lotriderm aktuāls

Izmanto Lotriderm

Terapeitiskās klase: pretinfekcijas / Anti-iekaisuma Kombinācija

Farmakoloģiska klase: Betametazons

Ķīmiskais klase: Imidazols

Clotrimazole un betametazona aktuāls krēmu vai losjonu uzklāj uz ādas, lai ārstētu

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Pirms Izmantojot Lotriderm

Izmantot Lotrisone® krēmu nav ieteicams lietot bērniem, kas jaunāki par 17 gadiem.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību klotrimazolu un betametazona aktuālu kombināciju gados vecākiem cilvēkiem. Tomēr gados vecākiem pacientiem biežāk ir retināšanas ādas vai ādas čūlas, kas var prasīt piesardzīgi pacientiem, kuri saņem klotrimazolu un betametazonu aktuālu kombināciju.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm var izraisīt paaugstinātu risku noteiktu blakusparādību, bet izmantojot gan narkotikas var būt labākais ārstēšanas jums. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur betametazonu un klotrimazolu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Lotriderm. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Ir ļoti svarīgi, ka jūs izmantojat šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. To darīt, var izraisīt nevēlamas blakusparādības vai ādas kairinājumu.

Šīs zāles ir jānāk ar lietošanas pamācībā. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Šīs zāles ir paredzētas izmantošanai par vienīgo ādas. Do not get to savā acu, deguna, mutes vai maksts, vai piemērot to uz jūsu sejas vai zem rokas.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu ādas infekciju pilnīgi, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs turpināt izmantot šīs zāles par pilnu laiku attieksmes, pat ja simptomi sāk noskaidrot pēc dažām dienām. Tā kā sēne vai rauga infekcija var būt ļoti lēns noskaidrot, jums var būt nepieciešams turpināt izmantot šīs zāles katru dienu vairākas nedēļas vai vairāk. Ja Jūs pārtraucat lietot šīs zāles pārāk ātri, simptomi var atjaunoties. Nepalaidiet garām nevienu devu.

Izmantot

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Pareiza izmantošana betametazona un klotrimazolu

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Ja jūsu ādas infekcija neuzlabojas 1 nedēļa Jock nieze vai ēdes ķermeņa, un 2 nedēļas sportista pēdas laikā vai ja tā kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Izmantojot pārāk daudz no šīs zāles, vai izmantojot to uz ilgu laiku var palielināt risku iegūt virsnieru dziedzera problēmas. Risks ir lielāks bērniem un pacientiem, kuri lieto lielas summas uz ilgu laiku. Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja jums ir vairāk nekā viens no šiem simptomiem, kamēr jūs izmantojat šīs zāles: redzes traucējumi, reibonis vai ģībonis, ātra, neregulāra vai spēcīga sirdsdarbība, paaugstināts slāpes vai urinācija, aizkaitināmība, vai neparasts nogurums vai vājums .

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir ādas izsitumi, dedzināšana, sāpes, pietūkums, apsārtums vai kairinājums uz ādas.

Neizmantojiet kosmētiku vai citus ādas kopšanas produktus uz apstrādāto zonu.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu ādas infekciju pilnīgi un lai palīdzētu pārliecinātos, ka tas neatgriežas, šādas labas veselības paradumiem, ir svarīgi

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Lotriderm

Ja Jums ir kādi jautājumi par to, sazinieties ar savu ārstu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Lotriderm blakusparādības

betametazona / Clotrimazole aktuāls

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Kode Corporis Clotrimazole aktuāls, ketokonazols aktuāls, terbinafīns, Lotrisone, Lamisil, mikonazols aktuāls, grizeofulvīns

Kode Cruris Clotrimazole aktuāls, ketokonazols aktuāls, terbinafīns aktuāls, Lotrisone, Lamisil, mikonazols aktuāls, grizeofulvīns

Kode pedis Clotrimazole aktuāls, ketokonazols aktuāls, terbinafīns aktuāls, Lotrisone, Lamisil, mikonazols aktuāls, grizeofulvīns