lupron

Terapeitiskās klase: pretaudzēju līdzekļi

Izmanto Lupron

Farmakoloģiska klase: luteinizējošais hormons atbrīvojošo hormonu agonistu

Kad regulāri dota vīriešiem, leuprolide samazina testosterona līmeni. summu testosterona organismā, samazinot palīdz ārstēt vēzi, prostatas.

Kad regulāri pievērsta sievietēm, leuprolide samazinās estrogēnu līmenis. daudzumu estrogēnu organismā samazināšana palīdz ārstēt endometrioze. Leuprolide arī sarukt audzēju dzemdes, kas samazinās asiņošana no maksts un palīdz novērst anēmiju.

Kad regulāri dota zēniem un meitenēm, kuri agri pubertātes, leuprolide palēnina attīstību dzimumorgānu rajonā abiem dzimumiem. Leuprolide arī lēna krūšu attīstību meitenēm. Šīs zāles aizkavēs pubertāte tikai tik ilgi, kamēr bērns turpina saņemt.

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Kad zāles ir apstiprināts tirdzniecībai uz noteiktu lietošanai, pieredze var pierādīt, ka tas ir noderīgs arī citām medicīniskām problēmām. Lai gan šī izmantošana nav iekļauta produktu marķējumā, leuprolide lieto atsevišķiem pacientiem ar šādiem veselības traucējumiem

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pirms Izmantojot Lupron

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts pediatrijā specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību leuprolide pediatrijas injekcijām bērniem. Tomēr nav ieteicams lietot bērniem, kas jaunāki par 2 gadiem. Leuprolide pediatrijā injekcijas apstāsies, kam ir ietekme uz centrālo pāragrs pubertātes drīz pēc tam, kad bērns pārtrauc to izmanto, un pubertātes virzīsies normāli.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām Eligard®, Lupron®, Lupron Depot®, Lupron Depot®-3 mēnešu, Lupron Depot®-4 mēnešu, Lupron Depot®-6 mēnesī, vai Viadur® in bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību Eligard®, Lupron®, Lupron Depot®, Lupron Depot®-3 mēnešu, Lupron Depot®-4 mēnesi, vai Lupron Depot®-6 mēneša vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Nav pieejama informācija par attiecībām vecuma ar sekām Viadur® vecākiem cilvēkiem.

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Kad jūs lietojat šīs zāles, tas ir īpaši svarīgi, ka jūsu veselības aprūpes speciālistam zināt, ja Jūs lietojat kādu no tālāk minētajām zālēm. Šādas mijiedarbība ir izvēlēti, pamatojoties uz to iespējamo nozīmi, un ne vienmēr viss iekļauts.

Izmantojot šīs zāles ar kādu no šīm zālēm nav ieteicama. Jūsu ārsts var izlemt, ka nav pret jums ar šo medikamentu vai mainīt dažas citas zāles jūs lietojat.

šīs zāles izmantošana ar kādu no šīm zālēm parasti nav ieteicama, bet var būt nepieciešama dažos gadījumos. Ja abi tiek parakstītas zāles kopā, ārsts var mainīt devu vai, cik bieži jūs izmantojat vienu vai abas zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Par citām medicīniskām problēmām klātbūtne var ietekmēt šo zāļu lietošanu. Pārliecinieties, ka jums pastāstīt ārstam, ja Jums ir kādas citas medicīniskas problēmas, jo īpaši

Šajā sadaļā ir sniegta informācija par to pareizu lietošanu vairākiem produktiem, kas satur leuprolide. Tas nedrīkst būt raksturīgi Lupron. Lūdzu, izlasiet uzmanīgi.

Par leuprolide injekcijām (Eligard®, Lupron® iesmidzināšanas, Lupron Depot®, Lupron Depot®-Ped 1 mēneša vai 3 mēnešu, Lupron Depot®-3 mēnešu, Lupron Depot®-4 mēnešu vai Lupron Depot®-6 mēnešu)

Katrs no leuprolide injekciju iepakojums satur pacientu virzienos. Rūpīgi izlasiet instrukcijas un pārliecinieties, ka jūs saprotat

Ja Jums ir saņemt leuprolide implantu (Viadur®)

Izmantojiet tikai zīmolu šīs zāles, ko ārsts noteiktā. Dažādu marku nedrīkst strādāt tādā pašā veidā.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Pareiza izmantošana leuprolide

Šīs zāles ir jādod pēc noteikta grafika. Ja esat izlaidis devu vai aizmirsis lietot zāles, zvaniet savam ārstam vai farmaceitam par norādījumiem.

Glabājiet bērniem nepieejamā vietā.

Neturiet novecojušas zāles vai zāles vairs nav nepieciešams.

Uzdod savu veselības aprūpes speciālistu, kā jums vajadzētu atbrīvoties no kādas zāles jūs neizmantojat.

Glabājiet zāles slēgtā traukā istabas temperatūrā, prom no karstuma, mitruma un tiešas gaismas. Keep no sasalšanas.

Pēc injekcijas ir sagatavota, šķīdums jālieto uzreiz un nav saglabāti. Eligard® jāizlieto 30 minūšu laikā pēc sajaukšanas, un Lupron Depot® jāizlieto 2 stundu laikā pēc sajaukšanas.

Izmetiet izmantotas adatas cietas, slēgtā traukā, ka adatas nevar pabāzt cauri. Saglabājiet šo tvertni prom no bērniem un mājdzīvniekiem.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudītu progresu Jums vai Jūsu bērnam ir regulāri vizītēs, lai pārliecinātos, ka šīs zāles darbojas pareizi. Asins un urīna analīzes, var būt vajadzīgi, lai pārbaudītu, nevēlamas ietekmes.

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Lupron

Šīs zāles var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas veidu sauc anafilakse. Anafilakse var būt dzīvībai bīstama un prasa tūlītēju medicīnisko palīdzību. Zvaniet savam ārstam, ja Jums ir izsitumi, nieze, aizsmakums, apgrūtināta elpošana, grūtības norīt, vai pietūkums rokām, sejas vai mutē, kamēr jūs lietojat šīs zāles.

Pacientiem sievietēm: Jūs nedrīkstat saņemt šīs zāles, ja Jums ir iestājusies grūtniecība vai var iestāties grūtniecība. šo zāļu lietošana grūtniecības laikā var kaitēt Jūsu bērnam. Ja jūs domājat, ka jums ir iestājusies grūtniecība, lietojot zāles, pastāstiet par to savam ārstam.

Pacienti, kuri saņem leuprolide par centrālo pāragrs pubertātes (CPP)

Pacienti, kuri saņem leuprolide endometriozes vai anēmija, ko izraisa audzēji dzemdē

Pacienti, kuri saņem leuprolide par progresējošu prostatas vēzi

Pirms jums ir kādi medicīniskās pārbaudes, pastāstīt ārstam, kas atbild, ka lietojat šīs zāles. Dažu testu rezultāti var ietekmēt šo zāļu.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Lupron blakusparādības

Lupron (leuprolide)

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Dažas blakusparādības var rasties, kas parasti nav nepieciešama medicīniskā palīdzība. Šīs blakusparādības var iet prom ārstēšanas laikā, kā Jūsu organisms pielāgojas pie zālēm. Arī jūsu veselības aprūpes speciālists, iespējams, var jums pastāstīt par to, kā novērst vai samazināt dažas no šīm blakusparādībām. Sazinieties ar savu veselības aprūpes speciālistu, ja kāda no šīm blakusparādībām turpinātu vai ir apnicīgs, vai, ja jums ir kādi jautājumi par viņiem

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pieejamība Rx Recepšu tikai

Grūtniecība kategorija X Nelietot grūtniecības laikā

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Prostatas vēža estradiols, PREMARIN, Estrace, bicalutamide, Casodex, Taxotere

Endometrioze Depo-Provera, medroksiprogesterona, Provera, noretindronu, Orto Tri-Cyclen, Sprintec

Dzemdes Fibroids Lupron Depot, leuprolide, Lupron Depot 3.75 mg, Lupron Depot 11,25 mg, Viadur

Hirsūtisms spironolaktons, Aldactone, Lupron Depot, leuprolide, flutamide, Vaniqa