kā plānot reģenerācijai mājās pēc operācijas

Jūs varat padarīt savu atveseļošanās mājās iet daudz gludāk, ja jūs veikt maz laika, lai plānot uz priekšu. Jautājiet savam ārstam, ko jūs nevarēsiet to darīt sākumā, kamēr jūs esat dzīšana uz augšu, un saņemt palīdzību no draugiem un ģimeni, lai sagatavotu savu dzīves telpu.

Gulēt guļamistabā pie vannas istaba; Novietojiet nakts spīdekļi gaiteņos; Atbrīvoties no jucekli jūsu mājās; Valkāt dzīvoklis kurpes vai čības.

Tas ir atkarīgs no veida operācijas esat. Ja tas ir sarežģīta, piemēram, kopīgu nomaiņu vai kuņģa operācijas, jums var būt nepieciešams nomainīt dažas lietas

Kāpnes. Ja jūs nevarat kāpt augšup un lejup tiem pēc operācijas, iespējams, ir veikt dažas izmaiņas. Vai jūsu guļamistaba ir augšstāvā? Jums var būt nepieciešams gulēt pirmajā stāvā uz brīdi.

Lūgt jūsu draugiem vai ģimeni, lai pārvietotu savu gultu pirms doties uz slimnīcu, vai pārbaudīt vērā īri ​​slimnīcas gultā, ja jums to vajag.

Krājumu jūsu pieliekamais. Jautājiet savam ārstam, ja jums ir pieturēties pie noteiktu diētu. Pārliecinieties, ka jūs esat labi apgādāti ar pareizo pārtiku, pirms jūs nokļūt atpakaļ mājās.

Tā kā jūs varat justies noguris jūsu atveseļošanās laikā, sagatavot dažas maltītes pirms operācijas un nodot tos saldētavā.

Iekārtas. Pēc dažiem operācijas veidu, jums ir īpaša pārnesumu mājās. Plānot uz priekšu, ja ārsts saka, ka jums ir nepieciešams, skābekļa tvertnes, paaugstināts tualetes, dušas sēdekļi, piegādes, lai rūpētos par savu sagriezti, vai citus priekšmetus.

Sazināties ar savu apdrošināšanas kompāniju, lai redzētu, vai tie ir daļa no jūsu segumu.

“Cilvēkiem iegūt reibonis, jo viņi nav ēdis uz dažām dienām, un no tā gultā,” saka Frederiks L. Greene, MD, medicīnas direktors pie Levine Vēža institūta Charlotte, North Carolina

Jums var būt nepieciešams, lai iegūtu gājējs vai kruķus samazināt savu risku noplūdes.

Lai izvairītos no klupšanas

Operācija var būt liels galā. Dažreiz tas var sap savu enerģiju uz dienu vai nedēļu pēc tam. Jūsu ģimene varēs palīdzēt, vai jūs varētu nepieciešama veselības aprūpes speciālistu.

Vienojas iepriekš, ja jūsu ķirurgs iesaka kļūst māsa, fizioterapeits, vai veselības aide. Jūs varat saņemt ieteikumus no jūsu draugiem, ārsts, slimnīcas mājas aprūpes nodaļa, vai apdrošināšanas sabiedrība. Pārliecinieties, ka jums grafiks pirmā vizīte, pirms jūs atstāt slimnīcu.