Lobelia: Izmanto, blakusparādības, mijiedarbība un brīdinājumi

Astma Weed, Bladderpod, vemšanu Herb, Gagroot, Herbe Asthme, Indijas Tabaka, Lobelia inflata, LobĂlie, LobĂlie Bra »Lante, LobĂlie EnflĂe, LobĂlie GonflĂe, Pukeweed, Tabac Indien, vēmekļi Wort, Wild Tabaka.

Lobelia ir augs. Minētie zemes daļas tiek izmantoti, lai zāles; Lobelia lieto elpošanas problēmas, tostarp astma, bronhīts, garo klepu un elpas trūkums (apnojas) jaundzimušiem zīdaiņiem. Daži cilvēki veikt lobēlija kā nomierinošs, lai palīdzētu viņiem atpūsties. Citi cilvēki to izmantot, lai palielinātu svīšana; Lobelia uzklāj uz ādas muskuļu sāpēm, locītavu gabali, kas saistīti ar reimatoīdo artrītu (reimatiskās mezgliņi), sasitumiem, sastiepumiem, kukaiņu kodumiem, indes efeja, un ēdes; Apstrādes rūpniecībā, Lobelia izmanto klepus preparātu un counterirritant produktiem. Daži bremžu signāl smēķēšanas produkti visā pasaulē ietver lobēlija kā sastāvdaļa. Bet kopš 1993. gada, ražotāji nav atļauts iekļaut Lobelia in apstādināt smēķēšanas produktu pārdoti ASV tas ir, kad pētījumi atklāja, ka lobēlija nepadara apstādināt smēķēšanu produkti jebkuru efektīvākus.

Lobelia satur ķīmiskas vielas, kas var plānas gļotas (flegma), lai padarītu to vieglāk klepus up (atklepot) un palīdzēt elpošanu, jo īpaši cilvēkiem ar astmu. Viens ķīmiskā Lobelia ir darbības, līdzīgi nikotīna.

Iespējams Neefektīva fo; Smēķēšanas pārtraukšana. Lielākā daļa pētījumi liecina, ka, ņemot Lobelīns, ķīmisku atrast lobēlija, nepalīdz cilvēkiem atmest smēķēšanu cigaretes vai košļājamo tabaku; Nepietiekama Pierādījumi fo; astma; bronhìts; Klepus; Izmantot uz ādas muskuļu sāpīgums, sasitumiem, sastiepumiem, kukaiņu kodumiem, poison ivy, ēdes, un citus nosacījumus; Citi nosacījumi. ir nepieciešams vairāk pierādījumu, lai vērtētu efektivitāti Lobelia šiem lietojumiem.

Lobelia tiek uzskatīts, ka nedrošs vairumam cilvēku, kad iekšķīgi. Blakusparādības ir slikta dūša, vemšana, caureja, klepus, reibonis, trīce, un nopietnākas sekas; Pārdozēšana var izraisīt daudzas nopietnas toksisku ietekmi, tostarp svīšana, krampji, ātra sirdsdarbība, ļoti zems asinsspiediens, sabrukums, koma, un, iespējams, nāve. Ņemot 0,6-1 gramu vērtnes varētu būt toksiski, un 4 grami var būt letāla; Nav pietiekami daudz ir zināms par drošību, piemērojot lobēlija uz ādas; Piesardzība un brīdinājumi: Grūtniecība un zīdīšanas periods: Tas ir iespējams, nedrošs ikvienam veikt lobēlija pa muti. Īpaši bažas grūtniecības laikā, ir, ka tas var izraisīt nopietnu vemšanu. Nelietojiet lobēlija, ja esat grūtniece vai barojat bērnu ar krūti; Kuņģa vai zarnu problēmas, tostarp čūlas, Krona slimības, zarnu iekaisuma slimības, infekcijas, un citi: Lobelia var kairināt gremošanas traktu; Sirds slimības: Lobelia, šķiet, ietekmē sirdi. Lielākas devas izraisa vairāk par ietekmi.

