Kā ietaupīt uz sporta nodarbībās

Vēlaties, lai dotu kādu – vai sevi – dāvana fitnesa bez izdevumiem laimi? Score lielu daudz par sporta nodarbībās ar šiem iekšējās informācijas turētāja triku no New York City vingrinājums fiziologs Kate Vidulich, ACSM. Viņa pavadīja 10 gadus strādā sporta zālēs kā dalības konsultants un personīgo treneri. Lūk, viņa piekrīt, kā iegūt preces mazāk.

Boost jūsu pētījumos. Daudzi sporta zāles sniegs Jums bezmaksas izmēģinājumu, pirms jūs parakstīt par dotted līniju. Bet nav ierobežot sevi, lai tikai viens. Izmēģināt vairākas sporta zāles, pirms jūs izdarīt.

Pierakstīties daži atšķirīgi 3 dienu, 7 dienas vai 14 dienu izmēģinājuma piedāvā gandrīz darbā vai mājās, “Vidulich saka.” Jūs pat varētu tirgoties izmēģinājuma piedāvājums ar atlaidi pirmajā mēnesī.

Pārrunāt. “Nebaidieties lūgt labāk galā,” Vidulich saka.

Pasaulē sporta dalības, viņa saka, viss ir apgrozāmi.

Uzdot vervētāji atteikties sākotnējo maksu. Redzēt, ja viņi atbilst vai beat konkurenta likmes. Ja tie nav slash savu cenu, palūdziet, lai saldinātu darījuma ar tossing kaut par brīvu, piemēram, personas apmācības vai viesu caurlaidēm.

Pievienoties beigās mēnesī. “Dalība konsultanti parasti ir kvotas, viņi cenšas apmierināt,” viņa saka. Viņiem var būt nepieciešams pārdot noteiktu skaitu dalības katru mēnesi. Ja mēneša beigām tuvojas, un tie nav sasniegti savus mērķus, tās var būt vairāk gatavi darīt jums piedāvājumu.

Maksāt par to, ko jūs izmantojat. Jautājiet sporta, ja jūs varat maksāt mazāk izmantot mazāk. Jūs varat saņemt zemāku likmi, ja jums iet uz ekstras nelietojat, piemēram, klēpja baseins, sauna un tvaika pirts, vai sporta nodarbības. Daži vingrošanas zāles samazināt savu dalības maksu, ja jūs esat gatavi izmantot iespējas ir tikai off-pīķa stundās.

Ja jūs esat nepilnas slodzes vai jūs līks par vienu konkrētu klasi, lūgt 10 apmeklējuma caurlaide un atalgojumu, kā jums iet, Vidulich saka.

Noskatīties par kuponiem. Daži vingrošanas zāles post kuponiem vai promo kodus, Facebook vai Twitter. Jūs varat arī saglabāt jūsu acu par vietējo ikdienas darījumu tīmekļa vietnes, piemēram, Groupon, LivingSocial un apzeltījums. Jūs maksāsiet daudz mazāk, un jūs, iespējams iegūt īstermiņa paketi, kas var būt noderīgi, ja jūs nepārdod vienā sporta zālē.

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …