līmeņi pierādījumu par pieaugušo un bērnu vēža ārstēšanas pētījumi (pdqто): ārstēšana [] -strength no galapunktiem

Parasti mēra galarezultāti pieaugušo un bērnu vēža ārstēšanas pētījumi ir uzskaitītas zemāk dilstošā secībā spēka

Šis rezultāts ir apstrīdami vissvarīgākā pacientiem un ir arī visvieglāk definēti un vismazāk pakļauta pētnieka aizspriedumiem.

Lai gan tas var būt no visvairāk bioloģiskās nozīmi slimības specifisku iejaukšanos, tas ir vairāk subjektīvs kritērijs nekā kopējās mirstības un vairāk pakļauta pētnieka aizspriedumiem tās apņēmību. Šo parametru var arī palaist garām svarīgas sekas terapijas, kas faktiski var saīsināt kopējo dzīvildzi.

Tas ir ārkārtīgi svarīgs kritērijs pacientiem. Rūpīga dokumentācija Šā parametra ietvaros spēcīgu pētījuma dizains ir tāpēc pietiek vairumam ārsti iekļaut attieksmi savās prakses.

Šie faktori ir pakļauta pētnieka interpretācijas. Vēl svarīgāk, viņi var, bet nav automātiski, tulkot pacientu tiešu labumu, piemēram, izdzīvošanu vai dzīves kvalitāti. Tomēr, tas ir racionāls daudzos gadījumos izmantot ārstēšanu, kas uzlabo šo aizstājējiem galamērķiem, gaidot vairāk galīgu parametru, lai atbalstītu tās izmantošanu.

Šī informācija tiek ražots un ar to Nationa nodrošināts; CANCE; Institūts (). Informācija šajā tēmā var būt mainījusies, jo tas bija rakstīts. Aktuālāko informāciju, sazinieties Nationa; CANCE; Institūts, izmantojot internetu tīmekļa vietnē http: /; cancer.gov vai zvaniet 1-800-4-vēzi.

 Publiskā informācija no Nacionālā vēža institūta