kā ietaupīt naudu par pārtikas preces

Izvairieties no konkursa lamatas: Pērk vērtības samazināšanu, piemēram patrona pot cepetis, kaulu fileja cepta, un cūkgaļas plecu, pie $ 3 līdz 5 $ par mārciņu. Kaut arī ne tik sulīgi vai ātrās vārīšanas kā rib- acu vai cūkgaļas filejas gabali cepešus, viņi ir top-iecirtums garšu, tenderize ar lēnu cooking, un var pabarot pūļa.

Sasniegtu jaunu gaļa: Par ekonomisko versiju prēmijas, $ 20-a-mārciņa liellopa gaļas medaljons, mēģiniet gludeklis steiks (sauc arī top blade), bagātīgi marmora miesnieka kaulēties par 5 $ par mārciņu. Šī jaunizveidotā samazinājums, no STEER pleca lāpstiņas, ko izmanto, lai dotos uz dzirnaviņas par hamburgeru, līdz tika izstrādāta precīzāka griešanas tehniku; Izvairīties: Pāriet šos pricey premade Bürger pīrādziņi. Padariet savu ar zemes beef no ģimenes iepakojums trīs vai vairāk mārciņas, un ietaupīt gandrīz 15 centiem par pīrāgs, iesaldēt jebkādu papildu gaļa citu nakti.

Zivs ap: Switch out ātes un jūras asaris, kas var maksāt par vienu mārciņu 25 $, par seifu draudzīgas zivis ar līdzīgu gaumi un faktūru. Tilapijas un mencas ir vieglas aromātu un sabiedrība, kā mīļotājs zivis, pie viena trešdaļa no cenas.

Fake tā: Ja ēdiens prasa $ 11-per-mārciņa omāru vai $ 25-per-mārciņa krabjus, izvēlēties surimi ($ 4 līdz 6 $ par mārciņu). Izmanto Japānā 900 gadus, tas imitācija vēžveidīgie (veikti ar nekustamo baltās zivs norūdījies ar krabju vai citām jūras veltēm ekstraktiem) darbojas labi salāti, krabju kūkas, un sautējumiem; Esiet laimīgi kā clam: Svaigas jūras veltes nesaņem thriftier par zilajām mīdijām un biezzupa gliemeņu. Abi ir zem 2 $ duci, un var pārvērst dolāros stiepšanās zupas.

veselīgas, garšīgas receptes, no un ēšanas labi žurnāls.

Vistas, Šokolādes, Salāti, Deserti, zupa