kontrolēt savu diabētu

Rūpēties par savu diabētu katru dienu; Monitor Jūsu diabētu; Novērst diabēta problēmas; Rūpēties par savu diabētu Speciālās Times vai pasākumu laikā; Jūsu diabēta aprūpes Records; Norāda uz Atcerēties; ; Izruna atpūta; Lai iegūtu vairāk informācijas; Pateicība

Monitor Jūsu diabētu

Keep Daily Records

Daudzas organizācijas sniedz atbalstu pacientiem un medicīnas speciālistiem. Skatīt pilnu sarakstu ar diabēta slimību organizāciju (PDF, 293 KB).

Pārbaude un ierakstu savu glikozes līmeni asinīs, var palīdzēt jums kontrolēt un labāk pārvaldīt savu diabētu. Ja Jūsu asinīs ir pārāk daudz vai pārāk maz glikozi, jums var būt nepieciešams mainīt jūsu veselīgu ēšanas plānu, fiziskās aktivitātes plānu vai zāles.

Loceklis savu veselības aprūpes komandas jums parādīs, kā pārbaudīt glikozes līmeni asinīs, izmantojot asins glikozes mērītāju. Jūsu veselības aprūpes komanda var iemācīt jums to, kā

Plašāka informācija ir sniegta theernment veselības tēmu, nepārtraukti kontrolēt glikozes līmeni asinīs.

Uzziniet par augstu un zemu glikozes līmeni asinīs

Jūsu veselības apdrošināšanas vai Medicare var maksāt par asins glikozes skaitītāju un teststrēmelēm nepieciešams.

Saglabā ikdienas Records; Uzziniet par augstu un zemu glikozes līmeni asinīs

Pārbaude un ierakstu savu glikozes līmeni asinīs var palīdzēt jums labāk pārvaldīt savu diabētu.

iedurt ar pirkstu, lai iegūtu asins pilienu testēšanai; izmantot savu skaitītāju, lai uzzinātu jūsu glikozes līmeni asinīs no jūsu piliens asiņu

Jautājiet savam ārstam, cik bieži jums vajadzētu pārbaudīt glikozes līmeni asinīs. Jums var būt nepieciešams pārbaudīt pirms un pēc ēšanas, pirms un pēc fiziskās aktivitātes, pirms gulētiešanas, un dažkārt nakts vidū. Pārliecinieties, lai saglabātu ierakstu par jūsu asins glikozes paškontrole.

Lielākā daļa cilvēku ar diabētu vajadzētu mēģināt saglabāt savu glikozes līmeni asinīs iespējami tuvu līmenim, kāds, kuram nav diabēts. Tas ir normāli mērķa diapazons ir apmēram 70 līdz 130. tuvāk normālu jūsu glikozes līmenis asinīs ir, samazināt jūsu izredzes saslimt ar nopietnām veselības problēmām.

Jautājiet savam ārstam, kas jūsu mērķa līmenis ir, un, ja jums vajadzētu pārbaudīt glikozes līmeni asinīs ar skaitītāju. Kopēt diagrammas sadaļā “Jūsu diabēta aprūpes Records”, lai ar jums, kad jūs apmeklējat ārstu.

Ja jūsu A1c rezultāts ir pārāk liels, jums var būt nepieciešams, lai mainītu savu diabēta ārstēšanas plānu. Jūsu veselības aprūpes komanda var palīdzēt jums izlemt, kāda daļa no jūsu plānu, lai mainītu .; Ja jūsu A1c rezultāts ir par mērķi, tad jūsu diabēta ārstēšanas plāns strādā. Zemāks jūsu A1c rezultātu, samazināt jūsu izredzes, ka tā diabēta problēmas.

Sasniedzot savu mērķa diapazonu visu laiku, var būt grūti. Atcerieties, jo tuvāk jums, lai jūsu mērķa diapazona, jo labāk jūs jūtaties.

cik ilgi esat bijis diabēts; vai jums ir citas veselības problēmas

Vēl viens tests glikozes līmenis asinīs, A1c – saukta arī par hemoglobīns A1c tests, HbA1c, vai glycohemoglobin testa ir asins testu, kas atspoguļo vidējo glikozes līmeni asinīs pēdējo 2 līdz 3 mēnešu laikā.

Jums ir jābūt A1c tests vismaz divas reizes gadā. Ja jūsu rezultāts nav uz mērķi, ārsts var Jums veikt testu biežāk, lai redzētu, vai jūsu A1c uzlabojas.

Testam, ārsts biroja vizītes laikā vērsīs paraugu asinīs vai nosūtīt jums lab, lai jūsu asinis sagatavots. Jūsu A1c testa rezultātu izsaka procentos. Jūsu A1c rezultāts plus ieraksts asins glikozes skaitļiem parādīt, vai jūsu glikozes līmenis asinīs ir zem kontroles.

