Lynch sindroms ārstēšanu un narkotikas

Resnās zarnas vēzis saistīts ar Linča sindromu apstrādā līdzīgi citu veidu resnās zarnas vēzi. Tomēr operācijas Lynch sindroms resnās zarnas vēzis ir biežāk iesaistīt noņemšanu vairāk no resnās zarnas, jo cilvēki ar Linča sindromu ir augsts risks saslimt ar papildu resnās zarnas vēzi nākotnē.

Jūsu ārstēšanas iespējas būs atkarīgas no skatuves un atrašanās vietas jūsu vēzis, kā arī savu veselību, vecuma un personas p. Ārstēšanas resnās zarnas vēzi, var ietvert operācijas, ķīmijterapijas un staru terapiju.

Ja jums ir Lynch sindroms, bet nav diagnosticēts asociētā vēzi – dažkārt sauc par to “previvor” – ārsts var izstrādāt vēža skrīninga plānu jums.

Pieturēties pie ārsta ieteikto plānu. Skrīnings vēzi var palīdzēt ārsts atrast audzēju pēc to sākuma posmos – kad viņi, visticamāk, tiks izārstēta.

Pētījumi nav noteikusi, kas vēža skrīninga testi ir vislabāk cilvēkiem ar Lynch sindromu. Tā rezultātā, medicīnas grupas mainīties uz kuriem testi viņi ieteiktu. Kurš testi ir labākais jums var būt atkarīgs no jūsu ģimenes vēsturi, un kas gēns rada jūsu Lynch sindromu.

Vēža skrīninga cilvēkiem ar Lynch sindromu

Kā daļu no jūsu vēža skrīninga plānu, ārsts var ieteikt Jums ir

Aspirīnu vēža profilaksei

Colon vēža skrīningu. Kolonoskopija eksāmens ļauj ārstam, lai redzētu iekšā visu jūsu resnās un meklēt jomas neparasta augšana, kas varētu norādīt vēzi. Resnās zarnas vēža skrīnings samazina risku nomirt no resnās zarnas vēzi, likvidējot pirmsvēža izaugumiem sauc polipi. Cilvēki ar Linča sindromu parasti sākas kolonoskopija skrīningu katru gadu vai divus, sākot to 20s.

Ķirurģija, lai novērstu vēža, ko izraisa Lynch sindroms

Cilvēki ar Linča sindromu mēdz attīstīties resnās polipus, kas ir grūtāk atklāt. Šī iemesla dēļ, var ieteikt jaunākas kolonoskopija metodes. Augstas izšķirtspējas kolonoskopija rada vairāk, detalizētus attēlus un šaurjoslas kolonoskopija izmanto īpašu gaismu, lai radītu skaidrākus attēlus kolu. Chromoendoscopy izmanto krāsvielas izkrāsot resnās zarnas audu, kas var padarīt to iespējams, ka dzīvoklis polipi, kas mēdz notikt biežāk tiek konstatētas cilvēkiem ar Lynch sindromu.

Lai gan pētījumi pierāda efektivitāti resnās zarnas vēža skrīningu, lai samazinātu risku, ka mirst no slimības, līdzīgi pētījumi nav pierādījusi efektivitāti skrīninga citu vēža veidiem. Still, speciālisti iesaka pielīdzināt skrīninga šiem citiem vēža veidiem, neraugoties uz pierādījumu trūkuma dēļ.

Jūsu ārsts var ieteikt citiem vēža skrīninga testu, ja jūsu ģimenē ir bijušas citiem vēža. Jautājiet savam ārstam par to, skrīninga testi ir labākais jums.

Nesenie pētījumi liecina, ņemot ikdienas aspirīnu var samazināt risku vairāku vēža, kas saistīti ar Lynch sindromu. ir nepieciešami pētījumi, lai apstiprinātu šo. Apspriest iespējamos ieguvumus un riskus aspirīna terapiju, lai noteiktu, vai tas varētu būt risinājums jums.

Noteiktās situācijās, cilvēkiem ar Linča sindromu var uzskatīt operācija, lai samazinātu risku saslimt ar vēzi. Apspriediet ieguvumus un riskus profilaktiskās operācijas ar savu ārstu.

Ķirurģijas iespējas novērst vēzi var ietvert

Operācija, lai novērstu jūsu kolu (kolektomijas). Operācija, lai novērstu lielāko daļu vai visu savu resnās samazinās vai novērstu iespēju, ka jūs attīstīt resnās zarnas vēzi. Šo procedūru var izdarīt tādā veidā, kas ļauj izraidīt atkritumus parasti bez nepieciešamības nēsāt maisā ārpus jūsu ķermeņa, lai savāktu atkritumus.

Maz pierādījumu, lai pierādītu, ka atceļot savu kolu ir kāda priekšrocība salīdzinājumā ar biežu vēža skrīningu, ziņā palīdzētu jums dzīvot ilgāk. Tomēr, daži cilvēki dod mieru, vai var dot priekšroku izvairīties no biežas kolonoskopija eksāmeniem.

Operācija, lai izņemtu savas olnīcas un dzemde (ovarektomijas un histerektomijas). Preventīvie operācija, lai novērstu jūsu dzemde novērš iespēju, ka jūs attīstīt endometrija vēzi nākotnē. Novācot olnīcām var samazināt savu risku olnīcu vēzi.

Atšķirībā ar resnās zarnas vēzi, skrīnings olnīcu vēzi un endometrija vēzis nav pierādīts, lai samazinātu risku nomirt no vēža. Šī iemesla dēļ, ārsti parasti iesaka preventīvo operācija sievietēm, kas ir pabeiguši reproduktīvā.