kā instill jūsu Eyedrops ārstēšana: pirmās palīdzības informāciju par to, kā iedvest savas Eyedrops

Ja jums ir glaukoma, jūs, visticamāk, izmantot vienu vai vairāku veidu eyedrops, iespējams, 2, 3 vai vairāk reizes dienas laikā. Šie Eyedrops ir kritiska, lai aizsargātu un saglabātu savu redzējumu. Pazeminot acs iekšējais spiediens, tad Eyedrops palīdz novērst turpmāku redzes nerva bojājuma un redzes zudums.

pirms nodošanas jūsu eyedrops nomazgājiet rokas. Tas palīdzēs samazināt iespēju, ka jūs saņemsiet infekciju vai ka jūsu Eyedrops būs piesārņoti; Jūs varat vieglāk pateikt, ka eyedrop ir gājusi savā acī, ja jums saglabāt jūsu Eyedrops ledusskapī, jo eyedrop jutīsies aukstu, ja tā iet savā acī; Ja jums ir, lai vairāk nekā viena veida eyedrop laikā, tas parasti nav jautājums, kas eyedrop iet pirmais. Tomēr ļauj 10 minūtes starp liekot dažādos eyedrops tā, ka pirmais eyedrop var “uzsūktu” un nav “izskalotas” ar otro eyedrop; Sāciet ar paceļot galvu atpakaļ; Ar rādītājpirkstu no vienas puses, viegli nojaukt uz apakšējā plakstiņa, lai izveidotu nelielu kabatas tikai iekšpusē plakstiņa; Ar otru roku turiet eyedrop pudeli starp īkšķi un rādītājpirkstu. Atpūtas, ka roku uz rokas, kas ir viegli pavelkot uz leju jūsu apakšējā plakstiņa; Izmēģiniet nedrīkst pieļaut galu pudeles nonākt saskarē ar rokām vai acī, jo tas var piesārņot eyedrop un paaugstināt savu inficēšanās risku; Maigi saspiediet pudelīti, lai 1 eyedrop iekrīt nelielu kabatas izveidots tikai iekšpusē jūsu apakšējo plakstiņu. Ja eyedrop zemēm šeit, tas parasti ir ērtāk nekā tad, ja tas nolaižas tieši jūsu acīm; Lēnām atlaidiet apakšējo plakstiņu; Ļaujiet jūsu acis, lai aizvērtu maigi uz dažām minūtēm. Mirgo daudzreiz vai izspiežot plakstiņiem ciet var piespiest eyedrop off jūsu acu tā, ka tas nav spēkā; Jūs varētu vēlēties, lai nospiest maigi pret iekšējā stūrī plakstiņiem tiesības ar savu degunu bloķēt off asaru drenāžas sistēmu tā, ka zāles nav aizplūšanu prom no acīm. Tas palielinātu zāļu daudzumu absorbē acī un palīdzēs samazināt zāļu daudzumu iesūcas asinīs; Sekojiet ārsta norādījumiem, cik vien iespējams.

Miežgrauds ir pūtīte vai abscess, kas veido vai nu augšējā vai apakšējā plakstiņa. Tas ir iekaisums, ko izraisa bloķēšanu naftas cauruļvadā un baktērijas, kas parasti dzīvo uz virsmas plakstiņu bez problēmām. Dažas baktērijas var iesprūst kopā ar atmirušajām ādas šūnām gar malu plakstiņu. Styes parasti virspusēji un skaidri redzams. Reizēm tās var uzturēties dziļāk plakstiņa; Ārējā miežgrauds sākas kā pūtīte blakus skropstu. Tas pārvēršas sarkanā, sāpīga kliegt, ka …

 no

Padomus par vidū ieviestu Jūsu Eyedrops Pareizi no.