kā izvēlēties multivitamīnu papildus

Ir daudz labu iemeslu, lai lietot multivitamīnus. Pat labākais ēšanas plāni var nesasniegt apmierināt visas 40 plus uzturvielu jums ir nepieciešams katru dienu. Lielākā daļa daudzi cilvēki pasaulē neatbilst uztura ieteikumus daudzu iemeslu dēļ, ieskaitot stingras diētas, slikta apetīte, mainot uztura vajadzībām, vai mazāk nekā veselīgu pārtikas produktu izvēli. Ņemot reizi dienā multivitamīnus ir viegls veids, kā aizpildīt mazos uztura nepilnības.

Bet klejojošs nosaka vitamīnu eju izvēlēties labāko multivitamīnu var būt mulsinoša. Ar tik daudz dažādu marku un šķirņu, no kuriem izvēlēties, tas ir grūti zināt, kur sākt.

 piedāvā vienkāršus padomus veikt minējumus no izvēloties pareizo multivitamīnu jums.

In Īsumā, tas ir gudrs, lai pārliecinātos, ka jūsu uzturs ir komplektā ar visām uzturvielām nepieciešami veselību un labsajūtu.

Veselīgs uzturs ir labākais avots, vitamīnu, minerālvielu un barības vielas. Multivitamīnus ir neaizstāj veselīgu pārtiku vai veselīgu dzīvesveidu, taču tas var sniegt uzturvērtības back-up mazāk nekā ideāls diētu. “Ja jūsu uzturs novērš visas pārtikas grupas, vai arī jums nav ēst pietiekami daudz dažādus pārtikas produktus – jūs varētu gūt labumu no vienu reizi dienā multivitamīnu,” saka Karen Ansel, pārstāve, lai Diētisko asociācijas.

Par 2010 Uztura vadlīnijas daudziem cilvēkiem visā pasaulē noteikti kalcija, D vitamīna, šķiedrvielu, un kāliju kā barības vielas, kas rada bažas par nepietiekamu uzņemšanu pieaugušajiem un bērniem. Visi šie uzturvielām, izņemot šķiedras, nāk komplektā ar multivitamīnu. Fiber var iegūt kā atsevišķu piemaksu, bet tas joprojām ir labākais, lai mēģinātu iegūt visus jūsu šķiedras no pārtikas jūs ēdat.

Kaut arī daži pierādījumi apšauba labumu no ikdienas multivitamīnu un tās spēja atvairīt slimības, daudzi cilvēki tos pievienotu savu uzturu, lai saglabātu vai uzlabotu veselību.

Saskaņā ar ASV Centers Slimību kontroles, vairāk nekā puse no ASV pieaugušajiem lietot uztura bagātinātājus. Multivitamins ir visbiežāk izmanto papildināt, ar 40% vīrieši un sievietes ziņot tās veic ikdienas multivitamīnu.

Hārvardas Sabiedrības veselības skolas iesaka reizi dienā multivitamīnu ar papildus D vitamīnu, lai lielākā daļa cilvēku, kā uztura back-up. Linus Pauling institūta mikroelementu informācijas centrs Oregonas Valsts Universitātē iesaka ņemot multivitamīnu / minerālvielu papildinājums ar 100% no dienas vērtību (DV) vairumam vitamīnu un ēteriskās minerālvielu, lai saglabātu veselību.