Kā izdarīt avārijas kontracepciju “rīta pēc tablešu” kā Ella, manā ceļā, vai Plan B darbu?

Kad jūs domājat, ka jums ir nepieciešams avārijas kontracepciju, jums ir nepieciešams atbildes ātri. Labā ziņa ir tā, jums ir daudz uzticamu iespējas, kas var palīdzēt, ja jūs rīkoties ātri. Uzziniet vairāk par savām izvēlēm un to, kā viņi strādā.

Tas var palīdzēt, ja jūs tikko bija sekss un kaut kas nogāja greizi – jūs aizmirsāt izmantot aizsardzību, tu to izmanto nepareizi, vai prezervatīvs saplīsa, piemēram. Tas ir arī nozīmīgs iespēja sievietēm, kas bija spiesti nodarboties ar seksu.

Izmantojot avārijas kontracepcijas 3 dienu laikā pēc dzimumakta (jo ātrāk, jo labāk), jūs varat ievērojami samazināt jūsu izredzes iegūt grūtniece. Tā var arī strādāt līdz 5 dienas pēc seksa, lai gan tas nebūs tik efektīvs.

Avārijas kontracepcija tabletes lietot hormonus vai zāles, kas bloķē grūtniecību. Vairums izmanto tos pašus hormonus, kas ir regulāras kontracepcijas tabletes.

Avārijas izmantošanas tabletes galvenokārt strādā, pārtraucot atbrīvošanu olu. Tabletes var arī pārtraukt spermu no mēslojuma olu. Tie arī var novērst apaugļotas olšūnas implantāciju dzemdē. Ja jūs esat jau stāvoklī, lielākā daļa no šiem tabletes nebūs spēkā.

Avārijas kontracepcija darbojas labi. Bet jums vajadzētu ņemt to ātri – vēlams 24 stundu laikā dzimumakta. Jā, tas ir bieži sauc par “rīta pēc” tableti. Bet tiešām, jo ​​ātrāk jūs ņemt to, jo efektīvāka tā būs. Pētījumi liecina, ka, ja jūs veikt avārijas kontracepcijas 72 stundu dzimuma laikā, jums ir tikai 1% līdz 2% izredzes iegūt grūtniece.

Ir vairāki veidi, tabletes, vai IUS.

Lielākā daļa no šīs tabletes lietot levonorgestrelu, formu hormona progesterona. tie ietver

Jums vajadzētu izmantot šīs narkotikas 72 stundu seksu laikā. Viņi joprojām var strādāt līdz 5 dienām vēlāk, bet viņi mazāk efektīva ar laiku. Ir dažas vidū atšķirības. Plan B One-Step, My Way, un Next izvēle Viena deva ir viena tablete. Daži citi Generics ir divas tabletes, kas jums veikt vienlaicīgi.