Lobelia varētu ietekmēt, piemēram, ūdens tabletes vai “diurētisks līdzeklis.” Ņemot lobēlija varētu samazināties, cik labi organisms izpaužas atbrīvoties no litija. Tas varētu palielināt, cik daudz litija ir organismā un izraisīt nopietnas blakusparādības. Konsultējieties ar savu veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju pirms lietot šo produktu, ja jūs lietojat litiju. Jūsu litija devu var būt nepieciešams mainīt.

Atbilstošā deva Lobelia ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, piemēram, lietotāja vecuma, veselības, un vairākiem citiem nosacījumiem. Šajā laikā nav pietiekama zinātniskā informācija, lai noteiktu atbilstošu klāstu devās Lobelia. Paturiet prātā, ka dabas produkti ne vienmēr drošs un devas var būt svarīgi. Noteikti sekot attiecīgus norādījumus par produktu etiķetēm un konsultējieties ar savu farmaceitu vai ārstu vai citu veselības aprūpes speciālistu, pirms lietojat.

Atsauces

Davison, G. C. un Rosen, R. C. Lobelīns un samazināšana cigarešu smēķēšanu. Psychol.Rep 197; 31 (2): 443-456.

Dwoskin, L. P. un Crooks, P. A. Jaunu darbības mehānismu un potenciāla izmantošana lobelīns kā ārstēšanas psihostimulantu ļaunprātīgu izmantošanu. Biochem.Pharmacol. 1-15-200; 63 (2): 89-98.

Ikeda, K., Takahashi, M., Nishida, M., Miyauchi, M., Kizu, H., Kameda, Y., Arisawa, M., Watson, AA, Nash, RJ, Fleet, GW, un Asano, N. Homonojirimycin analogiem un viņu glikozīdus no Lobelia sessilifolia un Adenophora spp. (Campanulaceae). Carbohydr.Res 1-12-200; 323 (1-4): 73-80.

KACZMAREK, F. un STEINEGGER, E. [Botāniskais klasifikācija un alkaloīds saturs ģints Lobelia.]. Pharm.Acta Helv. 195; 34: 413-429.

KACZMAREK, F. un STEINEGGER, E. [Paper hromatogrāfijas atdalīšana no alkaloīdu par Lobelia inflata no lobinaline, galvenais alkaloīds Lobelia cardinalis.]. Pharm.Acta Helv. 195; 34: 330-333.

LENDLE, L. un RICHTER, R. [Farmakoterapeitiskā analīze vemšanas un asthmalytic sekām Lobelia tinktūras.]. Klin.Wochenschr. 10-15-195; 28 (39-40): 665-667.

Lim, D. Y., Kim, Y. S., un JIŪP, S. ietekme lobelīns uz kateholamīnu atbrīvošanu no izolētās perfūzijas žurku virsnieru dziedzeri. Auton.Neurosci. 1-30-200; 110 (1): 27-35.

Lopez, R., Martinez-Burnes, J., Vargas, G., Loredo, J., Medellin, J., un Rosiles, R. taksonomijas, klīniskie un patoloģiskie rādītāji moradilla (Lobelia līdzīgu) saindēšanās aitām. Vet.Hum.Toxicol. 199; 36 (3): 195-198.

Lovkova, M. I., Buzuk, G. N., Sokolova, S. M., Kliment’eva, N. I., Ponomareva, S. M., Shelepova, O. V., un Vorotnitskaia, I. E. [Ārstniecības augi – koncentratorus hroma. Loma hroma alkaloīdu metabolismu]. Izv.Akad.Nauk Ser.Biol. 199; (5): 552-564.

Mazur, L. J., De, Ybarrondo L., Miller, J., un Colasurdo, G. Alternatīvu un papildus terapiju pediatrijā astmu. Tex.Med 200; 97 (6): 64-68.

Miller, D. K., Crooks, P. A., un Dwoskin, L. P. Lobelīns nomāc nikotīnu spriests [(3) H] dopamīna pārplūst no žurku striatum šķēlītēm un nikotīna-spriests (86) Rb (+) izkļūšanai no thalamic synaptosomes. Neuropharmacology 200; 39 (13): 2654-2662.

