Kā rūpēties par sevi ārstēšanas metastātisku melanomu ādas vēža laikā

Kā jums iet cauri ārstēšanu metastātisku melanomu, ādas vēža veids, kas ir izplatījies uz citām ķermeņa daļām, ir lietas, jūs varat darīt, lai dotu sev mazliet TLC katru dienu.

Ja Jums ir augsta riska grupā attiecībā uz ādas vēzi vai kādreiz bijis ārstēts kāda veida slimības, jums vajadzētu iepazīties ar to, kā ādas vēzi izskatās. Pārbaudiet savu ādu no galvas līdz kājām ik pēc pāris mēnešiem, izmantojot pilna garuma spogulis un puses spoguli, lai pārbaudītu savu muti, degunu, galvas, plaukstām, pēdām, atzveltnēm ausīm, dzimumorgānu rajonā, un starp sēžamvietas. Cover katru collu no ādas un pievērst īpašu uzmanību molu un objekti iepriekšējā ādas vēzi. Ja jums atrast aizdomīgu izaugsmi, ir tas pārbaudīts …

Jūs vēlaties, lai būtu cilvēki, kas jūs varat vērsties pēc atbalsta un komfortu, kamēr jūs iet cauri ārstēšanu. Tas ir normāli justies bēdīgs, dusmīgs, nemierīgi, vai citas emocijas laikā grūtos laikos.

Atbalsts nāk daudzos veidos. Jūs varat panākt, lai ģimenes, draugiem, vai terapeits. Izmantojot in-persona vai tiešsaistes grupas, piemēram, tie, kas pieejami caur melanomas Fonda vai Cancer Society, jūs varat saņemt padomu no cilvēkiem iet caur to pašu.

Getting pareizo barības vielas var paaugstināt jūsu enerģijas līmeni, un palīdzēt jūsu ķermeņa cīnīties vēzi. Mērķis ir iegūt kombināciju turpmāk

Ja vēlaties vairāk padomus, vaicājiet ārstam ieteikt diētas, kuram ir pieredze darbā ar cilvēkiem, kuriem ir vēzis.

Treniņš var būt pēdējā lieta, jums justies kā darīt, bet fiziskās aktivitātes palīdz jums palikt spēcīga. Tā var arī palielināt jūsu enerģijas līmeni, ierobežojot nogurumu, ko rada slimības. Aktīvi ir arī labs veids, kā mazināt stresu un nemieru jums var justies.

Pirms sākat vingrojumu programmu, konsultējieties ar savu ārstu par to, cik daudz darbību un kāda veida aktivitātes ir labākais jums. Jūs varat pielāgot to, ko jūs, pamatojoties uz to, kā jūs jūtaties katru dienu. Bet mēģināt kaut ko darīt, kad vien tas ir iespējams.