l-citrulīns: lietojumi, blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi

2-amino-5- (carbamoylamino) pentānskābes, Citrulīna, Citrulīna Malate, L-Citrulina, L-Citrulīna AKG, L-Citrulīna-alfa Ketoglutaric Acid, L-Citrulīna Malate, malāts de Citrulīna.

L-citrulīnu ir dabiskas aminoskābes. Tas ir atrodams dažos pārtikas produktos, piemēram, arbūzus un ir arī dabiski, ko ražo organismā; L-Citrulīna izmanto Alcheimera slimība, demence, nogurums, muskuļu vājums, sirpjveida šūnu anēmija, erekcijas disfunkcija, paaugstināts asinsspiediens un diabēts. To lieto sirds slimību, ķermeņa ēka, palielinot enerģiju, un, lai uzlabotu sportisko sniegumu.

L-citrulīnu ir dabā sastopama aminoskâbe konstatēja, pārtikas produktos, piemēram, arbūzi, un arī veikti organismā. Mūsu ķermenis mainīt L-citrulīnu citā aminoskābe, ko sauc par L-arginīnu un arī slāpekļa oksīda. L-Citrulīna varētu palīdzēt palielināt sastāvdaļu piegādi organismam nepieciešams veikt noteiktus proteīnus. Tas varētu arī palīdzēt atvērt vēnas un artērijas, lai uzlabotu asinsriti un samazina asinsspiedienu.

Nepietiekama Pierādījumi fo; Exercise sniegumu. L-Citrulīna var nebūt efektīva, lai uzlabotu vingrojumu sniegumu. Vienā izpētes testu, L-citrulīns neuzlabojās sniegumu skrejceļš. Cilvēki, kuri lietoja L-Citrulīna faktiski kļuva izsmeltas daudz ātrāk nekā cilvēki, kas neņēma to; Augsts asinsspiediens bērniem pēc sirds operācijas. L-Citrulīna varētu palīdzēt samazināt augstu asinsspiedienu, kas var rasties pēc sirds operācijas bērniem. Tas ir dota pirms un pēc operācijas; Sirpjveida šūnu anēmija. L-Citrulīna varētu uzlabot dažus simptomus cilvēkiem ar sirpjveida šūnu slimību; Citi nosacījumi. ir nepieciešams vairāk pierādījumu, lai vērtētu efektivitāti L-citrulīns šiem lietojumiem.

L-Citrulīna, iespējams SAFE, ja to izmanto pareizi ar pieaugušajiem un bērniem; Piesardzība un brīdinājumi: Grūtniecība vai zīdīšanas -feeding: nav pietiekami daudz uzticama zinātniska informācija, zināt, vai L-Citrulīna ir droši veikt grūtniecības laikā vai zīdīšanas -feeding. Līdz vairāk ir zināms, lai izvairītos no L-Citrulīna grūtniecības laikā vai zīdīšanas.

Mums pašlaik nav informācijas par L-citrulīns Mijiedarbība

Atbilstošā deva L-citrulīns ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, lietotāja vecuma, veselības, un vairākiem citiem nosacījumiem. Šajā laikā nav pietiekama zinātniskā informācija, lai noteiktu atbilstošu klāstu devās L-citrulīns. Paturiet prātā, ka dabas produkti ne vienmēr drošs un devas var būt svarīgi. Noteikti sekot attiecīgus norādījumus par produktu etiķetēm un konsultējieties ar savu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, pirms lietojat.

Atsauces

Barr FE, Tirona RG, Taylor MB, et al. Farmakokinētika un drošība intravenozi ievadīta citrulīnu bērniem, kuriem tiek veikta iedzimtas sirds operācija: potenciālo terapija pēcoperācijas plaušu hipertensiju. J Thorac Cardiovasc Surg 200; 134: 319-26.

Berry GT, Steiner RD. Ilgtermiņa pārvaldības pacientu ar urīnvielas cikla traucējumiem. J Pediatr 200; 138: S56-61.

