kā rūpēties par šuvēm vai šuves pēc kosmētikas ķirurģija

Pēc jūsu kosmētikas ķirurģija, jums tiks nosūtīts mājās ar šuves, ko sauc arī šuves. Jums ir šīs šuves vismaz dažas dienas, atkarībā no jūsu situāciju, un daļu iesaistītā operācijas organismā. Tas ir ļoti svarīgi sekot jūsu ķirurgs norādījumus par to, kā rūpēties par vietu, lai nodrošinātu pienācīgu dzīšanu un minimālu rētas.

Izvairieties no ūdens vai cita mitrumu pirmajās 24 stundās; Pēc šī laika, jūs varat sākt mazgājot platību līdz divām reizēm katru dienu ļoti uzmanīgi ar ziepēm un ūdeni; Jūsu ķirurgs var izrakstīt antibiotikas ziedi. Jums vajadzētu piemērot šo uz vietas pēc mazgāšanas; Jums būs nepieciešams, lai jūsu šuves noņem dienā jūsu ķirurgs izvēlas. Tas ir ļoti svarīgi, lai to izdarītu, jo atstājot šuves vairs var izraisīt nevajadzīgu rētas.

Pat tad, kad jums ir jūsu šuves izņemt, jums ir saglabāt rūpējas par vietu ar ziedes vai krēma, ka jūsu ķirurgs iesaka. Teritorijas aizsardzībai no saules un nevajadzīga stresa / traumas vismaz četras nedēļas pēc šuves tiek noņemts.

Ja jums ir šuves, kas izšķīdina, pārliecinieties, ka jūs saprotat, tieši tad, kad viņiem vajadzētu izšķīst, un kā rūpēties par vietu laikā un pēc šī perioda.

AVOTI

Merck Manual Home Health Handbook: “. Surgery”

FamilyDoctor: “Rūpes par Jūsu griezumu pēc operācijas.”

Aģentūra Healthcare pētniecības un kvalitāte: “Rūpēties par Myself. Rokasgrāmata Kad es atstāt slimnīcu”

Lieliski! Vienmēr ir jaunas padomi, kas var padarīt jūsu ādai izskatīties labāk.

Saņemiet ādu vēlaties ar mūsu personīgo ādas vērtētājs.

Redzētu, vai tas ir piemērots tieši Jums, un, ja tas ir droši darīt mājās.

Fakti par nonsurgical procedūrām.

Ko izmantot un kur to izmantot.

Peels, dermabrāzija, lāzeri. Kurš ir labākais jūsu ādai?

Atrast iespējas jaunākiem meklē kaklu.

Patiesība par to, ko palīdz un kas ne.

Apsārtums, kas pārsniedz pamata malas brūces; Fever vairāk nekā 100 grādiem – zīme infekcijas; Neierastas krāsošana vai izdalījumi, ieskaitot strutas; Neparasts jutīgums vai pietūkums. Atcerieties, ka jums būs pieredze visvairāk maigumu otrajā dienā, bet tas būtu kļuvis mazāk katru dienu pēc tam. Ja tas nenotiek, sazinieties ar savu ārstu; Šuves, kas nāk ārā ātrāk, nekā gaidīts. Ja tas notiek, nekavējoties sazinieties ar savu ārstu.