lotrimin af aktuāls

Terapeitiskās klase: Pretsēnīšu

Izmanto Lotrimin AF

Ķīmiskais klase: Imidazols

Daži no šiem preparātiem var būt pieejamas bez receptes.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Lai gan nav specifiska informācija salīdzinot izmantot lokālas mikonazols bērniem ar lietošanai citās vecuma grupās, šīs zāles nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas bērniem, nekā tas pieaugušajiem.

Daudzi medikamenti nav pētīta īpaši vecākiem cilvēkiem. Līdz ar to var nebūt zināms, vai viņi strādā tieši tāpat kā viņi dara gados jaunākiem pieaugušajiem. Lai gan nav specifiska informācija salīdzinot izmantot lokālas mikonazols gados vecākiem cilvēkiem ar lietošanai citās vecuma grupās, šīs zāles nav paredzams izraisīt dažādas blakusparādības vai problēmas vecākiem cilvēkiem, nekā tas gados jaunākiem pieaugušajiem.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Pirms Izmantojot Lotrimin AF

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur Mikonazols. Tas nedrīkst būt raksturīgi Lotrimin AF. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Uzglabāt šīs zāles prom no acīm.

Piesakies pietiekami Mikonazols segšanai skartajā zonā, un berzēt viegli.

Lai izmantotu aerosola pulvera veidā mikonazols

Lai izmantotu aerosola šķīdums formu mikonazols

Lai izmantotu pulvera veidā mikonazols

Kad mikonazols lieto noteikta veida sēnīšu infekcijas, ādas, hermētisku pārsēju (hermētisku segumi, piemēram, virtuves plastmasas wrap), nav jāpiemēro pār šīm zālēm. Lai to izdarītu, var izraisīt ādas kairinājumu. Neattiecas hermētisku pārsēju pār šīm zālēm, ja vien jums ir vērsta uz to, lai ārsts.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekcijas pilnībā, saglabāt šo zāļu lietošanas, lai pilna laika ārstēšanas, pat tad, ja Jūsu stāvoklis ir uzlabojies. Nepalaidiet garām nevienu devu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, piemērot to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet tvertnes istabas temperatūrā, prom no karstuma un tiešas gaismas. Nesasaldēt. Neturiet šīs zāles automašīnas salonā, kur tas varētu būt pakļautas pārmērīga karstuma vai aukstuma. Nav kule caurumi tvertnes vai mest to ugunī, pat ja tvertnei ir tukšs.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Ja jūsu āda problēma neuzlabojas 4 nedēļu laikā, vai ja tā kļūst sliktāk, sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pareiza izmantošana mikonazols

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Sazinieties ar savu ārstu, cik drīz vien iespējams, ja kāds no šiem blakusparādībām

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx / OTC Rx un / vai OTC

Grūtniecība kategorija N Nav klasificēts

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Lotrimin AF

Kode pedis Clotrimazole aktuāls, ketokonazols aktuāls, terbinafīns aktuāls, Lotrisone, Lamisil, mikonazols aktuāls, grizeofulvīns, ciclopirox aktuāls, Canesten, Econazole aktuāls, Naftin, Lotrimin AF sportista Foot Cream, Loprox, Mycelex, Spectazole, Oxistat, Nizoral Aktuāla, Ciclodan, Mentax , Ketodan, Tinactin, Zeasorb-AF, Luzu, Ertaczo

 vai iet pievienoties Lotrimin AF sportista Foot pulveris atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kuriem ir līdzīgas intereses.

Lotrimin AF blakusparādības

Lotrimin AF sportista Foot Powder (mikonazols aktuāli)