Konsultējieties ar savu ārstu par to, kas jūsu A1c mērķa jābūt. Jūsu personīgā mērķis var būt virs vai zem mērķa parādīts diagrammā.

A1C mērķi var būt atkarīga arī no

Lasīt vairāk par A1c mērķiem at www.ndepernment.

Jums var būt nepieciešams, lai pārbaudītu Jūsu asins vai urīna ketoni, ja tu esi slims vai ja Jūsu glikozes līmenis asinīs ir virs 240. Jūsu organisms ketonu, kad jūs sadedzināt taukus, nevis glikozi enerģijas. Ja jums ir pārāk daudz ketonu, jūs, visticamāk, ir nopietns stāvoklis, ko sauc ketoacidozi. Ja to neārstē, ketoacidozi var izraisīt nāvi.

Pazīmes ketoacidozi ir

Ketoacidozi visticamāk cilvēkiem ar 1. tipa cukura diabētu.

Jūsu ārsts vai diabēts pedagogs jums parādīs, kā, lai pārbaudītu ketonu.

Kopēt ikdienas diabēta ieraksta beigās šīs publikācijas. Tad pierakstiet jūsu asins glikozes kontroles rezultātiem katru dienu. Jūs arī varat ierakstīt to, ko jūs ēda, kā jūs jutāties, un vai jums bija fiziski aktīvs.

Lai jūsu glikozes ierakstus asinīs visiem apmeklējumiem ar savu veselības aprūpes komandu. Tās var izmantot savus ierakstus, lai redzētu, vai jums ir nepieciešams, izmaiņas Jūsu diabēta medikamentiem vai jūsu veselīgu ēšanas plānu.

Saglabājiet katru dienu reģistrē

Saglabājiet katru dienu reģistrē

Dažreiz, nav svarīgi, cik grūti jums mēģināt saglabāt jūsu glikozes līmeni asinīs jūsu mērķa diapazona, tie būs pārāk augsta vai pārāk zema. Asins glikozes tas ir pārāk augsta vai pārāk zema, var dot jums justies slims. Ja jūs mēģināt, lai kontrolētu savu augsts vai zems glikozes līmenis asinīs un nevar, jums var kļūt vēl sicker un ir vajadzīga palīdzība. Konsultējieties ar savu ārstu, lai uzzinātu, kā rīkoties ar šiem ārkārtas situācijās.

vemšana; vājums; ātra elpošana; salds-ožamā elpa

Jūsu glikozes līmenis asinīs; laiki dienā Jūs lietojat insulīnu; daudzums un insulīna jūs ņemtu veids; kāda veida fiziskās aktivitātes jūs darāt un cik ilgi; kad un ko tu ēd; vai jums ir ketoni asinīs vai urīnā; ja esat slims

Jūsu glikozes līmenis asinīs; laiki dienā jums veikt jūsu zāles; kāda veida fiziskās aktivitātes jūs darāt un cik ilgi

miss ņemot jūsu diabēta zāles; ēd pārāk daudz; nav iegūt pietiekami daudz fiziskās aktivitātes; ir infekcija; saslimt; ir uzsvērts; lietot zāles, kas var izraisīt glikozes līmenis asinīs

slāpes; vājums vai nogurums; galvassāpes; urinēšana bieži; grūtības pievēršot uzmanību; neskaidra redze; rauga infekcijas

Ja jūsu glikozes līmenis asinīs palikt virs 180 ilgāk par 1 līdz 2 stundas, tie var būt pārāk augsta. Skatiet “Daily Diabēts Record lapu.” Augsts asins glikozes, ko sauc arī hiperglikēmija, nozīmē, ka jums nav pietiekami daudz insulīna jūsu organismā. Augsts glikozes līmenis asinīs var notikt, ja jūs

Noteikti pastāstiet ārstam par citām zālēm, ko Jūs lietojat. Kad esat slims, pārliecinieties, lai pārbaudītu Jūsu glikozes līmeni asinīs un saglabāt ņemot jūsu diabēta zāles. Lasīt vairāk par to, kā rūpēties par sevi, kad tu esi slims sadaļā “Rūpējies par savu diabētu Speciālās Times vai pasākumu laikā.”

ņemot pārāk daudz cukura zāles; Trūkst vai kavējot maltīti; ir fiziski aktīvs nekā parasti; alkoholisko dzērienu

bads; reibonis vai trīce; apjukums; ir gaiši; svīšana vairāk; vājums; trauksme vai moodiness; galvassāpes; ātrs sirdsdarbība

trīs vai četras glikozes tabletes; viena porcija glikozes gēla-summu, kas vienāda ar 15 gramiem ogļhidrātu; 1/2 tase, vai 4 unces, augļu sulas; 1/2 tase, vai 4 unces, par regulāru-nondiet-soft dzēriens; 1 glāze vai 8 unces, piena; piecus vai sešus gabalus karamele; 1 ēdamkarote cukura, sīrupa, vai medus

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir zems glikozes līmenis asinīs, jo īpaši tajā pašā laikā, dienā vai naktī, vairākas reizes pēc kārtas .; Pastāstiet ārstam, ja esat samaņu no zema glikozes līmeņa asinīs .; Jautājiet savam ārstam par glikagonu. Glikagons ir zāles, kas paaugstina glikozes līmeni asinīs .; Parādiet savu ģimeni, draugiem un kolēģiem, kā sniegt jums glikagona shot, ja jums ir smaga hipoglikēmija .; Ja Jums ir smaga hipoglikēmija, kāds būtu zvanīt 911 palīdzību, ja glikagona shot nav pieejams.

