kā padarīt artrīta draudzīgas mājas

Jūsu mājas ir vieta, kur jūs jūtaties droši un komfortabli. Bet, ja jums ir artrīts, tā var šķist jūsu mājās ir piepildīta ar šķēršļiem, piemēram, durvis, kas ir grūti, lai atvērtu un lampām, kas ir grūti, lai ieslēgtu.

Atbalsta ierīces, artrīts var palīdzēt padarīt šos ikdienas uzdevumu vieglāku. Atvērt nelielu burkas un pudeles, lai iegūtu no vannas, šīs ierīces var atvieglot spriedzi jūsu locītavām. Šie instrumenti ir pieejami pie jūsu vietējā aptiekā, datortehnikas veikalā, vai medicīnas preču veikalā, vai arī jūs varat iegādāties tiešsaistē. Šeit ir saraksts ar palīgierīces, lai palīdzētu jums virtuvē, vannas istabā, guļamistabā, un jūsu pagalmā.

Par artrīta sāpes padara grūts daudziem cilvēkiem, lai iegūtu labu nakts miegu. vēl sliktāk, tossing un pagrieziena naktī faktiski var palielināt uztveri sāpes; “Tur ir savstarpēja saistība starp sāpēm un sliktu miegu. Nabadzīgākie cilvēki gulēt, jo vairāk sāpju viņi mēdz būt, “saka Kevins Fontaine, PhD, docents Reimatoloģijas at Johns Hopkins University. “Ja cilvēki ar artrītu, var uzlabot savu miega kvalitāti, viņi parasti samazināt savu dienas līdz dienai sāpes €. Šeit…

Daudziem cilvēkiem, virtuve ir centrs mājās. Gūt labumu no plašas virtuves rīki, kas var palīdzēt jums pilnīgu gatavošanas uzdevumus ar vieglumu.