Kawasaki slimības cēloņi, simptomi, ārstēšanu, & vairāk

Kawasaki slimība ir reta bērnības slimība, kas ietekmē asinsvadus. Simptomi var būt smagas vairākas dienas, un var skatīties biedējošu vecākiem. Bet tad lielākā daļa bērnu atgriezties normālas darbības.

Slimība ir visizplatītākais bērniem vecumā no 1 līdz 2 gadiem un ir mazāk izplatīta bērniem vecāki par 8. vecumu Tas nav izplatījies no bērna bērnam (nav lipīga).

Eksperti nezinu, kas izraisa šo slimību. Slimība notiek visbiežāk ziemas beigās un agrā pavasarī.

Simptomi Kawasaki slimības ietver

Saņemt medicīnisko palīdzību uzreiz, ja jūsu bērnam ir simptomi Kavasaki slimības. Agrīna diagnostika un ārstēšana bieži vien var novērst turpmākos sirds problēmas.

Kawasaki slimība var būt grūti diagnosticēt, jo tur nav testu par to. Jūsu ārsts var diagnosticēt Kavasaki slimība, ja abas šīs lietas ir patiesas

Jūsu bērnam var būt arī ikdienas laboratorijas testus. Un ārsts var nolemt, ka ehokardiogrammu, lai pārbaudītu sirds problēmām.

Pēc tam, kad bērns kļūst labāk, viņš vai viņa būs checkups, lai noskatītos par sirds problēmām.

Drudzis ilgst vismaz 5 dienas; Sarkanas acis; Ķermeņa izsitumi; Pietūkušas, sarkanas, krekinga lūpas un mēle; Pietūkušas, sarkanas kājas un rokas; Palielināti limfmezgli kaklā.

Jūsu bērnam ir drudzis, kas ilgst vismaz 5 dienas; Jūsu bērnam ir daži no pārējiem iepriekš minētajiem pieciem simptomiem.