Pazīmes, ka jūsu glikozes līmenis asinīs var būt pārāk augsts, ir šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir zems glikozes līmenis asinīs, jo īpaši tajā pašā laikā, dienā vai naktī, vairākas reizes pēc kārtas .; Pastāstiet ārstam par citām zālēm, kuras lietojat .; Jautājiet savam ārstam, vai jūsu diabēta zāles var izraisīt zemu glikozes līmeni asinīs.

Ļoti augsts glikozes līmenis asinīs var padarīt jūs jūtaties slims ar kuņģi.

Ja jūsu glikozes līmenis asinīs ir augsts daudz laika, vai arī, ja Jums ir simptomi augsts glikozes līmenis asinīs, zvaniet savam ārstam. Jums var būt nepieciešams mainīt jūsu veselīgu ēšanas plānu, fiziskās aktivitātes plānu vai zāles.

Ja jūsu glikozes līmenis asinīs kritums zem 70, Jums ir zems glikozes līmenis asinīs, ko sauc arī hipoglikēmija. Zems glikozes līmenis asinīs var nākt uz ātri un var izraisīt

Dažreiz, zāles esat lietojis citas veselības problēmas var izraisīt jūsu glikozes līmeni asinīs, lai piliens.

Signs Jūsu glikozes līmenis asinīs var būt pārāk zems, ir šādi

Ja jūsu glikozes līmenis asinīs kritums zemāks, jūs varētu būt smaga hipoglikēmija, kur jūs iet ārā vai ir krampji. Aizturēšanu notiek, kad šūnas smadzeņu atbrīvot skriešanās enerģiju, kas var izraisīt izmaiņas uzvedībā vai muskuļu kontrakcijas. Daži lēkmes ir bīstamas dzīvībai.

Ja Jums ir kāds no šiem simptomiem, pārbaudiet glikozes līmeni asinīs. Ja jūsu glikozes līmenis asinīs ir mazāk nekā 70, ir viens no šādiem uzreiz

Ir viens no šiem pārtikas produktiem un dzērieniem, kad jūsu glikozes līmenis asinīs ir zems.

Pēc 15 minūtēm, pārbaudiet glikozes līmeni asinīs atkal. Atkārtojiet šīs darbības, līdz jūsu glikozes līmenis asinīs ir 70 vai vairāk. Ja tas būs vismaz 1 stundu pirms jūsu nākamo maltīti, ēst uzkodas.

Ja Jūs lietojat diabēta zāles, kas var izraisīt zemu glikozes līmeni asinīs, vienmēr pārvadāt pārtiku ārkārtas situācijām. Jums vajadzētu arī nēsāt medicīnas identifikācijas rokassprādzi vai kaklarotu, kas saka, jums ir diabēts.

Ja esat lietojis insulīnu, saglabāt receptes glikagona komplektu mājās un citās vietās, kur jūs bieži iet. Glikagonam komplekts ir flakonu ar glikagonu, šļirci un adatu un injicējiet glikagona. Ņemot vērā kā vārtiem, tad glikagons ātri paaugstina glikozes līmeni asinīs. Ja Jums ir smaga hipoglikēmija, jums ir nepieciešams kāds, lai palīdzētu jūsu glikozes līmeni asinīs atpakaļ uz normālo, sniedzot jums glikagona shot. Parādiet savu ģimeni, draugiem un kolēģiem, kā, lai dotu jums glikagona shot, ja jums ir smaga hipoglikēmiju. Kāds būtu zvanīt 911 palīdzību, ja glikagona komplekts nav pieejams.

Plašāka informācija ir sniegta theernment veselības tēmu, hipoglikēmiju.

Pastāstiet ārstam, ja Jums ir zems glikozes līmenis asinīs, jo īpaši tajā pašā laikā, dienā vai naktī, vairākas reizes pēc kārtas.

Iet uz novērst diabēta problēmas

Atgriezties rūpēties par Jūsu diabētu katru dienu

Theernment vēlētos pateikties; Michael L. Parchman, medicīnas doktora, veselības aizsardzības maģistra grāds, F.A.A.F.P., MacColl centra Veselības aprūpes inovācijas, grupu veselības pētniecības institūts, Marion J. Franz, M.S., R.D., L.D., C.D.E., Minneapolis, Minesota

2014 februāris