kazlēnu uztura pamati vecākiem: 5 uzturvielas bērni ir nepieciešams katru dienu

Protams, jūs vēlaties labu uzturu saviem bērniem. Un jūs zināt, tas nozīmē, ka pārliecinoties, ka viņi ēd sabalansētu, veselīgu uzturu. Bet, kad jūs saņemsiet padomu uzturu no citiem vecākiem, savu pediatrs, un plašsaziņas līdzekļiem, tas var būt grūts, lai izlemtu, kura virzienā ievērot.

Kalcijs palīdz padarīt spēcīgus kaulus un zobus, un šīs uzturvielas ir gados, kad kauli aug laikā vissvarīgākais. Pārtikas produkti, kas ir augstākais kalcija nāk no govs – zema tauku satura pienu, sieru un jogurtu. Bet daži lapu dārzeņi un stiprinātie sulas ir arī labas kalcija avoti. Šeit ir daži veidi, kā sniegt jūsu bērnam kalcija viņam ir vajadzīgs

Snack ideja; Boost jūsu bērnu kalcija uzņemšanu, samaisot ar zemu tauku šokolādes pienu, banānu un ledu uz gardu kokteili ātru maltīti, deserts, vai uzkodām.

Grandma nosauca to rupjās barības un ikviens, bērni iekļauts, ir nepieciešams daudz no tā katru dienu, lai saglabātu savu gremošanas sistēmu darbojas labi. Lūk, kā iegūt jūsu bērni izmanto, lai garšu fiber bagāti pārtikas produkti, ko viņi var mīlēt.

Snack ideja; Spread kraukšķīgs zemesriekstu sviests uz seleriju un top ar rozīnēm par kazlēnu favorīts “skudras par log” uzkodām.