Kapoši sarkomas ārstēšana (pdqто): [] ĀRSTĒŠANAS iespējas Kapoši sarkomu

Klasisks Kapoši sarkoma

Šī netradicionālā un alternatīvā medicīna (CAM) informācijas kopsavilkums ir sniegts pārskats par to izmantošanu laetrile par attieksmi pret cilvēkiem ar vēzi. Kopsavilkumā ietver vēsturi laetrile pētījumu, pārskatu par laboratorijas pētījumu, klīniskās izpētes rezultātiem, un iespējamās blakusparādības laetrile lietošanai; Šis kopsavilkums ir šādi galvenie informācijas sniegšana; Laetrile ir cits nosaukums ķīmijas amygdalin, kas ir atrodams bedrēm daudzu augļu un daudzās iekārtās; Cianīds …

Attieksmi pret bojājumiem pa visu ķermeni, var būt šādi

Attieksmi pret Kapoši sarkomu, kas ietekmē limfmezgli vai kuņģa-zarnu trakta parasti ietver ķīmijterapiju ar vai bez staru terapiju.

Pārbaudiet, ASV klīniskiem pētījumiem, ‘s sarakstā vēža klīnisko izmēģinājumu, kas tagad pieņem pacientus ar klasisko Kapoši sarkomu. Lai iegūtu konkrētu rezultātu, precizēt meklēšanu, izmantojot citas meklēšanas funkcijas, piemēram, atrašanās vietu izmēģinājuma, ārstēšanas veids vai nosaukumu narkotiku. Konsultējieties ar savu ārstu par klīniskajiem pētījumiem, kas var būt piemērots tieši Jums. Vispārīga informācija par klīniskajiem pētījumiem ir pieejama tīmekļa vietnē.

Imūnsupresīvu terapiju saistītu Kapoši sarkoma

Ārstēšana imūnsupresīvu terapiju saistītu Kapoši sarkomu, var būt šādi

Pārbaudiet, ASV klīniskajos pētījumos no ‘s sarakstā vēža klīnisko izmēģinājumu, kas tagad pieņem pacientus ar imūnsupresīvu terapiju saistītas Kapoši sarkoma. Lai iegūtu konkrētu rezultātu, precizēt meklēšanu, izmantojot citas meklēšanas funkcijas, piemēram, atrašanās vietu izmēģinājuma, ārstēšanas veids vai nosaukumu narkotiku. Konsultējieties ar savu ārstu par klīniskajiem pētījumiem, kas var būt piemērots tieši Jums. Vispārīga informācija par klīniskajiem pētījumiem ir pieejama tīmekļa vietnē.

Epidēmija Kapoši sarkoma

Attieksmi pret epidēmisko Kapoši sarkomu, var būt šādi

Pārbaudiet, ASV klīniskiem pētījumiem, ‘s sarakstā vēža klīnisko izmēģinājumu, kas tagad pieņem pacientus ar AIDS saistītu Kapoši sarkomu. Lai iegūtu konkrētu rezultātu, precizēt meklēšanu, izmantojot citas meklēšanas funkcijas, piemēram, atrašanās vietu izmēģinājuma, ārstēšanas veids vai nosaukumu narkotiku. Konsultējieties ar savu ārstu par klīniskajiem pētījumiem, kas var būt piemērots tieši Jums. Vispārīga informācija par klīniskajiem pētījumiem ir pieejama tīmekļa vietnē.