Philipov, S., Istatkova, R., Ivanovska, N., Denkova, P., TOSHEVA, K., Navas, H., un Villegas, J. Phytochemical pētījums un pretiekaisuma īpašības Lobelia laxiflora L. Z.Naturforsch.C. 199; 53 (5-6): 311-317.

Plakun, A. L., Ambrus, J., Bross, I., Graham, S., Levins, M. L., un Ross, C. A. klīniskie faktori smēķēšanas izstāšanos: sākotnējais ziņojums. Am J Sabiedrības veselības Nations.Health 196; 56 (3): 434-441.

Shibano, M., Tsukamoto, D., Masuda, A., Tanaka, Y., un Kusano, G. Divi jauni pirolidīna alkaloīdi, radicamines A un B, kā inhibitoriem, alfa-glukozidāzes no Lobelia chinensis Lour. Chem Pharm.Bull (Tokija) 200. 49 (10): 1362-1365.

Sopranzi, N., De, Feo G., MAZZANTI, G., un Braghiroli, L. [bioloģisko un elektrofizioloģiskie parametri žurkām ilgstoši ārstēti ar Lobelia inflata L.]. Clin.Ter. 5-31-199; 137 (4): 265-268.

STEINEGGER, E. un EGGER, F. [Lophilin un lophilacrin divi jauni alkaloīdi no Lobelia.]. Pharm.Acta Helv. 8-31-195; 27 (8): 207-211.

Subarnas, A., Oshima, Y., Sidik, un Ohizumi, Y. antidepresants princips Lobelia inflata L. (Campanulaceae). J Pharm.Sci. 199; 81 (7): 620-621.

Subarnas, A., Tadano, T., Nakahata, N., Arai, Y., Kinemuchi, H., Oshima, Y., Kisara, K., un Ohizumi, Y. Iespējamais mehānisms antidepresantu darbības beta-amyrin palmitāts izolēti no Lobelia inflata atstāj piespiedu peldēšanas testā. Dzīve Sci. 199; 52 (3): 289-296.

Subarnas, A., Tadano, T., Oshima, Y., Kisara, K., un Ohizumi, Y. farmakoloģiskās īpašības beta-amyrin palmitāta, romāns centrālas darbības savienojums, izolēts no Lobelia inflata lapām. J Pharm.Pharmacol. 199; 45 (6): 545-550.

Teng, L., Crooks, P. A., un Dwoskin, L. P. Lobelīns Atgrūž [3H] dihidrotetrabenazīna saistošs un izlaidumi [3H] dopamīna no žurku striatum sinaptiskā pūslīšu: salīdzinājums ar d-amfetamīna. J Neurochem. 199; 71 (1): 258-265.

Weinges, K., Bahr, W., Ebert, W., un Kloss, P. [Norlobelanidine, galvenais alkaloīds no Lobelia polyphylla Hook un ARN]. Justus.Liebigs Ann.Chem 197; 756: 177-180.

Hardman JG, Limbird LL, Molinoff PB, eds. Goodman un Gillman ir farmakoloģiskā pamats Therapeutics, 9. izd. New York, NY: McGraw-Hill, 1996.

McChargue DE, Collins FL Jr, Cohen LM. Efekts nav nikotīnskābe mitru šņaucamā nomaiņa un lobelīns par abstinences simptomus 48 h bezdūmu tabakas atņemšanu laikā. Nikotīns Tob Res 200; 4: 195-200.

Stead LF, Hughes JR. Lobelīns smēķēšanas atmešanai. Cochrane Database Syst Rev 200; 2: CD000124.

Dabas Zāļu Visaptveroša Database Patērētāju versija. redzēt Dabas Zāļu visaptverošu datubāzi profesionālo versiju. ÂTherapeutic Research fakultāte 2009.

Ex. Žeņšeņs, C vitamīns, Depresija