kā pusaudzis domāšana attīstās – tēmu pārskats

Pusaudži parasti domā konkrētos veidos. Tas nozīmē, ka viņiem ir grūtības ar abstraktu un simbolisku koncepcijas. Viņu domāšana mēdz būt vērsta uz tagadni. Tie ir tikai sāk, lai varētu apkopot informāciju no pieredzes, analizēt informāciju un izdarīt kritiskus lēmumus par turpmāko izvēli un sekām.

Spēlējot ir svarīgi veselīgai attīstībai un celtniecības spēcīgas vecāku un bērnu obligācijas. Tas ir tikpat svarīgi, ja jūsu bērnam ir fiziska invaliditāte, piemēram, dzirdes traucējumiem, redzes grūtības vai aklumu, muskuļu distrofijas, un tā tālāk; konsultāciju bērnu dzīves speciālisti un eksperti, lai palīdzētu jums atrast norādījumus par rotaļājoties ar savu bērnu fizisko spēju traucējumiem. Šeit jūs atradīsiet savus padomus par rotaļu un vecuma specifisko ierosinājumi bērniem fiziski invalīdiem, no jaundzimušajiem līdz 6 gadu vecumam.

Vecums 11 līdz 14 gadiem mēdz būt egocentrisks periods. Daudzi pusaudži ir aizņemts ar savām vēlmēm un vajadzībām, un var būt nejutīgs pret citiem. Jo tie ir tik egocentrisks, viņi, šķiet, uzskata citi cilvēki skatoties tos. Tā rezultātā, daži tīņi var justies kā tad, ja tie ir pastāvīgi “uz skatuves” un tiek vērtēti pēc iedomātu auditoriju. Teen, kurš ir skārusi šī iedomātu auditorija var būt bikls un bažas par izskatu. Piemēram, daži tīņi var ķemmēt matus bezgalīgi, mainīt savas drēbes bieži, un pastāvīgi skatās spogulī, lai redzētu, kā viņi izskatās uz citiem.

Tas ir normāli, pusaudžiem, lai būtu sajūta ir unikāli neuzvarams, lai būtu “tas nekad nenotiks ar mani” prāta komplektu. Šis domāšanas veids var ierobežot viņu spēju novērtēt situāciju, riskus un nākotnes sekas. Kā rezultātā viņi var iesaistīties riskantos uzvedības un testēšanas iestādi.

Early pusaudži pamazām kļūst sarežģītākas savā domāšanā. Pusaudži ir arī sāk apzināties, ka jautājumi ir sarežģīti, un šo informāciju var interpretēt dažādi. Viņi mācās elastību, kompleksa pamatojums, induktīvās un deduktīvās spriešanas, jutīgumu pret citiem, un problēmu risināšanu. Spēja redzēt citus viedokļus dažkārt var būt problemātiskās par pusaudžiem, kuri pēc tam var rasties jautājums jautājumus, viņi pieņēma pēc nominālvērtības pagātnē. Tas var padarīt daži pusaudži jūtas nedroši vai pa straumi. Stresa, tīņi var atgriezties pie betona, vienkāršots domāšanu.