Carpenter TO, Levy HL, Holtrop ME, et al. Lysinuric olbaltumvielu nepanesība izpaužas kā bērnības osteoporoze. Klīniskā un skeleta reakcija uz Citrulīna terapiju. Jauns Engl J Med 198; 312: 290-4.

Collins JK, Wu G, Perkins-Veazie P, et al. Arbūzi patēriņš palielina plazmas arginīna koncentrāciju pieaugušajiem. Uzturs 200; 23: 261-6.

Curis E, Nicolis es, Moinard C, et al. Gandrīz viss par citrulīnu zīdītājiem. Aminoskābes 200; 29: 177-205.

Hayashi T, Džuljeta PAR, Matsui-Hirai H, et al. L-citrulīnu un L-arginīna piedevu kavē progresēšanu augsta holesterīna līmeņa diētu izraisīta aterosklerozes trušiem. Proc Natl Acad Sci U S A 200; 102: 13681-6.

Hickner RC, Tanner CJ, Evans CA, et al. L-Citrulīna samazina laiku līdz nogurumam un insulīna reakciju uz diferencēti vingrojumu testu. Med Sci Sports Exerc 200; 38: 660-6.

Mandel H, Levy N, Izkovitch S, Korman SH. Paaugstināts plazmas Citrulīna un arginīnu sakarā ar Citrullus vulgaris (arbūzs) patēriņu. J Inherit Metab Dis 200; 28: 467-72.

Moinard C, Nicolis es, Neveux N, et al. Devas mēroga ietekmi Citrulīna administrācijas par plazmas aminoskābju un hormonālās modeļus veseliem cilvēkiem: no Citrudose farmakokinētikas pētījumā. Br J Nutr 200; 99: 855-62.

Osowska S, Duchemann T, Walrand S, et al. Citrulīna modulē muskuļu olbaltumvielu vielmaiņu veco nesaņem pietiekamu uzturu žurkām. Am J Phvsiol Endocrinol Metab 200; 291: E582-6.

Osowska S, Moinard C, Neveux N, et al. Citrulīna palielina arginīna baseini un atjauno slāpekļa līdzsvaru pēc masveida zarnu rezekcijas. Gut 200; 53: 1781-6.

Romero MJ, Platt DH, Caldwell RB, Kaldvels RW. Terapeitiskās izmantošana citrulīnu sirds un asinsvadu slimībām. Cardiovasc Narkotiku Rev 200; 24: 275-90.

Ruiz E, Del Rio M, Somoza B, et al. L-Citrulīna, ko-produkts slāpekļa oksīda sintēzes, samazina asinsvadu gludās muskulatūras šūnu proliferāciju. J Pharmacol Exp Therap 199; 290: 310-3.

Ruiz E, Tejerina T. relaksējošo iedarbību L-citrulīns trušu asinsvadu gludās muskulatūras. Br J Pharmacol 199; 125: 186-92.

Schwedhelm E, Maas R, Freese R, et al. Farmakokinētiskās un farmakodinamiskās īpašības mutiskā L-citrulīns un L-arginīns: ietekme uz slāpekļa oksīda metabolisma. Br J Clin Pharmacol 200; 65: 51-9.

Smith HA, Canter JA, Christian KG, et al. Slāpekļa oksīds prekursori un iedzimtas sirds ķirurģija: randomizēts kontrolēts pētījums iekšķīgi citrulīnu. J Thorac Cardiovasc Surg 200; 132: 58-65.

Tremblay GC. Ornitīnu vai citrulīns terapija ārstēšanā Reja sindromu (vēstule). Jauns Engl J Med 197; 292: 160-1.

Waugh WH, Daeschner CW 3rd, Files BA, et al. Oral citrulīns kā arginīns prekursoru var būt noderīga sirpjveida šūnu anēmiju: sākumposmā diviem rezultātiem. J Natl Med Asoc 200; 93: 363-71.

Dabas Zāļu Visaptveroša Database Patērētāju versija. redzēt Dabas Zāļu visaptverošu datubāzi profesionālo versiju. ÂTherapeutic Research fakultāte 2009.

Ex. Žeņšeņs, C vitamīns, Depresija