luzu

Terapeitiskās klase: Pretsēnīšu

Izmanto Luzu

Ķīmiskais klase: Imidazols

Luliconazole krēms tiek izmantots, lai ārstētu

Šīs zāles ir pieejamas tikai ar ārsta recepti.

Lemjot lietot zāles, risks zāļu lietošanas ir jāsamēro labi tas būs jādara. Tas ir lēmums, jūs un jūsu ārsts dos. Par šīm zālēm, būtu jāapsver šādi

Pastāstiet ārstam, ja Jums kādreiz bijusi neparasta vai alerģiska reakcija pret šīm zālēm vai kādas citas zāles. Arī pastāstīt savu veselības aizsardzības speciālistu, ja jums ir kādi citi veidi alerģijām, piemēram, pievienošanu pārtikas produktiem, krāsvielām, konservantiem, vai dzīvniekiem. Par bezrecepšu produktiem, rūpīgi izlasiet etiķetes vai iepakojuma sastāvdaļas.

Atbilstoši pētījumi nav veikti par attiecībām vecuma ar sekām luliconazole aktuālu krēmu bērniem. Nav noteikta drošība un efektivitāte.

Piemērotiem pētījumiem, kas veikti līdz šim nav pierādīts Geriatric specifiskas problēmas, kas varētu ierobežot lietderību luliconazole aktuālu krēmu vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Pirms Izmantojot Luzu

Nav pietiekamu pētījumi sievietēm, lai noteiktu zīdaiņa risku, lietojot šīs zāles zīdīšanas laikā. Nosver potenciālās priekšrocības pret iespējamo risku, pirms lietojat šīs zāles, kamēr baro bērnu ar krūti.

Lai gan dažas zāles nedrīkst lietot kopā vispār, citos gadījumos divas dažādas zāles var lietot kopā, pat tad, ja varētu rasties mijiedarbība. Šajos gadījumos, Jūsu ārsts var vēlēties mainīt devu, vai var būt vajadzīgi citi pasākumi. Pastāstiet savu veselības aprūpes speciālistu, ja Jūs lietojat kādu citu recepšu vai nonprescription (pār-the-counter [ārpusbiržas]) zāles.

Dažas zāles nedrīkst lietot pie vai ap laiku ēdot pārtiku vai ēdot noteikta veida pārtiku, jo var rasties mijiedarbība. Izmantojot alkoholu vai tabaku ar noteiktām zālēm, var izraisīt arī mijiedarbība, kas notiek. Pārrunājiet ar savu veselības aprūpes speciālistu lietošanu Jūsu zālēm ar pārtiku, alkoholu vai tabaku.

Ir ļoti svarīgi, ka jūs izmantojat šīs zāles tikai, kā norādījis Jūsu ārsts. Nelietojiet vairāk par to, nelietojiet to biežāk, un nelietojiet to uz ilgāku laiku, nekā ārsts pasūtīts. To darīt, var izraisīt nevēlamas blakusparādības vai ādas kairinājumu.

Šīs zāles ir jānāk ar lietošanas pamācībā. Izlasiet un rūpīgi ievērojiet šos norādījumus. Jautājiet savam ārstam, ja Jums ir kādi jautājumi.

Šīs zāles ir paredzētas izmantošanai par vienīgo ādas. Do not get to savā acu, deguna, mutes vai maksts.

Pirms un pēc šo zāļu lietošanas nomazgājiet rokas.

Piesakies pietiekami zāles, lai segtu skartos un apkārtējos ādas zonām, un berzēt viegli.

Lai palīdzētu noskaidrot jūsu infekciju pilnīgi, tas ir ļoti svarīgi, ka jūs turpināt izmantot šīs zāles par pilnu laiku attieksmes, pat ja simptomi sāk noskaidrot pēc dažām dienām. Tā kā sēne vai rauga infekcija var būt ļoti lēns noskaidrot, jums var būt nepieciešams turpināt izmantot šīs zāles katru dienu vairākas nedēļas vai vairāk. Ja Jūs pārtraucat lietot šīs zāles pārāk ātri, simptomi var atjaunoties. Nepalaidiet garām nevienu devu.

Šo zāļu deva būs atšķirīgs dažādiem pacientiem. Sekojiet ārsta rīkojumiem vai norādījumiem uz etiķetes. Šāda informācija ietver tikai vidējās šo zāļu devu. Ja deva ir atšķirīgs, nemaina to, ja vien ārsts Jums to darīt.

No zāles summa, kas jums veikt atkarīgs izturību zāles. Arī devu skaits, ko lietot katru dienu, laiku ļāva starp devām, un cik ilgi esat lietojis zāles atkarīgs no medicīnas problēmas, par kuru jūs lietojat zāles.

Ir ļoti svarīgi, lai ārsts pārbaudīt savu progresu regulāri vizītēs. Tas ļaus ārstam, lai redzētu, vai šīs zāles darbojas pareizi un pārbaudiet jums par problēmām vai nevēlamu ietekmi, kas var izraisīt šo zāļu.

Ja jūsu āda problēma neuzlabojas 2 nedēļas vai vairāk laikā, vai ja tā kļūst sliktāk, konsultējieties ar ārstu.

Nelietojiet šīs zāles, lai ādas problēmu, ka nav pārbaudīts ārsts.

Konsultējieties ar savu ārstu uzreiz, ja Jums ir ādas izsitumi, dedzināšana, sāpes, pietūkums, apsārtums vai kairinājums uz ādas.

Kopā ar saviem vajadzīgi sekām, zāles var izraisīt dažas nevēlamas sekas. Lai gan ne visas no šīm blakusparādībām var rasties, ja tie rodas, tad var būt nepieciešama medicīniska palīdzība.

Konsultējieties ar savu ārstu nekavējoties, ja kāds no šiem blakusparādībām

Citas blakusparādības var rasties arī dažiem pacientiem nav uzskaitīti. Ja jūs novērojat jebkādas blakusparādības, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Pareiza izmantošana Luzu

Pieejamība Rx Recepšu tikai

C Grūtniecība kategorija risku nevar izslēgt

CSA Kalendārs N Ne kontrolēts narkotika

Apstiprināšana Vēsture Kalendārs Narkotiku vēsture pie FDA

Kode pedis Clotrimazole aktuāls, ketokonazols aktuāls, terbinafīns aktuāls, Lotrisone, Lamisil, mikonazols aktuāls, grizeofulvīns

Kode Corporis Clotrimazole aktuāls, ketokonazols aktuāls, terbinafīns, Lotrisone, Lamisil, mikonazols aktuāls, grizeofulvīns

Piesardzības pasākumi, vienlaikus izmantojot Luzu

Kode Cruris Clotrimazole aktuāls, ketokonazols aktuāls, terbinafīns aktuāls, Lotrisone, Lamisil, mikonazols aktuāls, grizeofulvīns

 vai iet pievienoties Luzu atbalsta grupu, lai izveidotu savienojumu ar citiem, kas ir līdzīgas intereses.

Luzu blakusparādības

Luzu (luliconazole aktuāli)