proventil, Ventolin), salmeterola (Serevent): Albuterol un salmetrol var paaugstināt kālija zudumu no organisma. Tas var izraisīt zemu kālija līmeni asinīs. Parasti tas ilgst īsu laiku, un nevar prasīt bagātinātājiem. Tomēr tai skaitā kālija diētu ir laba ideja.

Metilksantīni: teofilīns (daudzi zīmoli), aminofilīns (Phyllocontin), vai oxtriphylline (Choledyl): No pārtikas produktiem teofilīna un tās “ķīmisko radiniekiem” sekas var ievērojami atšķirties. Augstas tauku maltītes var palielināt teofilīna līmeni organismā. High-ogļhidrātu maltītes var samazināties to. Par narkotiku (regulāra vai ilgstošas ​​iedarbības) forma ietekmē mijiedarbību ar pārtiku, kā arī. Lai stabilizētu efektivitāti narkotiku, lai jūsu diēta konstanti laikā, kad Jūs lietojat to.

Pārtikas produkti, kas, protams, satur kofeīnu, teofilīnu vai teobromīns var uzsvērt ietekmi metilksantīnu zālēm. Uzbudināmība, nervozitāte un bezmiegs ir visbiežākās blakusparādības. Indivīdiem vajadzētu izvairīties no ēšanas vai dzeršanas lielus līdzekļus, kas satur kofeīnu, un / vai teobromīns. Tie ietver šokolādi, bezalkoholiskie dzērieni, kafija vai tēja. Alkohola patēriņš arī jāierobežo. Tas ir īpaši svarīgi, ja slikta dūša, vemšana, galvassāpes un uzbudināmība notikt.

* No kofeīna daudzums kafiju un tēju atšķiras, pat tad, ja viena un tā pati persona, izmantojot to pašu iekārtu un sastāvdaļu dienu pēc dienas sagatavoti.