lumitene

Terapeitiskās klase: uzturvielām Agent

Izmanto Lumitene

Farmakoloģiska klase: A vitamīns (klase)

Trūkums A vitamīna var izraisīt retu stāvoklis, ko sauc nakts aklumu (problēmas redzēt tumsā). Tas var izraisīt arī sausas acis, acu infekcijas, ādas problēmas, un palēninājās izaugsmes. Jūsu veselības aprūpes speciālists var ārstēt šīs problēmas, paredzot vai nu beta-karotīnu, kas jūsu organismā var pārvērsties vitamīna vai vitamīnu jums.

Daži apstākļi var palielināt nepieciešamību pēc A vitamīna Tie ietver

Palielināta nepieciešamība A vitamīna būtu jānosaka ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Apgalvo, ka beta-karotīns ir efektīvs kā sauļošanās nav pierādīta. Kaut arī beta-karotīnu bagātinātāji tiek pētīta to spēju samazināt risku, ka dažu veidu vēzi un, iespējams, sirds slimības, nav pietiekami daudz informācijas, lai pierādītu, ka tā ir efektīva.

Beta-karotīns var izmantot, lai ārstētu citus nosacījumus, ko nosaka ārsts.

Beta-karotīns ir pieejamas bez receptes.

Nozīme Diēta

Kad produkts ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šī izmantošana nav iekļauta produktu marķējumā, beta-karotīns tiek izmantots atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Izņemot iepriekš minēto informāciju, nav papildu informāciju, kas attiecas uz pareizu lietošanu, piesardzības, vai blakusparādības šīm vajadzībām.

Labas veselības, tas ir svarīgi, ka jūs ēst sabalansētu un daudzveidīgu uzturu. Rūpīgi jebkuru diētu programmu Jūsu veselības aprūpes speciālists var ieteikt. Jūsu konkrētajā uztura vitamīnu un / vai minerālu vajadzībām, jautājiet savam veselības aprūpes profesionālo sarakstu atbilstošu pārtiku. Ja jūs domājat, ka jūs nesaņemat pietiekami daudz vitamīnu un / vai minerālvielu diētu, jūs varat izvēlēties veikt uztura papildināšanai.

Tā ir dokumentēts, ka cilvēki, kas patērē diētu augstu augļos un dārzeņos ir samazināts risks saslimt ar sirds slimībām un dažiem vēža. Augļi un dārzeņi ir bagāti ar beta-karotīnu un citas uzturvielas, kas var būt izdevīga.

Beta-karotīns ir atrodams burkānos, tumši zaļo lapu dārzeņi, piemēram, spināti un zaļo lapu salātiem; saldie kartupeļi; brokoļiem; melones un ziemas skvošs. Ķermenis pārveido beta-karotīnu par A vitamīnu Ordinary vārīšanas neiznīcina beta-karotīns.

Vitamīni vien neveiks vietu labu diētu un nenodrošinās enerģiju. Jūsu ķermeņa vajadzībām citas vielas atrodamas pārtikā, piemēram, olbaltumvielas, minerālvielas, ogļhidrāti un tauki. Vitamīni paši bieži vien nevar strādāt bez klātbūtnes citiem pārtikas produktiem. Tā, piemēram, daži tauki ir nepieciešami tā, ka beta-karotīns, var uzsūkties organismā.

Ja jūs lietojat šo uztura papildināšanai bez receptes, rūpīgi izlasiet un ievērojiet visus piesardzības uz etiķetes. Par šo piemaksu, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Problēmas bērniem nav dokumentēta ar uzņemšanu normālu ikdienas ieteicamo daudzumu.

Problēmas vecākiem pieaugušajiem nav dokumentēta ar uzņemšanu normālu ikdienas ieteicamo daudzumu.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt izmantot šo uztura bagātinātāju. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur beta karotīnu. Tas nedrīkst būt raksturīgi Lumitene. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Lai izmantotu kā uztura bagātinātāju

Pirms Izmantojot Lumitene

Citām vajadzībām

Ja jums ir augsts līmenis asinīs A vitamīna, jūsu ķermeņa būs konvertēt mazāk beta-karotīns uz A vitamīna

Ja esat aizmirsis lietot šo zāļu devu, izdariet to, cik drīz vien iespējams. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Ja jūs garām ņemot vitamīna uz vienu vai vairākām dienām, nav iemesls bažām, jo ​​tas prasa zināmu laiku, lai jūsu ķermeņa, lai kļūtu nopietni zemu vitamīniem. Tomēr, ja jūsu veselības aprūpes speciālists ir ieteicams lietot šo vitamīnu, mēģiniet atcerēties ņemt to kā režisors katru dienu.

Ja esat izlaidis devu, un jūs izmantojat to kā zāles, lietojiet to pēc iespējas ātrāk. Tomēr, ja tas ir gandrīz pienācis laiks nākamajai devai, izlaidiet aizmirsto devu un doties atpakaļ uz savu regulāru dozēšanas grafiku. Nelietojiet dubultu devu.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Neatdzesēt. Keep no sasalšanas.

Glabājiet uztura papildināšanai slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Pareiza izmantošana beta karotīna

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Izmantot beta-karotīns ir saistīta ar paaugstinātu risku plaušu vēža cilvēkiem, kuri smēķē vai kuri ir pakļauti azbesta iedarbībai. Viens pētījums par 29000 vīriešu dzimuma smēķētāju atrada 18% pieaugumu plaušu vēzi, kas saņēma 20 mg beta-karotīna dienā 5 līdz 8 gadiem. Vēl viens 18000 cilvēkiem pētījumā konstatēts 28% vairāk plaušu vēzi cilvēkiem ar vēsturi smēķēšanas un / vai azbesta iedarbībai. Šie cilvēki ņēma 30 mg beta-karotīna papildus 25000 vienību retinola (forma A vitamīna) dienā uz 4 gadiem. Tomēr viens pētījums par 22000 vīriešu ārstiem, daži no tiem smēķētājiem, vai bijušajiem smēķētājiem, neatrada pieaugumu plaušu vēzi. Šie cilvēki ņēma 50 mg beta-karotīna katru otro dienu 12 gadus. Ja tu smēķē vai ir bijusi smēķēšana vai azbesta iedarbību, jums nevajadzētu lietot daudz beta-karotīnu bagātinātāji uz ilgu laiku. Tomēr pārtikas produkti, kas ir bagāti ar beta-karotīnu, tiek uzskatīts par drošu un šķiet, lai samazinātu risku, ka dažas vēža un, iespējams, sirds slimības veidu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Lumitene

Lumitene blakusparādības

Pieejamība OTC Laika skaitītājs

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

A vitamīna deficīts vitamīna, beta-karotīns, Aquasol A, A / Zivju eļļa

 vai iet pievienoties Lumitene atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.

Lumitene (beta-karotīns)