kā vecāki var palīdzēt jauniem bērniem saglabāt pārvietojas

10. aprīlis, 2000 (San Francisco) – Jūsu vidējais toddler nav nepieciešams daudz iedrošinājumu izmantot. Squirmy-tārpains pirmsskolas vecuma bērnu ir gandrīz vienmēr raring iet. Patiesībā, eksperti saka, ka vecāki var būt lielākais šķērslis maziem bērniem kļūst fiziski. Daudzējādā ziņā -, spiežot tos ratiem, liekuma tos auto sēdekļiem, plunking tos iepirkumu ratiņi – aprūpētājiem likt šķēršļus priekšā jaunieši, kas gribētu daudz drīzāk pārvietojas par.

Labākais veids, kā pārliecināties, ka tiny tots iegūt visu uzdevumu, kas vajadzīga, saka Džims SALLIS, PhD, fizisks pedagogs San Diego State University, ir, lai saņemtu tos ārā. Bērni mēdz staigāt, skriet, hop, izlaidiet, lēkt un vēl daudz vairāk liels ārā, nekā viņi dara, kad iestrēdzis iekšā. Tātad, atrast drošu vietu viņu pārvietošanos un uzrauga viņu darbību. Vai vēl labāk, spēlēt bumbu vai skrējiens apkārt ar tiem pats.

Kad bērni ievadiet skolu, vecāki ir palikuši ar šauru logu laika, starp apmēram 3 plkst un 6 plkst, kad viņi var mudināt savus bērnus strādāt out. “Ļoti maz bērni piecelties 5 plkst iet velosipēds izjādes,” SALLIS saka. “Tas vienkārši nenotiek.

Pētnieki piemēram SALLIS ir atklājuši, ka mazi bērni, kuru vecāki aktīvi atbalstīt savus fiziskos pursuits -, braucot tos savu darbību un skatoties viņiem darīt to – ir daudz lielāka iespēja, lai stick ar to rotaļās, nekā bērniem, kuru vecāki neizrāda entuziasmu par viņiem. Tur nav daudz pierādījumu, lai atbalstītu ideju, ka tikai tāpēc, ka mamma spēlē tenisu, viņas bērni, protams, sekot šim piemēram, saka zinātnieki. Bet dara kaut ko aktīvu kā ģimene pēc skolas vai nedēļas nogalē – vai tas ir šaušana grozi, uzvelk in-line skates, vai izjādes viļņus – noteikti var nesāpēs.

Sarah Henry, ārštata rakstnieks San Francisco, ir uzrakstījis plaši par veselības un medicīnas jautājumiem.

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …

Kamēr jūs izmantot, jums vajadzētu rēķināties starp …